Jump to content

Problima Me Trexoumena Nera...:-)


Recommended Posts

geia sas paidia, edo k ligo kairo exo ena 60ari enydreio me 2 red belly k ena gleifti... exo ena problimataki me tin aeradlia. oi fisalides dimiourgoun ydratmous k auto exei san apotelesma na mou trexei nero apo to plaino tou enydreiou. dokimasa na to balo mesa sto filtro (sto meros tis neradlias). pros to paron den exo problima. mipos omos tha exo logo elleipsis oxygonou???? protinete kapoia alli lysi???

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα μας.

αν μπορεις γραφε ελληνικα με μικρους χαρακτηρες.

τωρα,καταρχας νομιζω οτι το 60λιτρο ειναι πολυ μικρο για τα ψαρακια σου.επιθετικοτητα δεν εχεις ακομη..?

οσο για το προβλημα σου τι θερμοκρασια εχεις στο ενυδρειο,και τι στο δωματιο...?

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα μας.

αν μπορεις γραφε ελληνικα με μικρους χαρακτηρες.

τωρα,καταρχας νομιζω οτι το 60λιτρο ειναι πολυ μικρο για τα ψαρακια σου.επιθετικοτητα δεν εχεις ακομη..?

οσο για το προβλημα σου τι θερμοκρασια εχεις στο ενυδρειο,και τι στο δωματιο...?

Επιθετικότητα όχι ιδιαίτερα, αν εξαιρέσουμε ένα γατόψαρο σχετικά μεγάλο που μας άφησε χρόνους… το δάγκωσαν άσχημα… :-( είναι μικρά περίπου 9cm… μέσα έχει 25 βαθμούς. Έξω μάλλον περίπου 16-17(ηράκλειο Κρήτης).

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις αλλαξε ενυδρειο και πανε τουλαχιστον σε 200λιτρο αν σε ενδιαφερουν τα συγκεκριμενα ζωα..( η αποψη μου λεει οτι σε τοσα λιγα λιτρα λιτρα θα εισαι μονιμα με προβληματα,και δεν μιλαω μονο για επιθετικοτητα των ψαριων...)

Link to comment
Share on other sites

Επιθετικότητα όχι ιδιαίτερα, αν εξαιρέσουμε ένα γατόψαρο σχετικά μεγάλο που μας άφησε χρόνους… το δάγκωσαν άσχημα… :-( είναι μικρά περίπου 9cm… μέσα έχει 25 βαθμούς. Έξω μάλλον περίπου 16-17(ηράκλειο Κρήτης).

Στο προφίλ σου λέει "Νομός: Αιτωλοακαρνανίας" :rolleyes:

Και όντως πας σε μεγαλύτερο ενυδρείο αν θες να τα κρατήσεις... Τώρα για την αεραντλία, και γω έχω υδρατμούς στο ενυδρείο, δεν είναι θέμα της αεραντλίας αλλά στεγανότητας του καπακιού σου πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου λέει "Νομός: Αιτωλοακαρνανίας" :rolleyes:

Και όντως πας σε μεγαλύτερο ενυδρείο αν θες να τα κρατήσεις... Τώρα για την αεραντλία, και γω έχω υδρατμούς στο ενυδρείο, δεν είναι θέμα της αεραντλίας αλλά στεγανότητας του καπακιού σου πιστεύω.

Πράγματι. λάθος μου. Θα μπορούσα να το διορθώσου με σιλικόνη;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...