Jump to content

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!


nnd

Recommended Posts

χαίρομαι ιδιαίτερα που επιτέλους υπάρχει ένα τόσο καλοφτιαγμένο ελληνικό portal για τους φανατικούς του υδάτινου κόσμου!! :busted_cop: ασχολούμαι με τo χόμπυ περίπου 3 χρόνια, ίσως και παραπάνω... Ξεκίνησα με ένα 80άρι και συνέχισα με ένα 120άρι. Τώρα όμως θέλω να το κάνω 300άρι. :lmao: είναι γλυκό νερό και τα ψαράκια που έχω είναι τα εξής: ένα ζευγάρι δίσκους golden, 5 ram που είναι από δικιά μου γέννα, τρεις κλόουν, 12 γατόψαρα, ένα πλακόστομο, πέντε blood fin, πέντε serpa, εφτά rasbora, δεκαπέντε καρδινάλιους, δύο ruby και αν έχω ξεχάσει και τίποτα συχωρέστε με..χα-χα.

Το υποστηρίζω με δύο εξωτερικά φιλτρα eheim, ένα 1000άρι βιολογικό και ένα 500άρι χημικό. Επίσης και με λάμπα UV tetra400. Χαλίκι λάβα και όσο για τα φυτά έχω ανούμπιες και βρύα υάβας. Αυτά για το ενυδρειάκι μου και τα ψαράκια μου που τόσο λατρεύω :busted_cop: το πιο αγαπημένο ψάρι μου είναι το blue ramirezi long fin το οποίο και έχω.

φιλακια πολλα!!

υ.γ. αν μπορέσω θα σας στείλω και φωτογραφία. :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - nnd
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο Aquazone και σιδεροκεφαλος. Οταν μπορεσεις βαλε μερικες φωτο απο το ενυδρειο σου. Τα γατοψαρακια σου τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

καλωσ ηρθεσ και απο μενα............

περιμενουμε φωτο των ενυδρειων......... :busted_cop::busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο Aquazone και σιδεροκεφαλος. Οταν μπορεσεις βαλε μερικες φωτο απο το ενυδρειο σου. Τα γατοψαρακια σου τι ειναι?

8907[/snapback]

σιδεροκέφαλος όχι, σιδεροκέφαλη ναι..χα-χα!! τα γατοχαράκια μου είναι 5 αλμπίνο, ένα ζευγάρι στερμπάι και 4-5 πάντα.

Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: nnd κι από μένα...

Ελπίζουμε να δούμε σύντομα φωτό του ενυδρείου σου... και από τα 2 δισκάκια σου :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο Aquazone!!!

Περιμενου Photos και πολλα posts !! :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

post-411-1137096529_thumb.jpgpost-411-1137096505_thumb.jpgpost-411-1137096475_thumb.jpgpost-411-1137096451_thumb.jpg

post-411-1137096382_thumb.jpgpost-411-1137096349_thumb.jpgpost-411-1137096572_thumb.jpgpost-411-1137096558_thumb.jpg

post-411-1137096424_thumb.jpg

:busted_cop: ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ :busted_cop: ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ Η ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ???

Link to comment
Share on other sites

Aσε, η φωτογραφιση ψαριων ειναι αλλο χομπι :busted_cop::thumbup::lmao: Εγω παντως γατοψαρακια δεν ειδα, τουλαχιστον πες μας τι ειναι :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

μαρινα ειναι αλλο χομπι................αλλα δεν φαινεται καθαρα το ενυδρειο για να πουμε την αποψη μας.........nnd κανε μια προσπαθειουλα για καλυτερες φωτο.....

:busted_cop:

φιλικα πετρος

Link to comment
Share on other sites

Aσε, η φωτογραφιση ψαριων ειναι αλλο χομπι  :busted_cop:  :thumbup:  :lmao: Εγω παντως γατοψαρακια δεν ειδα, τουλαχιστον πες μας τι ειναι :busted_cop:

9280[/snapback]

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical: ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟ, ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠ' ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!!

ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΑΤΟΨΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΖΟΥΜ-ΖΟΥΜ-ΖΟΥΜ :lmao::wub:B)

Link to comment
Share on other sites

μαρινα ειναι αλλο χομπι................αλλα δεν φαινεται καθαρα το ενυδρειο για να πουμε την αποψη μας.........nnd κανε μια προσπαθειουλα για καλυτερες φωτο.....

:thumbup:

φιλικα πετρος

9286[/snapback]

:busted_cop: ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟ??? ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΩ??? ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?? :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

nnd :busted_cop: ...............................

η μαρινα το εκανε καλοπροαιρετα το σχολιο.................περι φωτογραφιων...

με τη μηχανη ή τι κινητο τραβας φωτο;

Link to comment
Share on other sites

nnd  :busted_cop: ...............................

η μαρινα το εκανε καλοπροαιρετα το σχολιο.................περι φωτογραφιων...

με τη μηχανη ή τι κινητο τραβας φωτο;

9588[/snapback]

ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ. ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΙΣ ΤΡΑΒΩ ΜΕ LOGITECH CLICKSMART 310 ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω τη μηχανή αυτή (αν έχει αυτά που θα περιγράψω) αλλά για να βγουν καλύτερες θα πρέπει να ρυθμίσεις υψηλότερη ταχύτητα κλείστρου και, ή χαμηλότερο διάφραγμα ή πιο υψηλή ευαισθησία ASA.

Σε manual μηχανή αυτά γίνονται, σε αυτήν που έχεις δυστυχώς δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΑΤΟΨΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΖΟΥΜ-ΖΟΥΜ-ΖΟΥΜ :busted_cop:  :thumbup:  :lmao:

9586[/snapback]

Σωστος! Για προσπαθησε :busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: Καλώς ήρθες και απο μένα στο φόρουμ. Άντε με το καλό και το 300λιτρο σου :busted_cop:
Link to comment
Share on other sites

:busted_cop: και από εμένα....!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...