Jump to content

ο μικρός τα σπάει


gantalf

Recommended Posts

post-8538-1222522614_thumb.jpgτο μικρό παπαγαλόψαρο της φώτο κυνηγάει τα μεγάλα αντί να τον κυνηγάνε.

Ποιό παράξενο πράγμα δεν εχω δει....

Link to comment
Share on other sites

η φορντόζα που φαίνεται στην δεξιά και κάτω άκρη της γωνίας έχει περιοριστεί στην άλλη μεριά του ενυδρείου λόγω του μικρού παπαγαλόψαρου ενώ είναι και αυτή διπλάσια.

Link to comment
Share on other sites

Διακρινω και εναν οσκαρ εγω,ισως κανω και λαθος,πρεπει να δεις τα προφιλ των ψαριων σου και να κανεις ενα σωστο και καλο συνδιασμο για τα ψαρια σου...

Link to comment
Share on other sites

εννοείται οτι δεν έχω τον σωστό συνδυασμό μέσα, γιαυτό και χαρίζω το oscar, αλήθεια το θέλεις? xD :unsure:

Link to comment
Share on other sites

εννοείται οτι δεν έχω τον σωστό συνδυασμό μέσα, γιαυτό και χαρίζω το oscar, αλήθεια το θέλεις? xD :unsure:

Δεν ειναι μονο το oscar,αλλα και η φροντοζα χρειαζετε τα λιτρα της καθως και το σωστο περιβαλλον της....

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη παίρνω το elite 240 λίτρα, θα τα ξαλαφρώσω λίγο.. Λογικά θα βγάλω το oscar το geophagus brasiliensis

και θα αφήσω 2 παπαγαλόψαρα και 2 φορντόζες, νομίζω πως θα καλυτερέψουν τα πράματα.

Link to comment
Share on other sites

και θα αφήσω 2 παπαγαλόψαρα και 2 φορντόζες, νομίζω πως θα καλυτερέψουν τα πράματα.

σε αυτα τα λιτρα δεν θα εβαζα τιποτε απο τα 2.

τα παπαγαλοψαρα γιατι ειναι εναντια στα πιστευω μου,και τις φροντοζες γιατι ειναι ψαρια που χρειαζονται πολλααααααααααα λιτρα.

ξανακοιταξε φιλε μου τη συνθρση σου,εχεις πολυ λιγο νερο για ζωα που γινονται τεραστια και ειναι και επιθετικα..... :unsure::bowdown::bowdown::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

οπότε καλύτερα να μεταφέρω τις 2 φορντόζες στα 240 λίτρα κα :unsure: ι να αφήσω τα άλλα ψάρια ως έχουν??

Link to comment
Share on other sites

οπότε καλύτερα να μεταφέρω τις 2 φορντόζες στα 240 λίτρα κα :unsure: ι να αφήσω τα άλλα ψάρια ως έχουν??

επειδη αισθανομαι οτι δεν παρακολουθεις αυτα που γραφουμε,και με ολο το σεβασμο,ποσων χρονων εισαι φιλε μου..?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τωρα που τα λεμε και το παπαγαλοψαρο σου δεν ειναι και μικρο αλλα δεν ξερω τι αλλα ψαρια εχεις μεσα παντως. Μπορεις να μου πεις κατι εμενα? Τι συμπεριφορα εχει το παπαγαλοψαρο σου? Ειναι αρκετα αγριο??

Link to comment
Share on other sites

επειδη αισθανομαι οτι δεν παρακολουθεις αυτα που γραφουμε,και με ολο το σεβασμο,ποσων χρονων εισαι φιλε μου..?

Φιλε μου οι φροντοζες θελου πολλα λιτρα.Μεγαλωνουν πολυ.Τα 240 δεν φτανουν ουτε για πλακα......................

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που τα λεμε και το παπαγαλοψαρο σου δεν ειναι και μικρο αλλα δεν ξερω τι αλλα ψαρια εχεις μεσα παντως. Μπορεις να μου πεις κατι εμενα? Τι συμπεριφορα εχει το παπαγαλοψαρο σου? Ειναι αρκετα αγριο??

και μονο με το συνδυασμο που εκανε , αναρωτιεμε πως και δεν εχουν σκοτωθει σε τοσα λιτρα, μαλλον επειδη ειναι μικρα οσο για τα παπαγαλοψαρα παρτε να δειτε οσοι δεν ξερετε

ΕΔΩ

Έγινε επεξεργασία - olimpiakakias
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...