Jump to content

20 λίτρα


Recommended Posts

Καλημέρα

Σημερα το πρωι πήρα ένα 20αρι ενυδρειακι με ολα τα απαραίτητα με σκοπό να το κάνω δώρο στην καλή μου! (όταν πηγαίνω σπίτι της δεν έχω τίποτα να χαζευω...).

Αρχικά σκευτομαι να βάλω εναν μόνομάχο....αλλα δεν ειμαι και πολύ σίγουρος και εδω είναι που θέλω τη γνώμη σας. Τί αλλο μπορώ να βάλω εκτός μονομάχου; Σκεφτείτε και κανενα συνδιασμο.. καμια γαριδουλα..κανεα σαλιγκαρακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σημερα το πρωι πήρα ένα 20αρι ενυδρειακι με ολα τα απαραίτητα με σκοπό να το κάνω δώρο στην καλή μου! (όταν πηγαίνω σπίτι της δεν έχω τίποτα να χαζευω...).

Αρχικά σκευτομαι να βάλω εναν μόνομάχο....αλλα δεν ειμαι και πολύ σίγουρος και εδω είναι που θέλω τη γνώμη σας. Τί αλλο μπορώ να βάλω εκτός μονομάχου; Σκεφτείτε και κανενα συνδιασμο.. καμια γαριδουλα..κανεα σαλιγκαρακι...

....ρακή............... :thumbup::thumbup::thumbup::D:bigemo_harabe_net-173:

Link to comment
Share on other sites

8-10 Παγκασιους (γιατι ζουν σε ομαδες).- :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε γαριδούλες red cherry ή όποιες άλλες βρείς, στην αρχή βέβαια θα σου πει οτι μοιάζουν με κατσαρίδα :D αλλά θα συνηθίσει... όλες συνηθίζουν... :thumbup::thumbup::thumbup:

Από φροντίδα χαλαρά και έχουν πλάκα... και κανένα σαλιγκαράκι βάλε αλλά προσωπικά θα έβαζα neritina ή τα συνηθισμένα που ξεφυτρώνουν μόνα τους, γιατί τα apple μεγαλώνουν...

Link to comment
Share on other sites

(όταν πηγαίνω σπίτι της δεν έχω τίποτα να χαζευω...)

Μπορώ να σου δώσω μερικές πολύ καλές ιδέες, αλλά είμαι σίγουρος πως θα φάω ban... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

(όταν πηγαίνω σπίτι της δεν έχω τίποτα να χαζευω...).

Κι ομως υπαρχουν πολλα που μπορεις να χαζευεις :D:thumbup::thumbup:

Εγω θα ελεγα μερικα ευκολα φυτακια,και καμια γαριδουλα ματακες-ματακες ειναι καινουργιο ειδος απο την ζιμπαμπουε... :thumbup:

Περα απο την πλακα λεω red cherry

Link to comment
Share on other sites

Σου ειχα προτεινει αρτεμια για να εχεις για τα μωρα στο δισκονυδρειο :thumbup:, αλλα δεν ηξερα οτι το προοριζεις για το "εξοχικο" σου.

ΙΜΟ Σαλιγγαρια δεν εχουν πλακα, γαριδες ειναι ευαισθητες για νεα χομπυστρια, δεν σχολιαζω κοπαδοψαρα και γκαπυς.

Οποτε αφου δεν θελεις μονομαχο, (προσφεροντας τη βοηθεια και την πειρα σου) κανενα μικρο παφερακι να του στελνεις delivery τα σαλιγγαρια απο το 400αρι.

Δες πληροφοριες εδω http://www.theaquariumwiki.com/Carinotetraodon_travancoricus

Ματαρεεεεεεεεες

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...