Jump to content

σε ποσο καιρο?


Recommended Posts

Χθες ειχα καθαρισει το ενυδρειο των 25λ. αλλα δεν ειχε ψαρια.Σε ποσο καιρο μπορω να βαλω ψαρια?

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για καινούργιο ενυδρείο??? εαν ναι χρειάζεται στρώσιμο πριν βάλεις ψαράκι...

Link to comment
Share on other sites

στρωσιμο το εχω κανει το ενυδρειο δεν ειναι και τοσο παλιο.Σε ποσο καιρο μπορω τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί μάλλον δεν έχω καταλάβει σωστά :buttrock: ... εάν το ενυδρείο σου είναι στρωμένο γιατί ρωτάς σε πόσο καιρό να βάλεις ψάρι μέσα???

Τι ακριβώς εννοείς ???

Link to comment
Share on other sites

Ακου το ενυδρειο το εχω εδω και 5 μηνες και ειχε βρομισει το νερο και το καθαρισα και ο αδερφος μου μου ειπαι πρεπει να περιμενεις ενα διαστημα για να βαλεις ψαρια.

Έγινε επεξεργασία - 50 cent
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό ήταν ΧΩΡΙΣ ψαρια το ενυδρείο σου??

Το ενυδρειο χορις ψαρια ειναι 2 εβδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί μας μπέρδεψες και κυρίως τους ειδικούς. Το ενυδρείο είναι χωρίς ψάρια 2 εβδομάδες σωστά; Σε λειτουργία ή όχι, δηλ. το φίλτρο(-α) δουλεύανε ή όχι; Χθες καθάρισες το ενυδρείο λες, δηλ. άλλαξες όλο το νερό; Έπλυνες – καθάρισες το χαλίκι; Καθάρισες το φίλτρο(-α); Σημασία έχεις να πεις και πως;

Για να μπορέσουνε να σου πούνε οι ειδικοί μετά αν θέλει στρώσιμο ή όχι, και τι άλλο χρειάζεται τέλος πάντων για να βάλεις τα ψάρια.

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία ή όχι, δηλ. το φίλτρο(-α) δουλεύανε ή όχι; Χθες καθάρισες το ενυδρείο λες, δηλ. άλλαξες όλο το νερό; Έπλυνες – καθάρισες το χαλίκι; Καθάρισες το φίλτρο(-α); Σημασία έχεις να πεις και πως;

Το φιλτρο δουλευει κανονικα.Χθες αλαξα ολο το νερο καθαρισα το χαλικι και το φιλτρο.

Link to comment
Share on other sites

αρα πρεπει να αρχισεις ξανα στρωσιμο.διοτι με αυτο τον καθαρισμω χαθηκαν οι αποικιες βακτιριδιων απο το ενυδρειο σου.

Link to comment
Share on other sites

θα ξαναρχισω προσφατα.Αλλα ποσο καιρο χρειαζεται?

Έγινε επεξεργασία - 50 cent
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερει κανεις ποσο καιρο χρειαζεται?

αγαπητε μου φιλε,εχω την αισθηση οτι εδω μεσα σχεδον ολοι γνωριζουμε εκτος απο εσενα... :buttrock::thumbup: .κανε και μια αναζητηση εδω μεσα,και θα τα βρεις ολα.

για αρχη μπορεις να ψαξεις πανω δεξια στο κουμπακι που γραφει ''ΑΡΘΡΑ''.........

Link to comment
Share on other sites

που να κανω αναζητηση?

καλα,αστο...θα το παρει το ποταμι.

διαβασε προσεχτικα,καθως επισης και το αρθρακι που υπαρχει για τον κυκλο του αζωτου....ΕΔΩ βρισκεται το ΑΡΘΡΟ.......!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:buttrock::thumbup::angry2::thumbdown::wacko::thumbup:

Σκοπος ειναι να το καταλαβεις κιολας.

Link to comment
Share on other sites

κανε οτι λεει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...