Jump to content

Βοηθεια αρτεμια


Recommended Posts

Τελειωνουν τα sera αυγα που ειχα και δεν φερνουν μεγαλη συσκευασια παρα μονο φακελακια.Καμια ιδεα που θα βρω! :busted_cop: Φοβαμαι οτι θα πεσει λιμος!! Επισης οποια εναλακτικη διατροφη δεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Aν είσαι Αθήνα γνωρίζω μαγαζί με αυγά. Στείλε μου ΠΜ να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Τελειωνουν τα sera αυγα που ειχα και δεν φερνουν μεγαλη συσκευασια παρα μονο φακελακια.Καμια ιδεα που θα βρω! :busted_cop:  Φοβαμαι οτι θα πεσει λιμος!! Επισης οποια εναλακτικη διατροφη δεκτη.

7943[/snapback]

Καλημερα,

πες μας τι ψαρακια εχεις για να σου προτεινουμε αλλες τροφες. Μονο αρτεμια ταιζεις?

Link to comment
Share on other sites

Aν είσαι Αθήνα γνωρίζω μαγαζί με αυγά. Στείλε μου ΠΜ να σου πω...

7956[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: ειναι η πρωτη φορα που χρησιμοποιω forum και δε ξερω να το χηριζομαι ΠΜ??Ναι ειμαι Αθηνα.Τα ψαρακια μου ειναι σκαλαρια.Ευχαριστω. :busted_cop:
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!Ευχαριστω για το Π.Μ. Θα ηθελα να μαθω τι θα τα κανω τοσα ψαρακια,και αν θα μπορεσω να κανω καπια αποσβεση? :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!Ευχαριστω για το Π.Μ. Θα ηθελα να μαθω τι θα τα κανω τοσα ψαρακια,και αν θα μπορεσω να κανω καπια αποσβεση? :busted_cop:

8062[/snapback]

Καλησπέρα καταρχήν.

Tripigr τι παίζει με τα σκαλάρια σου? πόσα εκατοστά είναι? θα με ενδιέφερε να πάρω μερικά απο εσένα. :busted_cop: Α! και τι ποικιλία ειναι?(αν δε ξέρεις πές μου τα χρωματά τους)

Έχεις πάρει γέννα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καταρχήν.

Tripigr τι παίζει με τα σκαλάρια σου? πόσα εκατοστά είναι? θα με ενδιέφερε να πάρω μερικά απο εσένα.  :busted_cop: Α! και τι ποικιλία ειναι?(αν δε ξέρεις πές μου τα χρωματά τους)

Έχεις πάρει γέννα?

8272[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

post-407-1136025364_thumb.jpgpost-407-1136025504_thumb.jpg

8357[/snapback]

Το μεγεθος στα ψαρακια ειναι αναμεσα στο 1&2 ευρο και ειναι περιπου 8 εβδομαδων,θα προσπαθησω να στειλω φωτο απο τους γονεις.

Link to comment
Share on other sites

post-407-1136025364_thumb.jpgpost-407-1136025504_thumb.jpg

Το μεγεθος στα ψαρακια ειναι αναμεσα στο 1&2 ευρο και ειναι περιπου 8 εβδομαδων,θα προσπαθησω να στειλω φωτο απο τους γονεις.

8358[/snapback]

Εαν τα δώσεις θέλω απο τα ψαράκια σου, και αν θές μπορούμε να κάνουμε και ανταλαγή, έχω μεγάλη ποικιλία απο σκαλαράκια σε διάφορα μεγέθοι. Ότι νομίζεις εσυ καλύτερο.

αν ειναι πές μου να κανονίσουμε.... :busted_cop:

Καλή χρονία.... :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...