Jump to content

ερωτηση????????


Guest rania2006

Recommended Posts

Guest rania2006
:thumbdown: καποια απο τις περασμενες μερες βλεποντας τηλεοραση σε καποιο σταθμο,βραδινη ωρα σε ελληνικο ταλεντ σοου ειδα καποιον μαγο κανοντας μαγικα να εμφανιζει μπροστα σε ενα μεγαλο κοινο ενα μικρο ποτηρι το οποιο μεσα περιειχε ενα ΜΟΝΟΜΑΧΟ.μπορειται να μου πειτε θα του αρεσε να ειναι στην θεση του κακομοιρου ζωου????αυτο το θεαμα ειναι αποδεκτο? :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η πράξη οχι μόνο δεν είναι αποδεκτή αλλά είναι και κατακριτέα....Θα μου πείς τωρα γιατί τα πετ σοπ σε μεγαλυτέρο ποτήρι τους κρατάνε ?αυτό είναι ένα άλλο ομως θέμα....Εχω δει κι εγώ ένα γνωστό μάγο να εμφανίζει σε ένα ποτήρι κρασιού 5 χρυσόψαρα.....αυτό τί είναι?Η σε γάμους και βαφτήσια που γεμίζουν το χώρο με χρυσόψαρα....πίστευω πως αρκετός κόσμος δεν αντιλαμβάνεται οτι το ψάρι μπορεί να στρεσσαριστει και είναι της άποψης :έλα μωρε ψάρι είναι......τι θα πάθει.....? :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest rania2006

Αυτή η πράξη οχι μόνο δεν είναι αποδεκτή αλλά είναι και κατακριτέα....Θα μου πείς τωρα γιατί τα πετ σοπ σε μεγαλυτέρο ποτήρι τους κρατάνε ?αυτό είναι ένα άλλο ομως θέμα....Εχω δει κι εγώ ένα γνωστό μάγο να εμφανίζει σε ένα ποτήρι κρασιού 5 χρυσόψαρα.....αυτό τί είναι?Η σε γάμους και βαφτήσια που γεμίζουν το χώρο με χρυσόψαρα....πίστευω πως αρκετός κόσμος δεν αντιλαμβάνεται οτι το ψάρι μπορεί να στρεσσαριστει και είναι της άποψης :έλα μωρε ψάρι είναι......τι θα πάθει.....? :)

ασε που μετα τα βαπτισια και τους γαμους τα χαριζουν τα χρυσοψαρα στον καθενα λες και ειναι στραγαλλια :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...