Jump to content

Άμμος


Recommended Posts

Σε τι χρώμα εκτός από λευκό μπορώ να βρώ;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε τι χρώμα εκτός από λευκό μπορώ να βρώ;;;

σε μπεζακι.... :D
Link to comment
Share on other sites

Klaz έχεις δει σε κάποιο μαγαζί;;

Link to comment
Share on other sites

οχι σε καποιο συγκεκριμενα,αλλα οι αποχρωσεις ειναι πολυ κοντα ασπρο-μπεζ.

γιατι θελεις οποσδηποτε κατι αλλο εκτος απο λευκο....?

εγω χρησιμοποιω κατα κορον την αμμο της hagen,η οποια ειναι ασπρο-μπεζ,ειναι ουδετερη,και εχω στησει πολλα ενυδρεια και φυτεμενα και βιοτοπικα με την συγκεκριμενη...

**αν σε ενδιαφερει η συγκεκριμενη, μπορω να σου πω με πμ που θα την βρεις....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λένε ότι σε σκουρόχρωμο βυθό τα ψάρια αισθάνονται καλύτερα και δεν μου αρέσει και τόσο η λευκή. Για φυτεμένο την θέλω. Στείλε μου, αν έχεις και καμιά φωτό.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λένε ότι σε σκουρόχρωμο βυθό τα ψάρια αισθάνονται καλύτερα και δεν μου αρέσει και τόσο η λευκή. Για φυτεμένο την θέλω. Στείλε μου, αν έχεις και καμιά φωτό.

συμφωνα με τον μαστερ και γκουρου του αμαζονιου(και οχι μονο) δοκτωρ μπλεχερ,τα περισσοτερα τμηματα του αμαζονιου εχουν σαν υποστρωμα λευκη αμμο,οποτε δεν νομιζω να αντιμετωπισεις καποιο προβλημα,αφου τα περισσοτερα ψαρια ετσι κι αλλιως εχουν συνιθισει τετοιου ειδους υποστρωμα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κάθεται καλά στο μάτι η λευκή, γι αυτό έλεγα σε κάτι πιο σκουρόχρωμο. Πετρώνει με τον καιρό ή αυτό συμβαίνει μόνο στα θαλασσινά ενυδρεία;;

Link to comment
Share on other sites

. Πετρώνει με τον καιρό ή αυτό συμβαίνει μόνο στα θαλασσινά ενυδρεία;;

η συμβαινει συνηθως οταν δεν γνωριζουμε για τι νχρηση την θελουμε και χρησιμοποιουμε θαλασσινη αμμο για ενυδρειο γλυκου νερου.. :excl: ... :D
Link to comment
Share on other sites

Το λευκό χρώμα μην το φοβάσαι πρώτον τα ψάρια δεν έχουν πρόβλημα και δεύτερον αφού το θέλεις για φυτεμένο σε λίγο καιρό δεν θα βλέπεις λευκό χρώμα, αν βάλεις και κάποιο γκαζόν τότε ούτε άμμο θα βλέπεις.

Για όλα τα άλλα σε απάντησε ο Κώστας

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδιά ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...