Jump to content

Eimai Neos Kai Thelw Gnwmi


Recommended Posts

kalimera simera mou xarise o kollitos mou ena anudrio 500 lit thelw oso mporw na kane kali douleia alla den kserw kai polla peite mou mia gnwmi pws na ksekinisw eyxaristw

Θα σου πω ΜΟΝΟ αν μου γνωρίσεις τέτοιους κολλητούς που να κάνουν δώρο 500άρια!!!!

:)

Κατ'αρχήν καλώς ήρθες. Κατά δεύτερον γράφε σε πεζά ελληνικά για να μην στραβωνόμαστε. Κατά τρίτον... Ξεκίνα το διάβασμα!!! Μέσα στο φόρουμ θα βρεις πολλά αρθρα για το σωστό στήσιμο και στρώσιμο ενώς ενυδρείου. Ξεκίνα από ΕΔΩ. Καλή συνέχεια και για ότι απορεία έχεις εδώ είμαστε!!! :P

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, με ένα τέτοιο ενυδρείο έχεις άπειρες επιλογές.

Την απόφαση την παίρνεις εσύ αφού ρίξεις αρκετό διάβασμά στο φόρουμ.

Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

λογω μετακομισεισ εγινε ι δωρεα χαχαχα ευχαριστω παντωσ για τιν βοιθεια το ενυδριο το εχω στο σαλονι ειναι εντελςσ αδειο δεν ξερω πωσ να κανω τιν αρχι εχω και τα φιλτρα και ολα θελω ιρεμα ψαρακια και οχι μονομαχουσ αλλα δεν ξερω τι ψαρακια να βαλω

Link to comment
Share on other sites

Στα λίτρα σου μπορείς να κάνεις ένα πανέμορφο ενυδρείο με δίσκους, έχεις επίσης την δυνατότητα να κάνεις και ένα θαλλασινό ενυδρείο, γι αυτό σου είπα εξαρτάται τι θες και πόσα χρήματα θες να δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

λογω μετακομισεισ εγινε ι δωρεα χαχαχα ευχαριστω παντωσ για τιν βοιθεια το ενυδριο το εχω στο σαλονι ειναι εντελςσ αδειο δεν ξερω πωσ να κανω τιν αρχι εχω και τα φιλτρα και ολα θελω ιρεμα ψαρακια και οχι μονομαχουσ αλλα δεν ξερω τι ψαρακια να βαλω

και κατι αλλο που θελω να ρωτησω το ενυδριο ειναι χειροποιητο υπαρχει φοβοσ θραυσησ εχει χρισιμοποιηθη 6 μηνεσ χωρισ το παραμικρο προβλημα τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Στα λίτρα σου μπορείς να κάνεις ένα πανέμορφο ενυδρείο με δίσκους, έχεις επίσης την δυνατότητα να κάνεις και ένα θαλλασινό ενυδρείο, γι αυτό σου είπα εξαρτάται τι θες και πόσα χρήματα θες να δώσεις.

σιγουρα το σκευτηκα και αυτο αλλα φυσικα δεν εχω αυτη την στιγμη την οικονομικη δυνατοτητα για θαλασσινο

Link to comment
Share on other sites

ενα αλλο προβλημα που με απασχολη ειναι οτι το ενυδριο ειναι χειροποιητο ειχε χρησιμοποιθη για 6 μηνεs δεν ειχε παρουσιαστη καποιο προβλημα εγω ομωs το φαβαμε μηπωs υπαρξει καποια θραυση

Link to comment
Share on other sites

Εάν η κατασκευή του είναι καλή λογικά δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα, η αλήθεια είναι οτι και εγώ στην θέση σου θα το σκεφτόμουν.

Link to comment
Share on other sites

ειχε βαλει μεσα ξανα ψαρακια αλλα δεν ειχε χωρο στο σπιτι του να το κρατησει και πηρε αλλο σιγουρα το σκευτομε παρα πολλη μη παθω καμι πλακα αλλα η κατασκευη του φαινετε πολλη καλα με κοντρεσ και ολα τα σχετικα να του ριξω και εγω αλλη μια ποντα να σιγουρευτω λεσ

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην Καλως ορισες!! :)

Δευτερον ξεκινα αμεσως διαβασμα

Τριτον .... Bgs

δεν προτινουν θαλλασσινο ή δισκους σε ενα ανθρωπο με λιγη πειρα...

Και τα 2 ειναι τα πιο δυσκολα ειδη ενυδρειου και ειναι ακαταλληλα για

αρχαριους....

τεταρτον -- φιλε Κωνσταντινε σου προτινω ενα απο τα παρακατω-->

Γνωμη μου ειναι να γινει ενας αφρικανικος βιοτοπος ή ενα φυτεμενο ενυδρειο επειδη τα λιτρα σου ειναι τελεια και για τα 2...

Φιλικα παντα :P

Ελπιζω να βοηθησα....

:glare:

Έγινε επεξεργασία - fake_gio
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την γνωμη σου και αλλοι αυτο μου ειπαν για αφρικανικο μαλλον κατα εκει παω οπωσ εγραψα και πριν υπαρχει περιπτωση να εχω προωλημα με το χειροποιητο ενυδριο?

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα διαροης?

Δεν ξερω...

Θα σου οι πιο εμποιροι για αυτο που εχουν χειροποιητα....

Δωσε λιγο διαστασεις......

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειδα και το ενυδριο σου μπραβο πολλη καλη δουλεια και παρα πολλη ομορφο και ασ μη ξερω και πολλα ειναι τελειο

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να μαθεις πληροφοριες απο αυτον που

το πηρες?

Ποσο χρονων ειναι κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Το σιγουρο ειναι οτι μ αυτα τα λιτρα θα κανεις κατι πολυ ωραιο.Διαβασε τα αρθρα στο φορουμ,δες τι περιπου θελεις,και αν θες γραφε σε παρακαλω στα ελληνικα,γιατι ετσι ειναι πολυ κουραστικο να διαβαζουμε τι γραφεις.Καλως ηλθες και καλη συνεχεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην Καλως ορισες!! :)

Δευτερον ξεκινα αμεσως διαβασμα

Τριτον .... Bgs

δεν προτινουν θαλλασσινο ή δισκους σε ενα ανθρωπο με λιγη πειρα...

Και τα 2 ειναι τα πιο δυσκολα ειδη ενυδρειου και ειναι ακαταλληλα για

αρχαριους....

τεταρτον -- φιλε Κωνσταντινε σου προτινω ενα απο τα παρακατω-->

Γνωμη μου ειναι να γινει ενας αφρικανικος βιοτοπος ή ενα φυτεμενο ενυδρειο επειδη τα λιτρα σου ειναι τελεια και για τα 2...

Φιλικα παντα :P

Ελπιζω να βοηθησα....

:glare:

Kαποιο λάθος κάνεις φίλε μου, εγώ δεν πρότεινα, εγώ είπα τι δυνατότητες έχει το ενυδρείο του και εάν διάβαζες και πιο πάνω θα έβλεπες πως είπα οτι για να πάρει απόφαση θα πρέπει να το ψάξει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Στα λίτρα σου μπορείς να κάνεις ένα πανέμορφο ενυδρείο με δίσκους, έχεις επίσης την δυνατότητα να κάνεις και ένα θαλλασινό ενυδρείο, γι αυτό σου είπα εξαρτάται τι θες και πόσα χρήματα θες να δώσεις.

Νομιζω οτι ειναι ξεκαθαρα αυτα που λες εδω... :)

Link to comment
Share on other sites

Aπό μεμονωμένα κομάτια της συζήτησης δεν βγαίνουν εύκολα συμπεράσματα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, με ένα τέτοιο ενυδρείο έχεις άπειρες επιλογές.

Την απόφαση την παίρνεις εσύ αφού ρίξεις αρκετό διάβασμά στο φόρουμ.

Καλή επιτυχία.

Κι αυτό ξεκάθαρο δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό ξεκάθαρο δεν είναι?

Εχει δικιο... σε αυτο....

στο δικο σου ποστ απλος εισαι λιγο ανακριβης αν θα μπορει να το κανει ή οχι....

Απλως του λες οτι το ενυδρειο εχει τις προδιαγραφες να γνει ενα απο τα 2... :P

Απλως οπως ξερεις ο γραπτως λογος παρεξειγηται.... :glare:

Φιλικα παντα... :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο... σε αυτο....

στο δικο σου ποστ απλος εισαι λιγο ανακριβης αν θα μπορει να το κανει ή οχι....

Απλως του λες οτι το ενυδρειο εχει τις προδιαγραφες να γνει ενα απο τα 2... :P

Απλως οπως ξερεις ο γραπτως λογος παρεξειγηται.... :glare:

Φιλικα παντα... :)

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φίλε μου, ούτως ή άλλως δεν έχω την εμπειρία ωστε να προτείνω συγκεκριμένα ψάρια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...