Jump to content

πουλια-ψαρια μαζι


Recommended Posts

τι λετε για αυτη το φοτογραφια?......καποιος τυπος εβαλε ενα κλουβι μεσα στο ενυδρειο.(απο πανω παιρνουν αερα τα πουλια)......εμενα παντως μου αρεσε...

post-5006-1223999863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ δεν ειδες καλα.το κλουβι ειναι γυρο γυρο γυαλινο.δεν παιρει νερο,και ειναι ανοικτο απο πανω για να παιρνουν αερα.το εχει βυθισει μεσα στο ενυδρειο...το θεμα ειναι να μη βαλει μεσα στα πουλια αλλο με χαμστερακια.....

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ δεν ειδες καλα.το κλουβι ειναι γυρο γυρο γυαλινο.δεν παιρει νερο,και ειναι ανοικτο απο πανω για να παιρνουν αερα.το εχει βυθισει μεσα στο ενυδρειο...το θεμα ειναι να μη βαλει μεσα στα πουλια αλλο με χαμστερακια.....

Τρόμαζω και μόνο στην σκέψη του τί περιέργα όντα θα δημιουργόντουσαν σε μένα αν επιχειρούσα κάτι τέτοιο!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ δεν ειδες καλα.το κλουβι ειναι γυρο γυρο γυαλινο.δεν παιρει νερο,και ειναι ανοικτο απο πανω για να παιρνουν αερα.το εχει βυθισει μεσα στο ενυδρειο...το θεμα ειναι να μη βαλει μεσα στα πουλια αλλο με χαμστερακια.....

Είσαι σίγουρος ότι αυτό που βλέπεις δεν είναι αποτέλεσμα επεξεργασίας δυο εικόνων ?

Έχεις κατορθώσει ποτέ να βυθίσεις κάτι που περιέχει αέρα ?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κατορθώσει ποτέ να βυθίσεις κάτι που περιέχει αέρα ?

:thumbup::bigemo_harabe_net-173:

δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλει καποιος τριχες στις παλαμες...

αν γινει το πρωτο ...σιγουρα γινεται και το δευτερο.... :D:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι αυτό που βλέπεις δεν είναι αποτέλεσμα επεξεργασίας δυο εικόνων ?

Έχεις κατορθώσει ποτέ να βυθίσεις κάτι που περιέχει αέρα ?

Κι αν είναι κατασκευή ενυδρείου που έχει ούτως ή άλλως κενό στο μέσω...???

Πρακτικά γίνεται πανεύκολα. Τώρα αν η φωτογραφία είναι true... άλλο θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Εάν προσέξεις καλά στο ποστ μου, η αναφορά γίνεται πάνω σε αυτό που λέει ότι ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΥΘΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ………….. ( μαρκαρισμένες λέξεις )

Ασφαλώς από κατασκευής μπορούμε να φτιάξουμε διαφορετικά στεγανά διαμερίσματα……μάλιστα στα θαλασσινά ενυδρεία το εφαρμόζουμε συχνά ( πύργος υπερχείλισης )

Στην συγκεκριμένη φωτογραφία εγώ πιστεύω ότι έχει γίνει επεξεργασία

Link to comment
Share on other sites

Εάν προσέξεις καλά στο ποστ μου, η αναφορά γίνεται πάνω σε αυτό που λέει ότι ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΥΘΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ………….. ( μαρκαρισμένες λέξεις )

Ασφαλώς από κατασκευής μπορούμε να φτιάξουμε διαφορετικά στεγανά διαμερίσματα……μάλιστα στα θαλασσινά ενυδρεία το εφαρμόζουμε συχνά ( πύργος υπερχείλισης )

Στην συγκεκριμένη φωτογραφία εγώ πιστεύω ότι έχει γίνει επεξεργασία

:thumbup:

Δεν το πρόσεξα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Nα ξέρεις πάντος stormtrooper οτι με bob σφουγκαράκη-motorhead οι γκόμενες δεν πέφτουν... :thumbup::thumbup::D

ΧΑ!!! Τί λες ωρέ βίσιους?

Το νέο μου avatar είναι ο τέλειος συνδυασμός!

Motorhead: Ρομαντικοί και τρυφεροί και συνάμα σκληροί και άγριοι

Bob: Φιλικός και καλοσυνάτος (σχεδόν γκέϊ)

ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!

Όταν κυκλοφορώ με τέτοιο μπλουζάκι με κοιτάζουν ΟΛΕΣ :thumbup:

Παίζει ρόλο που είναι κάτω των 10 ετών;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ρόλο που είναι κάτω των 10 ετών;;;;;;;;

Ωχ! :thumbup: Φίλε είσαι μόνος σου... εγώ πάω να ταίσω τον μονόκερό μου...γειάαα... :thumbup:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...