Jump to content

Ζωντανές Τροφές


Ζωντανές Τροφές  

138 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Θα βαλω :thumbup:

το φυτοπλανκτον ετοιμαζετε, παει πολυ καλα και σε μερικες μερες θα δοθει αγγελια για πωληση :thumbdown:

στο δρομο ειναι και τα δυο καινουρια ρεακτορ για μεγαλωμα αρτεμιας, που θα ταιζετε με το φρεσκο φυτοπλανκτον. :thumbdown:

και αυτη την κυριακη θα γυρησει ο κουμπαρος μου απο την Ιταλια και θα μου φερει καλλιεργιες απο διαφορα :rasp:

θα φτιαχνω πολλα πραγματα για ανανγες του ενυδρειου μου, επειδι αρχιζω δοκιμες με αναπαραγωγες ψαριων (εχουμε και ηδη εναν εγγυος υπποκαμπο του κομπαρου μου, πρεπει να προετοιμαστουμε για τα μικρα :thumbup: )

:):):thumbup: Καλη επιτυχια Ναταλια

ΜΠΡΑΒΟ για αυτην την πολυ καλη κινηση... :helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

κι εγω πιστευω πως οι ζωντανες τροφες δεν συγκρινονται με αλλες αποξηραμενες και θα πρεπει να υπαρχουν στο διαιτολογιο.. :unsure::unsure::wacko: επισης πιστευω οτι προσφερουν σιγουρα,καποια ''συστατικα'' που οι αποξηραμενες τροφες δεν διαθετουν :wacko: ....οποτε....ΝΑΙ κι απο εμενα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ναι θα αγοραζα ζωντανη τροφη.Η ζωντανη δεν συγκρινεται με τιποτα. ;) Μακαρι να αρχισουν να πωλουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αφου λοιπον εχουμε 58 ατομα προθυμα μηπως ήρθε η ωρα να κανουμε αντιστοιχη ερωτηση σε όλα τα καταστημα που συμμετεχουν ?

Θα μπορουσε καποιος διαχειριστής να ποσταρει αν είναι διατεθειμένα τα καταστηματα να καλλιεργήσουν ή να εισαγουν ζωντανη τροφη στην κάθε κατηγορια καταστήματος ?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος διαχειριστής να ποσταρει αν είναι διατεθειμένα τα καταστηματα να καλλιεργήσουν ή να εισαγουν ζωντανη τροφη στην κάθε κατηγορια καταστήματος ?

+10 :blink:

Link to comment
Share on other sites

@ Admins

Θα το γραψω εγω το κειμενο απλα να το ποσταρει μαζικα ενας admin για να μην ποσταρο χειροκινητα σε ολα τα thread των καταστηματων.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για να γίνει θα πρέπει να υπάρξει μεγαλύτερη συμμετοχή από τα μέλοι μας που πραγματικά το θέλουν.

Όλες οι ζωντανές τροφές έχουν λίγες μέρες ζωής και μετά είναι άχρηστες και αυτός είναι ο λόγος πιστεύω που κανένα μαγαζί δεν παίρνει το ρίσκο για κάτι τέτοιο σε αντίθεση με άλλες χώρες της Ευρώπης που εδω και αρκετά χρόνια τις έχουν και με αστείο κοστος.Εμεις έχουμε την δύναμη να το απαιτήσουμε αλλά χρειάζεται μεγαλύτερη δραστηριότητα στην δημοσκόπηση. :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για να γίνει θα πρέπει να υπάρξει μεγαλύτερη συμμετοχή από τα μέλοι μας που πραγματικά το θέλουν.

Όλες οι ζωντανές τροφές έχουν λίγες μέρες ζωής και μετά είναι άχρηστες και αυτός είναι ο λόγος πιστεύω που κανένα μαγαζί δεν παίρνει το ρίσκο για κάτι τέτοιο σε αντίθεση με άλλες χώρες της Ευρώπης που εδω και αρκετά χρόνια τις έχουν και με αστείο κοστος.Εμεις έχουμε την δύναμη να το απαιτήσουμε αλλά χρειάζεται μεγαλύτερη δραστηριότητα στην δημοσκόπηση. :)

Θεωρω οτι 70 ατομα δεν ειναι λιγα. Μην ξεχναμε οτι μιλαμε για επαναλαμβανομενες παραγγελιες μιας και ειναι ζωντανη τροφη. Αν στηθει σωστα μπορει ενα καταστημα να εξυπηρετησει ολη την Ελλαδα οπως κανουν στο Εξωτερικο. Το να εχεις κοπιποδα Mysid η κατι παρομοιο σε ενα Refugium δεν νομιζω να εχει τεραστιο κοστος ειδικα να εισαι μαγαζι με ενυδρειακα.

Αλλα ετσι ειμαστε στην Ελλαδα κανεις δεν κανει τιποτα και οταν ανοιξει ενας με επιτυχια τον αντιγραφουν αλλοι 50 σε μια αγορα που σηκωνει 2 και στο τελος κλεινουν ολοι μαζι.

Προσωπικα θα αρχισω να κοιταω Ευρωπη παλι.

Thanks για την απαντηση.

:glare:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Θεωρω οτι 70 ατομα δεν ειναι λιγα. Μην ξεχναμε οτι μιλαμε για επαναλαμβανομενες παραγγελιες μιας και ειναι ζωντανη τροφη. Αν στηθει σωστα μπορει ενα καταστημα να εξυπηρετησει ολη την Ελλαδα οπως κανουν στο Εξωτερικο. Το να εχεις κοπιποδα Mysid η κατι παρομοιο σε ενα Refugium δεν νομιζω να εχει τεραστιο κοστος ειδικα να εισαι μαγαζι με ενυδρειακα.

Αλλα ετσι ειμαστε στην Ελλαδα κανεις δεν κανει τιποτα και οταν ανοιξει ενας με επιτυχια τον αντιγραφουν αλλοι 50 σε μια αγορα που σηκωνει 2 και στο τελος κλεινουν ολοι μαζι.

+1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

δεν ξέρω αν είδατε, αλλά ένα μαγαζί ανακοίνωσε κάτι για συνεχόμενες παραγγελίες ζωντανής τροφής..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...