Jump to content

που ειναι τα ψαρακια??οεο...


Recommended Posts

καλησπερα!!!!πηρα την πεμπτη 4 clown περιπου 5 εκατοστα ο καθενας.....καθε μερα που ψαχνω στο ενυδρειο δεν τουσ βρισκω πουθενα..που μπορει να εχουν κρυφτει???ουτε εναν δεν βλεπω..εβγαλα και ολα τα διακοσμητικα που ειχα μεσα αλλα δεν ειναι πουθενα....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αν μπορείς κάνε μας μια καλύτερη περιγραφή του ενυδρείου και τι είχες ΄μέσα

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη τώρα είδα πως είσαι κοπέλα.Συγνώμη για το φίλε

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει βρε!!!εχω μεσα τα ψαρακια που γραφω στο προφιλ μου και απο διακοσμητικα εχω ενα καραβι...εβγαλα το καραβι και εψαξα μεσα,πουθανε δεν ηταν(ουτε στο καταστρωμα χαχαχα)...μηπως σκαβουν τα χαλικια και κοιμουνται απο κατω..??

Link to comment
Share on other sites

Για το αν κοιμούνται απο κάτω απο τα χαλίκια δεν το γνωρίζω....αλλα κοίτα λίγο μέσα στο φίλτρο σου..... και δεν μας είπες καππάκι έχει το ενυδρείο?

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω καπακι αλλα το φιλτρο μου ειναι εξωτερικο...πριν λιγο ειδα το 1 απ τα 4 και παλι το ξανα εχασα....

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπορεις να τους δεις εσυ απο τους 5 ποντους αποσταση,πως περιμενεις να τους βρουμε εμεις??????????

Υ.γ Δεν βαζεις καμια web μπας και δουμε τιποτα? :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Συγουρα τα clown κρυβονται πολυ καλα, και σε μερη που μπορει να τα θεωρεις απηθανα!

Αν το νερο σου ειναι σωστο, μη σε απασχολει, το ιδιο κανουν και τα δικα μου.

Οστοσο μην ξεχνας οτι τα clown αισθανονται πολυ πιο ανετα αν ειναι σε μεσα σε μεγαλες ομαδες (πανω απο 7 ή 10).

Καποιες φορες "ξαπλωνουνε" στο πλαϊ, και ετσι χορανε σε περιεργα σημεια.

Κατι που μπωρει να βοηθησει για να εμφανιστουν, ειναι να μην ταισεις για μια μερα και να εχεις σβηστα τα φωτα.

Link to comment
Share on other sites

5 ποντους ειναι το καθε ψαρακι....τωρα βγηκε και δευτερο...δεν ξερω που κρυβονται,δεν εχω αλλα διακοσμητικα...απλα ρωτησα μηπως καποιος απ το foroum εχει αντιμετωπισει παρομοια κατασταση..

Link to comment
Share on other sites

ειχακαι κοιμοντουσαν μεσα σε εναν αμφορεα,ηταν το σπιτακι τουσ..οντως κοιμοντουσαν πλαγιαστα και μερικεσ φορεσ νομιζα οτι δεν ζουσαν κι ολασ,τα εβλεπα ομωσ γιατι ηταν αρκετα μεγαλα...κολλησαν ομωσ μια αρρωστια και τα εχασα...και ετσι πηρα τα καινουρια που τελικα δεν φαινονται..

Link to comment
Share on other sites

Δες στα φυτά μήπως κρύβονται εκεί.Αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο.Ελπίζω να μην σου φύγανε σε καμία αλλάγη νερού!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...