Jump to content

Bubbles!!!


Recommended Posts

Αυτό είναι καλό ή κακό?

:thumbup:

Πλάκα κάνω! ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!! Θα σας φέρω και σαλιγκάρια....

Σκασε εσυ και φερε μου τις γαριδες ρε. :thumbup:

Παρεξηγησου αν σου βασταει.

bigemo_harabe_net-107.gif

Link to comment
Share on other sites

Του κυρίου με την καμπαρντίνα από πάνω του κρέμεται ένα κορδονάκι πορτατίφ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς θα μας φέρεις και σαλιγκάρια? :hysterical:

τι γίνετε ρε παιδιά σε αυτές τις συναντήσεις ενημερώστε με εδώ ή με ένα ΠΜ γιατί δεν έχω ιδέα... :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς θα μας φέρεις και σαλιγκάρια? :hysterical:

τι γίνετε ρε παιδιά σε αυτές τις συναντήσεις ενημερώστε με εδώ ή με ένα ΠΜ γιατί δεν έχω ιδέα... :thumbup::thumbup:

Ανταλλάσουμε γνώσεις, εμπειρείες, φυτά, ψάρια, ασπόνδυλα, σπονδυλωτά, τηλέφωνα, κινητά και ακίνητα...

Γενικώς δίνουμε και πέρνουμε... άλλοι μόνο δίνουν... άλλοι μόνο πέρνουν... Θέμα γούστου και διάθεσης! Στο τέλος σηκωνόμαστε ένας-ένας, λέμε το όνομά μας και φωνάζουμε πως είμαστε καλά!!!

Σοβαρά τώρα...

Πίνουμε καφέ, μπύρες, χυμούς, τρώμε κρέπες, χαβαλεδιάζουμε, ανταλλάσουμε ενυδρειακά αντικείμενα ή ζωντανά και γενικώς είμαστε μία μεγάλη ευχάριστη παρέα που περνάμε καλά...

Μάλιστα έχω ακούσει πως περνάνε καλύτερα όταν απουσιάζω εγώ!!! Γι'αυτό κι εγώ την επόμενη συνάντηση του ΑΖ θα την κάνω μόνος μου σε άγνωστο χρόνο και μέρος... Κι επειδή θα περάσω τέλεια, θα σηκώσω και φωτογραφίες να ζηλέψετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...