Jump to content

Στρωσιμο ενυδρειου


Recommended Posts

Γεια σας φιλοι μου και καλη χρονια,θα ηθελα να ρωτησω ποιος ειναι ο σωστος τροπος να στρωσουμε ενα ενυδρειο?απο οτι ακουσα απο ανθρωπο που βρισκοταν στο σεμιναριο του BLEHER ειπε οτι δεν ειναι σωστος τροπος.Τελικα ποιος ειναι ο σωστος?

Link to comment
Share on other sites

ποιος δεν είναι σωστός τρόπος??? προσεχε τι γράφεις!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ποιος δεν είναι σωστός τρόπος??? προσεχε τι γράφεις!!!!! :D

φιλε μου μεταφερω αυτο που ακουσα και ρωταω αν ειναι σωστο η λαθος εσεις θα μου πειτε καθοτι αρχαριος.Ακουσα αυτο που ακριβως εγραψα και το αναφερω,ειναι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι μου και καλη χρονια,θα ηθελα να ρωτησω ποιος ειναι ο σωστος τροπος να στρωσουμε ενα ενυδρειο?απο οτι ακουσα απο ανθρωπο που βρισκοταν στο σεμιναριο του BLEHER ειπε οτι δεν ειναι σωστος τροπος.Τελικα ποιος ειναι ο σωστος?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλησπερα πηγαινε στα αρθρα/Γλυκου νερου και δες / Το «στρώσιμο» του νέου ενυδρείου :D

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν κατάλαβα ποιος δεν είναι σωστός ξαναδιάβασε τι γράφεις... ποιος τρόπος δεν είναι σωστός???? :D

Link to comment
Share on other sites

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλησπερα πηγαινε στα αρθρα/Γλυκου νερου και δες / Το «στρώσιμο» του νέου ενυδρείου :D

τα εχω διαβασει ολα αυτα,απλα μου εκανε εντυπωση αυτο που ακουσα και καθοτι σχετικα δυσκολος τροπος ειπα μηπως υπαρχει τιποτα πιο ευκολο και πιο γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω διαβασει ολα αυτα,απλα μου εκανε εντυπωση αυτο που ακουσα και καθοτι σχετικα δυσκολος τροπος ειπα μηπως υπαρχει τιποτα πιο ευκολο και πιο γρηγορα.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Δεν μας εχεις πει ακομα ομως τι ακουσες και σου φαινετε δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν κατάλαβα ποιος δεν είναι σωστός ξαναδιάβασε τι γράφεις... ποιος τρόπος δεν είναι σωστός???? :D

του στρωσιματος με αμμωνια(λαθος το εγραψα στην αρχη,μαλλον δε το εγραψα καθολου)

Έγινε επεξεργασία - parashos
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν ακολούθησε αυτή τη μέθοδο και μην τη μπερδεψης με άλλες

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=108162

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...