Jump to content

ΓΕΝΝΑ Apple Snail


Recommended Posts

καλημερα σας!

Σημερα βρηκα επανω ενα τσαμπακι απο γεννα των σαλιγκαριων που εχω.

δεν θα ηθελα να εχω αλλα σαλιγκαρια.

εαν καποιος απο εδω τα θελει του τα δινω ευχαριστος.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα αλλα υπαρχει το προβλημα της αποστασης.Αυτο το θεμα δεν επρεπε να το ανοιξεις εδω αλλα στο αγγελιες γλυκου νερου.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα αλλα υπαρχει το προβλημα της αποστασης.Αυτο το θεμα δεν επρεπε να το ανοιξεις εδω αλλα στο αγγελιες γλυκου νερου.

Κι εγώ το ίδιο... :rolleyes: Α ρε αδικία όσες αγγελίες κι αν έχω ανοίξει κατά καιρούς ποτέ δε βρήκα κανεναν από Θεσ/νίκη που να έχει να μου δώσει, ενώ στην Αθήνα οι μισοί έχετε και δεν ξέρετε τι να τα κάνετε... Πολύ στεναχωρήθηκα τώρα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν χρειαζετε στεναχωρια.

αγορασε 3 οπως εγω και θα εχεις οσα θελεις μετα.

μακαρι να μπορουσα να σου στειλω αλλα:αποσταση βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω, αλλά κάθε φορά που βλέπω apple snails σε μαγαζί, τα περισσότερα είναι νεκρά και γενικότερα όλα μου φαίνονται κάπως γι' αυτό και μέχρι τώρα δεν έχω πάρει... Προς Θεού δεν τσιγκουνεύομαι, απλά η ποιότητα των σαλιγγαριών που έχουν αναπαραχθεί σε ενυδρείο χομπίστα και είναι νεαρά σε ηλικία, θεωρώ πως είναι πολύ καλύτερη απ' αυτή που συναντάμε στα μαγαζιά... :rolleyes: Δεν πειράζει όμως, μάλλον τελικά εκεί θα καταλήξω γιατί αλλιώς θα μείνω με το παράπονο. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αστα να γεννησουν.Αν μενεις Αθηνα θα ηθελα μερικα .καμμια δεκαρια.οποτε οταν με το καλο σπασουν τα αυγα και γεννηθουν στειλε π.μ. να τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...