Jump to content

Heeeellllpppppp!!!!!!


Recommended Posts

ΕΧΩ 2 ΤΙΓΡΑΚΙΑ ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 120 ΛΙΤΡΩΝ!!ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ..ΓΙΑΤΙ???

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα τωρα τα αγορασες????μηπως το τιγρακι σου ειναι στρεσαρισμενο????τρωει κανονικα????εχει τιποτα σημαδια πανω του γενικα??

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον στρεσαρισμενο θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΔΗΣΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΙΓΡΑΚΙ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΣΑΠΙΣΜΑ???ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ Η ΚΑΤΩ ΦΤΕΡΟΥΓΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιωργαρε, η απάντηση βρίσκεται στο άλλο θέμα, οπου σε ειχαμε συμβουλευσει να μην βαλεις αλλα ψαρια αλλά εσύ αποφάσισες να μην μας ακούσεις...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ ΨΑΡΙΑ..ΑΜΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΟΡΑ..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Link to comment
Share on other sites

.ΑΜΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΦΟΡΑ.

θα προλαβαινε το φιλτρο να ''φτιαξει''βιολογια για τους νεους κατοικους.......
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ πιθανο.δυστυχως.....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα τιγρακια εχουν το συνηθειο να δαγκωνονται (μεταξυ τους)!Οποτε τωρα που εχεις 2 το πιο δραστηριο επικεντρωνεται στο πιο αδυναμο.Αντιπετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα με τα τιγρακια μου (φαγωμενες ουρες και πτερυγια).

Δεν εχω διαβασει το προηγουμενο σου ποστ οποτε δεν γνωριζω τις συνθηκες του ενυδρειου σου!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΘΑ ΨΟΦΗΣΕΙ??

Κριμα φιλε μαλλον το ψαρι σου θα παιθανει δηλαδη τη μαλλον σιγουρα.

Έγινε επεξεργασία - 50 cent
Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΙΓΡΑΚΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΡΑΝΧΑΣ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΡΕΝΑ??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...