Jump to content

βοηθεια


PPAP

Recommended Posts

παιδια παρατηρησα σημερα το ενυδρειο να εχει γεμισει με διαφανες μπιλιες εκατονταδες σε πολυ μικρο μεγεθος.πολλα απο αυτα κολυμπανε και πολλα απο αυτα ειναι ακινητα στον βυθο....

υ.γ.φωτο δεν μπορω να βαλω γιατι δεν τα πιανει ο φακος

Link to comment
Share on other sites

παιδια παρατηρησα σημερα το ενυδρειο να εχει γεμισει με διαφανες μπιλιες εκατονταδες σε πολυ μικρο μεγεθος.πολλα απο αυτα κολυμπανε και πολλα απο αυτα ειναι ακινητα στον βυθο....

υ.γ.φωτο δεν μπορω να βαλω γιατι δεν τα πιανει ο φακος

11248[/snapback]

Tι ψάρια έχεις στο ενυδρείο? Μήπως γέννησε κανένα? Γιά περίγραψέ μας τίς "μπίλιες".

Link to comment
Share on other sites

Δές τα πμ σου.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω υπομονη..τωρα μιλησα με τον δημητρη και θα μαθουμε το βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Tι ψάρια έχεις στο ενυδρείο? Μήπως γέννησε κανένα? Γιά περίγραψέ μας τίς "μπίλιες".

11253[/snapback]

μαρινα μου pygocentrus naterreri

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια απο οτι μιλησα και με τον δημητρη..αυτα που περιεγραφα μοιαζουν με αυγα..το παραξενο ειναι οτι τα πυρανχακια ειναι σε μικρη ηλικια ακομα.ενα αυτο...δεν εχει αλλαξει κανενα το χρωμα του.δυο αυτο.τελοςπαντων ειναι πολυ παραξενη η ολη κατασταση...

υ.γ. δεν υπαρχει αλλο ψαρι στο ενυδρειο :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια απο οτι μιλησα και με τον δημητρη..αυτα που περιεγραφα μοιαζουν με αυγα..το παραξενο ειναι οτι τα πυρανχακια ειναι σε μικρη ηλικια ακομα.ενα αυτο...δεν εχει αλλαξει κανενα το χρωμα του.δυο αυτο.τελοςπαντων ειναι πολυ παραξενη η ολη κατασταση...

υ.γ. δεν υπαρχει αλλο ψαρι στο ενυδρειο :D

11416[/snapback]

Πέτρο, μήπως έβαλες κανένα φυτό ή τίποτα άλλο μέσα στο ενυδρείο πρόσφατα? Έτσι μου "ήρθε" εμένα μιά συνοδοντίτσα ... ώς αυγό κολλημένο σε ξύλο :D

Η αυτό, ή τα δικά σου θα είναι ...

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο, μήπως έβαλες κανένα φυτό ή τίποτα άλλο μέσα στο ενυδρείο πρόσφατα? Έτσι μου "ήρθε" εμένα μιά συνοδοντίτσα ... ώς αυγό κολλημένο σε ξύλο  :D

Η αυτό, ή τα δικά σου θα είναι ...

11447[/snapback]

οχι οχι τιποτα.οτι ειναι ειναι εκατονταδες και οχι πεντε εξι.τα αφηνω οπως εχει και βλεπουμε τα αποτελεσματα σε μερικες μερες..α κατι που παρατηρησα σημερα μαζευονται σε σημεια που υπαρχει τροφη...

Έγινε επεξεργασία - PPAP
Link to comment
Share on other sites

και εκει που ελεγα οτι θα γραφομουν στο βιβλιο γκινες......ανηλικα πυρανχας ζευγαρωσαν τσουπ μου πεταγεται ο πρωτο σαλιγκαρος.

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...............................................................

και οπως λεει και το τραγουδι τι να κανω πες μου;;;;;;;;;;;anyway

Link to comment
Share on other sites

και εκει που ελεγα οτι θα γραφομουν στο βιβλιο γκινες......ανηλικα πυρανχας ζευγαρωσαν τσουπ μου πεταγεται ο πρωτο σαλιγκαρος.

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...............................................................

και οπως λεει και το τραγουδι τι να κανω πες μου;;;;;;;;;;;anyway

11910[/snapback]

:D:D:D Να σου ζήσουν!!! Τώρα να δείς καθαρό ενυδρείο που θα κάνεις, θα λάμπει!!! :D:D:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν Πετρο.

Φανταζομαι μες την τρελη χαρα θα εισαι!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...