Jump to content

εκπτωσεις σε Pet Shop?


Recommended Posts

Για άλλη μια φορα καλησπέρα :chair:

και άλλη μια φορα εχω ερωτηση να καμνω

ειδα καποιες διευθ/σεις και γενικά επικοινωνια μεσω φορουμ για κάποια pet shops.

Εχουμε κάποια εκπτωση σε αγορες μας σαν "AQUAZONE members απο εκεί ή απλα τα προτείνουμε σαν "ασφαλή για αρχαριους και μη καταστήματα?

Anyway τα σκάμε που τα σκάμε τουλάχιστον ας πάνε κάπου που να αξίζουν

Παντως πολυ θα με βόλεβε να ειχαμε καποιο έμπιστο pet shop....εγω τουλαχιστον θα ειχα γλυτώσει πολλά χρήματα

Link to comment
Share on other sites

εκπτωση δεν υπαρχει και ουτε ολα ειναι εμπιστα.....

προσωπικη γνωμη παντα.Εχω περασει κατι για αυτο το λεω!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο φίλος Venom, έκπτωση δεν υπάρχει για τους χρήστες, πέραν των προσφορών που μπορεί να βάζει το εκάστοτε κατάστημα χωριστά.

Η αξιοπιστία είναι περίεργο θέμα. Όταν μπλέκεται το συμφέρον με το χόμπυ, αρχίζουν και χαλάνε τα πράγματα. Συμπεράσματα θα βγάλεις μόνο σου και καλό είναι γενικώς να διαβάζεις και να ρωτάς χομπίστες παρά εμπόρους (χωρίς να σημαίνει πως δεν υπάρχουν έμποροι σωστοί...)!

Link to comment
Share on other sites

Με καλύψατε πλήρως

tnks

Eλεγα μηπώς σας γλίτωνα απο πολλές ερωτησεις αλλα από οτι βλέπω την πατησατε :chair:

Link to comment
Share on other sites

Με καλύψατε πλήρως

tnks

Eλεγα μηπώς σας γλίτωνα απο πολλές ερωτησεις αλλα από οτι βλέπω την πατησατε :chair:

Ερωτήσεις θα κάνεις παντού. Απλά θα "φιλτράρεις" πριν "εκτελέσεις"!

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλη ιδεα της λιστας... αλλα θα πρεπει πριν παμε να βαθμολογισουμε, να δουμε 5-6 πραματα:

1. τι θεωρουμε απαρετιτο να προσφερει ενα καταστημα (αν δεν προσφερει εστο και 1 δεν μπενει στη λιστα)

2. τι θα θελαμε απο ενα καταστημα (οσο περισοτερα τετια εχει ενα καταστιμα τοσο πιο ψηλα στη λιστα ειναι)

3. τι δεν θελουμε απο ενα καταστημα (- στιν λιστα)

4. τι θεωρουμε απαραδεκτο απο ενα κατάστημα (αν εχει εστω και 1 δεν μπενει στη λιστα)

πιστευω πως black list δεν χριαζετε....

και θα επρεπε, καθε καταστημα να εχει και χωρο για θετικα και αρνιτικά σχόλια, κάτω απο την !!δικεολογιμενη!! βαθμολογιση του ... καθως και τους λόγους που εχει αλαξει η βαθμολογία του

θα προτινα μια επιτροπη, με 3 γλυκους, 3 αλμυρους και 3 μικτους να προσκαλεσει τα καταστηματα, τουλαχιστον αυτα πο αντιπρωσοπευοντε στο ΑΖ, για μια πρωτη συζητηση.

(τις προαλλες ειδα με τα ματια μου 1 μαγαζατορα με κεφι για εξυπηρετιση και γνωσεις αντικιμενικες σε ενα μαγαζι, και σε ενα αλλο ειδα παιδια νεους υπαλληλους να περιμενουν να ενημερωθουν απο εταιρια εισαγωγης προοιοντων - αυτα ειναι θετικα πραγματα που δεν πρεπει να περνανε απαρατιριτα)

Link to comment
Share on other sites

εκπτωση δεν υπαρχει και ουτε ολα ειναι εμπιστα.....

προσωπικη γνωμη παντα.Εχω περασει κατι για αυτο το λεω!

Κι ομως υπαρχουν και οι εμπιστοι και σωστοι επαγγελματιες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...