Jump to content

Απίστευτη Φωτογραφία Γέννας!!!!!


Recommended Posts

Σήμερα λοιπόν, "ελευθερώθηκε" η μικρή μου πορτοκαλιά γκαππίνα, μετά από 24 ημέρες κυοφορίας.

Αυτή ήταν η έβδομη γέννα που κατάφερα να παρακολουθήσω, αυτή τη φορά όμως, κατάλληλα προετοιμασμένος...

Η μικρή είχε μπει στη γεννήστρα από χθες γιατί είχε "τετραγωνίσει" η κοιλιά της, άρα ήταν θέμα ωρών...

Η ψηφιακή φωτογραφική μηχανή του αδελφού μου είχε επίσης επιστρατευθεί και το πρωί, έπινα τον καφέ μου περιμένοντας "οπλισμένος"...!

Κατά τις 10 λοιπόν, η μικρή άρχισε να κάνει τις χαρακτηριστικές κινήσεις που δηλώνουν ότι "έρχονται" και σε λίγο είδα το πρώτο μικρό να βγαίνει!

Βούτηξα τη μηχανή, εστίασα στο μάνουαλ και περίμενα... Σε λιγότερο από ένα λεπτό, άρχισε να βγαίνει και το δεύτερο... ΚΛΙΚ! ...και ΙΔΟΥ...!

:busted_cop::busted_cop::thumbup::lmao::lmao: (φαίνεται και το πρώτο, χωμένο στο διαχωριστικό τηε γεννήστρας, κάτω από τη μαμά!).

B)

(τελικά έβγαλε 54 μικρά, που χαίρουν άκρας υγείας στην γεννήστρα, μέχρι αύριο που θα μεταφερθούν στο 16άρι "Νηπιαγωγείο" τους...!!! :hysterical::wub:

Link to comment
Share on other sites

Νάτη και σε μεγέθυνση... :busted_cop:

Οσο για τις βεντούζες στη γεννήστρα, είναι ιδιοκατασκευή για να στέκεται κολλημένη στο τζάμι και να μην περιφέρεται εδώ κι εκεί και πάθουν καμιά ναυτία τα μικρά... :busted_cop:

Έγινε επεξεργασία - filoxenos
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια. Οι φωτογραφίες είναι κορυφαίες !!!

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σου!!!

Πάρα πολύ καλές φωτογραφίες :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν. Πολύ ωραίες οι φώτο :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Υποψήφιοι νύφες & γαμπροί, ετοιμαστείτε...!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...