Jump to content

Recommended Posts

Θα δώσω κάτι ψαράκια από Δευτέρα που έχω σε ένα 40άρι και θα μετακομίσει εκεί ο μονομάχος. :buttrock::rasp:

Άντε με το καλό!

Α, και να βάλεις κανένα λουλούδι στο βάζο, μη μείνει κενό και σού 'ρθει καμιά ιδέα για ψάρι πάλι ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε με το καλό!

Α, και να βάλεις κανένα λουλούδι στο βάζο, μη μείνει κενό και σού 'ρθει καμιά ιδέα για ψάρι πάλι ^_^

:rasp::wacko::wacko::wacko:

μου έδωσες ιδέα! θα βάλω μια anubia! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

1. Εχω "μαλωσει" μαζι σου;;; Δεν το θυμαμαι. :wacko:

2. Θα ηθελα να μου διευκρινησεις, που εχεις διαβασει αυτα τα λαθη που εγραψα, για να το ξερω και αν μπορεις να το αιτιολογησεις.- :buttrock:^_^

Ουτε εγω εχω κατι μαζι σου (οπως και με κανεναν αλλον). Την αποψη μου εκφραζω και τη στηριζω σε αυτα που εχω μαθει.- :rasp:

1. δεν σου απανταω γιατι μαλλον δεν ξερεις να διαβαζεις η δεν καταλαβαινεις τι λεω

2. λοιπον: aquazone forum/γλυκο νερο/αρχαριοι γλυκου νερου/ σελιδα 2/ συνδεσμολογια φιλτρου/ δημοσιευση 28: ''Παλι κανεις λαθος, η θολουρα ειναι απο την αμμωνια (και οντως θα φυγει).''

δημοσιευση 34:''Δεν φανταζομαι να θελεις να κανουμε "μετρησεις" γνωσεων (αν και να ηθελες, δεν θα συμμετειχα). Η απαντηση στο πιο πανω ερωτημα σου ειναι ναι, οταν "στρωνει" ενα ενυδρειο, οσο υπαρχει υψηλη περιεκτικοτητα σε αμμωνια ειναι θολο.''

Τα γραφω μονο και μονο επειδη επιμενεις. μπορω να βρω και αλλα, αλλα δεν εχω την πολυτελεια του χρονου

Και εγω ασχολουμαι χρονια με το ενυδρειο οταν ομως ερθει ενας ''πιτσιρικας''(στο λεω ετσι για να το καταλαβεις) που εχει λιγοτερα χρονια ασχολιας απο εμενα ομως ειναι πιο ''ψαγμενος'' σε καποια πραγματα

σεβομαι την γνωμη του. (ας καταπινουμε τον εγωισμο μας ως μεγαλυτεροι και πιο ωριμοι δεν βλαπτει)

ακομα και ετσι να μην ειναι θα σεβαστω την γνωμη του οπως θα ηθελα να σεβαστει και εκεινος την δικη μου.

ελπιζω να καταλαβες.

και μην βαλεις σε παραθεση το θεμα μου σε παρακαλω και μαυρισεις τα σημεια που σε ενοχλουν απλα χανεις τον χρονο σου και δεν προκειται να απαντησω διοτι δεν θελω να δωσω αλλη εκταση στο θεμα.

ετσι φιλικα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως οταν απαντα ενας "παλιος" σε ενα "νεο", του δινει την αιτια του προβληματος του χωρις να κατσει να εξηγησει πιιο περα.

Παρομοιο παραδειγμα : http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=155114

ΥΓ και φυσικα κανεις δεν ειναι "ασφαλτος" που λεει και η Αντζελα :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...