Jump to content

Γεια σας και απο εμένα!


LARISEOS

Recommended Posts

kalispera. eimai kenourios edw kai sta enydreia sxetika. exw ena 55 litra mesa se palia xilinh tv kai ena 120 litra. pantos me ayta ta liga pou kitaxa aytes tis meres edw me lisate poles pories. einai apo ta kalitera pou exw vrei. sinxaritiria ......!!! kai kalos orisa

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες !!!

Περιμένουμε παρουσίαση και φωτογραφίες από τα ενυδρεία σου (κυρίως από το tv-ενυδρείο)

Για ότι απορία έχεις μη διστάσεις να ρωτήσεις ότι θέλεις.

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες,

Γράφε μόνο Ελληνικά γιατί βγαίνουν τα μάτια με τα grekglish. Δώσε μας αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες για τα ενυδρεία σου. Και ότι απορίες έχεις, εδώ θα βρεις απαντήσεις. :blush:

Link to comment
Share on other sites

to enydreio mesa sthn tv ειναι αυτο. το 120 λιτρα θα το βγαλω φωτο και θα το ανεβασω. το προβλιμα που εχω στο 55 λιτρα (tv) ειναι¨1 τη ειδουσ ψαρια ειναι καλα να βαλω . 2" βασικα σκεφτομουνα να το αφισω μονο για ζευγαρομα (αργοτερα να μαθω πρωτα τα βασικα). εσεις τη με προτινετε να βαλω???

post-289-1131915324_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον :blush:

Το ενυδρειακι στην τηλεοραση τελειο! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας. :hysterical:

Πρεπει να εχεις πολυ φαντασια για να κανεις κατι τετοιο. :blush:

Πολυ ωραιο παντος.ΜΠΡΑΒΟ!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες και απο εμενα στην παρεα μας.Μιλαμε οτι το ενυδρειακι στην τηλεοραση μεσα ειναι απιστευτη ιδεα :blush:

Για αρχη θα σου προτεινα να ξεφορτωθεις ολες τις πλαστικουρες και να δημιουργησεις ενα φυσικο τοπιο.Εκει να δεις ομορφια!!!!Μπορεις λοιπον να βαλεις κανα δυο ξυλα με καμια ανουμπια δεμενη και να συμπληρωσεις με καποια ευκολα φυτακια και δυο τρια κοπαδακια απο καποια σμηνοψαρα οπως νεον,ροδοστομους κ.τ.λ

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:

Το ενυδρείο TV έχει πολλές προοπτικές να γίνει τέλειο! Ξεκίνα με αυτά που είπε και ο Nidal και εμείς εδώ είμαστε για όποια βοήθεια :blush:

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :blush:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω σε ολουσ για τα καλασας λογια. να σας πω την αλιτηια νομιζα πως η tv μου δεν θα ειτανε και το καλιτερο. αλλα μου δοσατε μεγαλιτερη ορεξη με αυτα που αναφερατε .

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στην παρέα μας.

Πραγματικά η tv έχει αρκετά καλές προοπτικές για το μέλλον. :blush:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ΤΑΝ.αρκετά καλες προοπτικες για το μελον??? δηλαδη???μπορεις να μου πεισ για τα Trichogaster (γκουραμι)αν παρχουνε σκετα κιτρινα...νομιζω τα αρσενικα εχουνε μια βουλιτσα μαυρη πισο στην ουρα. κανω λαθος? α ναι και κατι αλλο. που μπορω να δω φοτο απο ψαρια και ιλικα ενυδρειου???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Όχι δεν έκανες δύσκολη ερώτηση. Ανοιξε ένα θέμα στην αντίστοιχη κατηγορία να το συζητήσουμε ευχαρίστως.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες.... :blush:

Link to comment
Share on other sites

φιλε νεον τηελω να μου πεισ που μπωρω να το αναφερω...ειμαι κενουριοσ και δεν χερω....sorry αλλα δεν χερω που να βρω τοσ κατηγορίες

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Λαρισαίε άνοιξε ένα θέμα στην κατηγορία "Αναβαντίδες"

:blush: και πάλι

Υ.Γ. Πες μας και το όνομά σου επί τη ευκαιρία

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Γιάννη!!! :blush:

Η ιδέα της tv-ενυδρείο πιστεύω ότι είναι πολύ προτότυπη!

Μπορώ να πω ότι ενθουσιάστικα από την σκέψη να κάνεις μια παλιά τηλεόραση ενυδρείο.

Καλώς ήθρες και πάλι και καλό διάβασμα :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε νεον. με λενε Γιαννι. τωρα ειδα πωσ εισαι και Moderator. εχετε κανει πολυ καλη δουλεια και βλεπω πωσ μερα με την μερα ειναι ακομα καλητερο και παρα πολυ ενημεροτικο.

:blush:

Link to comment
Share on other sites

asoromani ευχαριστω . να σε καλα. αλλα το κακο ειναι που αρχισα με προβληματα...που πιgα και εμπλεχα με τα γουραμι :blush:

5105[/snapback]

Τι προβλημα εχεις με το γκουραμι, ειναι πολυ ησυχα ψαρακια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...