Jump to content

1ος νικητης στο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ PRODIBIO!!


Recommended Posts

Πολλά μπράβο Πέτρο, μιας και πραγματικά είναι τέλειο το ενυδρείο σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και απο εμένα Πέτρο. Εύχομαι και πιο ψηλά, συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Εαν κ καθηστεριμενος λογο τρομερου τρεξιματος αυτον των ημερων (βεγγοςςς)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΟΣΤΩΩΩ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!! ΣΥΝΕΧΕΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΡΕΕΦ ΜΟΥ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Πετραν μου,Μπράβο σου για την πρωτεία εύχομαι τα καλύτερα για το ενυδρειο σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολλά πολλά μπράβο και για το βραβείο και για το ενυδρείο!

Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα παιδια!!!!

Εαν κ καπου ακουγετε πως κανω ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ στης φωτο και πως ο διαγωνησμος ηταν στιμενος ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΚΙΑ Κ ΤΗ ΜΥΖΕΡΙΑ ΚΑΠΙΟΝ...

ΚΑΙ ΤΑ ΒΊΝΤΕΟ ; και αυτα πειραγμενα; ΔΛΔ ΕΧΩ κονε κ με εταιριες στη γαλλια; ουαου!!!και τα ματι! ολον αυτον που το εχουν δει απο κοντα πειραγμενα;

Μαλλον καπιοι που λενε λογια πανω σε εκνευρισμο ( το εννοω δεν τους παρεξηγω) εχουν ισως πειραγμενες συμπεριφορες και εκφασεις-κινησεις !!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ !!! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΣΕ ΛΙΤΡΑ ΡΕΕΦ ΕΡΧΕΤΕ!!!

Υ.Γ τοτε καπιοι θα λενε βαζει μεγενθυτικο φακο! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ οπως και να εχει το χομπυ δεν το κοιταμε με ανταγωνησμο δεν βγαζουμε τα (κομπλεξ) μας στο χομπυ :)

Σασ ευχαριστω πολυ ολους κ τους ΜΕΝ για τα καλα σας λογια και του ΔΕ για το γελιο και χαβαλε που κανουμε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από μένα!!!! Τα αποτελέσματα της δουλειάς σου και των κόπων σου είναι φανερά...

Συνέχισε με αυτόν το τρόπο να κάνεις χόμπι...δίνε τα φώτα σου στο κόσμο και άστους να ζηλεύουν!

Μακάρι να φθάσουν τα ενυδρεία τους εκεί που είναι το δικό σου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα παιδια!!!!

Εαν κ καπου ακουγετε πως κανω ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ στης φωτο και πως ο διαγωνησμος ηταν στιμενος ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΚΙΑ Κ ΤΗ ΜΥΖΕΡΙΑ ΚΑΠΙΟΝ...

ΚΑΙ ΤΑ ΒΊΝΤΕΟ ; και αυτα πειραγμενα; ΔΛΔ ΕΧΩ κονε κ με εταιριες στη γαλλια; ουαου!!!και τα ματι! ολον αυτον που το εχουν δει απο κοντα πειραγμενα;

Μαλλον καπιοι που λενε λογια πανω σε εκνευρισμο ( το εννοω δεν τους παρεξηγω) εχουν ισως πειραγμενες συμπεριφορες και εκφασεις-κινησεις !!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ !!! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΣΕ ΛΙΤΡΑ ΡΕΕΦ ΕΡΧΕΤΕ!!!

Υ.Γ τοτε καπιοι θα λενε βαζει μεγενθυτικο φακο! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ οπως και να εχει το χομπυ δεν το κοιταμε με ανταγωνησμο δεν βγαζουμε τα (κομπλεξ) μας στο χομπυ :)

Σασ ευχαριστω πολυ ολους κ τους ΜΕΝ για τα καλα σας λογια και του ΔΕ για το γελιο και χαβαλε που κανουμε!!! :)

Ο λαος λεει το οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια,απλα δειχνε το ενυδρειο σου να το θαυμαζουμε και αυτοι απλα θα κανουν κους κους,και την παπια μαζι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε!  παντα τετια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καθυστέρησα να το δώ, αλλά μπράβο σου Πέτρο.

Πολύ πολύ όμορφο !!! Συγχαρητήρια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...