Jump to content

Υπαρχουν χειροτερα απο το συγκεκριμενο Pet-Shop


Recommended Posts

Δεν μπορω να εκφραστω με λογια.Πρωτη φορα το βλεπω αυτο.Ειναι εσχος. :(:wootwoot::)

Link to comment
Share on other sites

orck ερω πιο καταστημα λες....εκανα το λαθος και ψωνισα 2 φορες απο κει....η συμπεριφορα τους με εκανε να μην ξανα πατησω το ποδι μου..

Link to comment
Share on other sites

Τον περασμενο Δεκεμβριο πηγα με την οικογενεια μου Μοναχο σε ενα φαμακειο στο οποιο βεβαια δεν καταφερα να συνεννοηθω , ειδα ενα ενυδρειο «ΜΑΝΤΑΡΑ» πρεπει να ηταν 120λ. Και ειχε μεσα 3-4 αγγελοψαρα, 5-6 τηγρακια, 2 silver dollar, πολλα Μολυ παρα πολλα Γκαπυ και ενα τουλαχιστον silver shark αυτα καταφερα να διακρινω γιατι το νερο ηταν απιστευτα βρομικο, φυτα αν θυμαμαι καλα πλαστικα και πετρες, ξυλα διασπαρτα

Ειμαι σιγουρος οτι πισω απο τα λασπονερα θα υπηρχαν και αλλα ψαρια που ηταν αδυνατον να τα διακρινεις. Δεν ξερω αν ηταν Γερμανοι παντος Αγγλικα δεν μιλαγαν καθολου.

Επισκευτικα ομως και το καινουριο ενυδρειο μεσα στο Ολυμπιακο κεντρο του Μοναχου με Μεσογειακα θαλασσια ειδη και ηταν απιστευτα ωραιο,

Μαλιστα υπηρχε και το Ελληνικο στοιχειο, σε ενα απο τα ενυδρεια του ειχε μεσα τον Δουρειο ιππο.

Link to comment
Share on other sites

Τον περασμενο Δεκεμβριο πηγα με την οικογενεια μου Μοναχο σε ενα φαμακειο στο οποιο βεβαια δεν καταφερα να συνεννοηθω , ειδα ενα ενυδρειο «ΜΑΝΤΑΡΑ» πρεπει να ηταν 120λ. Και ειχε μεσα 3-4 αγγελοψαρα, 5-6 τηγρακια, 2 silver dollar, πολλα Μολυ παρα πολλα Γκαπυ και ενα τουλαχιστον silver shark αυτα καταφερα να διακρινω γιατι το νερο ηταν απιστευτα βρομικο, φυτα αν θυμαμαι καλα πλαστικα και πετρες, ξυλα διασπαρτα

Ειμαι σιγουρος οτι πισω απο τα λασπονερα θα υπηρχαν και αλλα ψαρια που ηταν αδυνατον να τα διακρινεις. Δεν ξερω αν ηταν Γερμανοι παντος Αγγλικα δεν μιλαγαν καθολου.

Επισκευτικα ομως και το καινουριο ενυδρειο μεσα στο Ολυμπιακο κεντρο του Μοναχου με Μεσογειακα θαλασσια ειδη και ηταν απιστευτα ωραιο,

Μαλιστα υπηρχε και το Ελληνικο στοιχειο, σε ενα απο τα ενυδρεια του ειχε μεσα τον Δουρειο ιππο.

Καλα εκινομ επερεπε να ηταν τοθ μαγαζιου και δεν θα νοιαζονταν οι υπαλλυλοι για αυτο.Στο ενυδριω του ολυμπιακου κεντρου πηγα και εγω,ειναι πολυ ωραια μα εκει ειναι ανθρωποι που ειναι δουλεια τους να τα φροντιζουν τα ψαρια για να τα βλεπει ο κοσμος ολα τα ψαρια τους(καρχαριες,σμερνες,ριφφ ψαρια,σαλαχια....τον δουρειο ιππο :wootwoot::) )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...