Jump to content

Γενα αγγελοψαρων


kostas3

Recommended Posts

πολυ ομορφη σκηνη Κωστα!

απλα το σημειο που επελεξε το ψαρακι σου να γεννησει τα αυγα του δεν ειναι κ το καλυτερο...

1) γιατι την περισσοτερη ποσοτητα σπερματος αν οχι ολη που θα ριξει το αρσενικο για να γονιμοποιησει τα αυγα, θα την ρουφηξει το φιλτρο

2)οπως κ τα περισσοτερα μικρουλια που θα παν να βγουν, αν δεν τα απομακρυνεις εγκαιρα απο εκει....

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το βιντεακι σου kostas3 , προσεξε την συμβουλη του antonis t83 και σου ευχομαι να τα δεις ολα μεγαλα ! :D

Link to comment
Share on other sites

αυτο το βιντεο ειναι 3 βδομαδων.,.... τα μικρα ειναι μια χαρουλα. τα εδωσα σε εναν φιλο γιατι οπως μερικοι ξερεται εχω κιχληδες τωρα :D

Link to comment
Share on other sites

φανταστικό βίντεο!τα αγγελόψαρα μου αρέσουν πάρα πολύ!μόλις πήρα ένα νέο Jewel Rio 240lt και θα του βάλω τις κιχλίδες μου. στο μικρότερο θα ξαναβάλω αγγελόψαρα και ημιάγρια!πως ξεχωρίζεις αρσενικό θηλυκό στα αγγελόψαρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τα λιγα που ξερω ειναι απο το μεγεθος ειναι μεγαλητερο το αρσενικο , απο τα ποιο μακρια πτεριγια του και απο την συμπεριφορα του .

Link to comment
Share on other sites

...στο μικρότερο θα ξαναβάλω αγγελόψαρα και ημιάγρια!πως ξεχωρίζεις αρσενικό θηλυκό στα αγγελόψαρα

Κακός θα βάλεις Σαλάρια στο μικρότερο σου ενυδρείο (αν υποθέσω ότι είναι αυτό που αναφέρεις στο προφίλ σου) τα σκαλαρια θέλουν τουλάχιστον 200 λίτρα καθαρά και ύψος ενυδρείου 50 cm. Ιδανικά θα ήταν να έβαζες 4 σκαλάρια στο 240.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...