Jump to content

Έρευνα αγοράς


Recommended Posts

Παιδιά είμαι έτοιμος να φύγω επιτέλους απο το 60αρι ενυδρείο και να παω σε μια πιο σοβαρή λύση των 240 λίτρων, έχω βρει ενα pet shop εδώ στο Βόλο που μένω και το οποίο κάνει αρκετά καλή και σοβαρή δουλειά και με έχουν κερδίσει με τις γνώσεις και τη συμπεριφορά τους. Έχουν ένα ενυδρείο των 240 στα 260 ευρώ και μαζι με βαση προστίθενται άλλα 80 ευρώ, σας φαίνεται φυσιολογική η τιμή ή να ψάξω και αλλού( π.χ. Αθήνα)???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι έτοιμος να φύγω επιτέλους απο το 60αρι ενυδρείο και να παω σε μια πιο σοβαρή λύση των 240 λίτρων, έχω βρει ενα pet shop εδώ στο Βόλο που μένω και το οποίο κάνει αρκετά καλή και σοβαρή δουλειά και με έχουν κερδίσει με τις γνώσεις και τη συμπεριφορά τους. Έχουν ένα ενυδρείο των 240 στα 260 ευρώ και μαζι με βαση προστίθενται άλλα 80 ευρώ, σας φαίνεται φυσιολογική η τιμή ή να ψάξω και αλλού( π.χ. Αθήνα)???

Η τιμή είναι καλή αλλά στην Αθήνα μπορείς να βρεις πολύ καλές και συμφέρουσες προσφορές! Όπως πχ στο Water Inn που δίνουν μέχρι 31/12/08 100% της αξίας του ενυδρείου σε δωροεπιταγή!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρηστώ, μήπως μπορείς να μου δώσεις διεύθηνση απο το water in? για να κατέβω με τη πρώτη ευκαιρία?

Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε μόνο να μην έχεις μαζί σου το δώρο των Χριστουγέννων.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

stormtrooper κατάλαβα, για να μου λες να μην εχω το δώρο μαζί μου θα χαθώ από τα προιόντα και θα αρχίζω να αγοράζω τα πάντα ετσι? :thumbup::thumbup::D:D

Link to comment
Share on other sites

stormtrooper κατάλαβα, για να μου λες να μην εχω το δώρο μαζί μου θα χαθώ από τα προιόντα και θα αρχίζω να αγοράζω τα πάντα ετσι? :thumbup::thumbup::D:D

Κάπως έτσι! Κάνε ένα πλάνο από τώρα του τί θες να πάρεις και φρόντισε να μην ξεφύγεις (όσο μπορείς). Στο εν τω μεταξύ, αν δεν κάνω λάθος, με το που πάρεις το ενυδρείο παίρνεις και την δωροεπιταγή η οποία είναι άμεσα εκμεταλλεύσιμη, οπότε αν δώσεις πχ 300 ευρά για ενυδρείο θα έχεις άλλα 300 ευρά για τις υπόλοιπες αγορές σου!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

stormtrooper κατάλαβα, για να μου λες να μην εχω το δώρο μαζί μου θα χαθώ από τα προιόντα και θα αρχίζω να αγοράζω τα πάντα ετσι? :thumbup::thumbup::D:D

Θα συμφωνήσω και εγώ με τη σειρά μου με τον φίλο stormtrooper και εγώ το δικό μου απο εκεί το πήρα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι έτοιμος να φύγω επιτέλους απο το 60αρι ενυδρείο και να παω σε μια πιο σοβαρή λύση των 240 λίτρων, έχω βρει ενα pet shop εδώ στο Βόλο που μένω και το οποίο κάνει αρκετά καλή και σοβαρή δουλειά και με έχουν κερδίσει με τις γνώσεις και τη συμπεριφορά τους. Έχουν ένα ενυδρείο των 240 στα 260 ευρώ και μαζι με βαση προστίθενται άλλα 80 ευρώ, σας φαίνεται φυσιολογική η τιμή ή να ψάξω και αλλού( π.χ. Αθήνα)???

Πάντως εγώ διάλεξα της Fluval το Roma240 που είναι στο μέγεθος που ψάχνεις και είχε 295 Ευρώ με 2 Λάμπες Θερμοστάτη 300w και εξωτερικό φίλτρο το Fluval 305 πολύ καλή αγορά μπορείς να το δείς αν ενδιαφέρεσαι στην παρουσίαση του ενυδρείου μου. (κάνε κλίκ στην υπογραφή μου)

Link to comment
Share on other sites

φίλε κωνσταντίνε μια ερώτηση, το έπιπλό είναι μέσα στη τιμή των 295 ευρώ?και αν όχι πόσο το πήρες?

Το επιπλο δεν το δινουν μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, χωρίς να αξιολογήσουμε τίποτα άλλο, παρά μόνο το οικονομικό, σου προτείνω το water inn.

Το μεγαλύτερο κατάστημα στην Αττική, τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...