Jump to content

ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΨΑΡΙΩΝ


Guest pasculine

Recommended Posts

ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 280 LIT. ΜΕ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΚΙΧΛΙΔΕΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ?

Link to comment
Share on other sites

Με τί μεταφορικό μέσο θα πάς και πόσο θα διαρκέσει το ταξίδι?

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΟΙΟ ΑΘΗΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ. ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΨΑΡΙΑ 10 ΩΡΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ. ΕΧΩ 15 ΚΙΧΛΙΔΕΣ MBUNA 6-10CM. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΒΑΡΕΛΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΝΕΡΟΥ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΗΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΓΙΑ ΟΞΥΓΟΝΟ Η ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΜΠΛΕΤΑ?

ΤΟ ΒΑΡΕΛΙ.

post-376-1140428894_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και αεραντλίες μπαταρίας αλλά και ταμπλέτες.Γνώμη μου είναι να χρησιμοποιήσεις αεραντλία μαζί με Ammo Lock για την περίπτωση της αμμωνίας!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φίλε καλησπέρα, έχς χρησιμοποιήσει και εγώ τη λύση του βαρελιού σε μετακόμιση και πετυχε, βεβαια η δική μου απόσταση ήταν πολύ πολύ μικρότερη, πάντως το σκοτάδι στο βαρέλι βοηθάει αρκετα, αν και ο κραδασμοί είναι αρκετοί! Καλη τύχη ;)

Link to comment
Share on other sites

:thumbup: καλα ρε minas78 αυτο το θεμα ηταν πριν 2 μηνες ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω πως να μεταφέρω 5 ψαρια απο αθήνα για κρήτη με κουρριερ , ξέρετε αν υπάρχουν ειδικά κουτιά για μεταφορά;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...