Jump to content

Νέο μέλος


antonisvtr

Recommended Posts

GIA SAS PAIDIA. O MEGALITEROS ASXETOS OLON TON EPOXON SAS XAIRETA.

XEKINISA PRIN 2 MINES ME ANA ENIDRIO 120 LITRON GLIKOU NEROU KAI PERIPOU 13 PSARAKIA,SILVER SHARK,GUPPIES,MOLLY.GURAMI,GATOPSARA KAI KATI PSILA...

TO ARSENIKO GUPPIE MESA SE ENA MINA AFISE XIRA TI THILIKI GUPOULA KAI SAN APOTELESMA EKINI MARAZOSE KAI APODIMISE IS KIRION. EKTOTE EAN EXERESETAI ENA ATIXIMA POU EIXE ENA PSARAKI MOU MESA SE MIA KOUFALA APO TI RIZA TOU DENTROU POU MPIKE(KAI DEN XANAVGIKE) OLA PANE KALA.

PLAKA PLAKA STENOXORITHIKA POU TA EXASA AUTA TA PSARAKIA ALLA OPOS MOU IPE O FILOS manosgr AUTA SIMVAINOUN KAI STA KALITERA SPITIA .

NA MIN SA PRIZO ALLO PROS TO PARON GIATI APO OTI FENETAI THA SAS PRIZO STO MELLON.

ANTONIS

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη καλώς ήρθες,

Σχεδόν όλοι για να μην πω όλοι, όταν ξεκινήσαμε το hobby ήμασταν άσχετοι και κάναμε τα ίδια λάθη. Το λέω αυτό για να μην θεωρείς τον εαυτό σου ως «άσχετο όλων το εποχών».

Το καλό πλέον είναι ότι υπάρχει το Internet, η κατάσταση στα μαγαζιά έχει βελτιωθεί και υπάρχουν πολλοί χομπίστες που μπορούν να βοηθήσουν.

Το Aquazone είναι εδώ για να βοηθήσει !!!

Και πάλι καλώς ήρθες στην παρέα μας και ελπίζω να σε δούμε στην συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

:rockon: στο Aquazone
Link to comment
Share on other sites

:rockon: στο Aquazone και απο εμενα
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο AQUAZONE :rockon:

Link to comment
Share on other sites

:rockon:
Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε καλως ηρθες Αντωνη :rockon:

Αν ειναι να μιλαω μεσα απο forum με αυτον που καθεται στο γραφειο που ειναι ακριβως απεναντι απο το δικο μου... καηκαμε :hysterical::welcome:

Με τιποτα δεν εισαι ο μεγαλυτερος ασχετος και το ψαχνεις καλα το θεμα... δεν σε φοβαμαι εσενα! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και να μου πάρεις τον τίτλο του "πιο άσχετου όλων των εποχών" που με τόσο κόπο εχτισα και απόκτησα :welcome:

:rockon: και από εμένα...

Link to comment
Share on other sites

:rockon: και απο μένα στο φόρουμ

Έλα δεν θέλω τέτοια ακου εκεί .... το κακο θα ήταν να σου πεθαίνουν και να παίρνεις άλλα χωρίς να σε νοιάζει όχι το να προσπαθείς να κάνεις κάτι σωστό και να το ψάχνεις :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στην -Aquazone- παρέα μας.... :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήθρες Αντώνη :rockon:

Ελπίζω από εδώ και στο εξής να μην μιλάς με τον φίλο μου τον mano μόνο μέσω Aquazone παρότι βρίσκεσται στα αντικρυστά γραφεία :welcome::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...