Jump to content

Doste Simvoules Pleaseee!!


Recommended Posts

ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο σου,και ποσο καιρο ''τρεχει''...?

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να μεινεις εκει και να μην το φορτωσεις αλλο.Ειναι ωραιο να εχουμε αρκετα ψαρακια μεσα σε ενα ενυδρειο αλλα δημιουργειται και συνοστισμος που δεν ειναι και τοσο καλος για την υγιη αναπτυξη τους

Link to comment
Share on other sites

50 litra ke <<trehi>>7 mines

αυτα τα λιτρα φιλε μου ειναι πολυ οριακα ΜΟΝΟ για τον πλεκοστομο...!!!!!! :D

αρα,μαλλον θα πρεπει να βγαλεις ψαρακια,παρα να προσθεσεις.......

ΥΓ.και αν γινεται σε παρακαλω να γραφεις με ελληνικα....

Link to comment
Share on other sites

να τα δωσεις πισω στο πετ-σοπ απο οπου τα πηρες....η σε καποιον φιλο σου που εχει ενυδρειο και μπορει να τα φιλοξενησει......

ειναι κριμα να ταλαιπωρουνται σε τοσο λιγα λιτρα....

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω τωρα.....ρωτησε τους πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

αμα τα δεχτουν, τι ψαρια μπορω να παρω???

Καλησπέρα φίλε μου και από μένα μπορείς άν θέλεις να κρατήσεις τα 2 γκουραμάκια (οριακά αλλά από πρίν καλύτερα) εάν τα επιστρέψεις όλα μπορείς να πάρεις έναν ωραίο μονομάχο να τον έχεις σαν βασιλιά ή μπορείς να πάρεις 3 γκάπι 1m 2f ή μία μικρή ομάδα μόλυ 3f 1m γενικά οι συνδιασμοί που μπορείς να κάνεις είναι πολλοί αλλά σε περιορίζει η ποσότητα τώρα κρίνε και αποφάσισε μόνος σου ποιό είναι το σωστό,στα λίτρα σου μπορείς να βάλεις 10 γκουράμι 20 νέον 5 γατόψαρα 3 πλέκο και 10 γκάπι,οτι χωράνε χωράνε το θέμα είναι να τους προσφέρεις μία ζωή καλύτερη απο το pet-shop για να είστε και αυτά αλλά και εσύ ευχαριστιμένοι απο το αποτέλεσμα...

Πάντα Φιλικά Κώστας... :D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια!!!(αμα κρατησω τα 2 γκουραμι μπορω να βαλω 2 μολλυ η 2 γκαμπι???)

καλυτερα οχι,γιατι και τα μεν και τα δε γεννανε συνεχεια και....οπως ειπαμε τα λιτρα σου ειναι λιγα....
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...