Jump to content

αλλαζω διευθυνση αλλαζω σπιτι


Recommended Posts

το χω ξανακανει και μπορω να πω με επιτυχια( εχασα μονο ενα ψαρι)!

Η αποστολη ειναι να γινει μετακομιση ενοσ 300 λιτρου απο βολο στη λαρισα χωρις απωλειες! Λυσεις?

Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη λυση ειναι να βρεις καποιον να τα φιλοξενησει για λιγο καιρο.

αλλιως παρε ενα θερμοκιβωτιο κ συσκευασε τα μεχρι να στησεις το καινουριο ενυδρειο.

προσοχη μην καταστραφει η βιολογια του φιλτρου σου.

Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη λυση ειναι να βρεις καποιον να τα φιλοξενησει για λιγο καιρο.

αλλιως παρε ενα θερμοκιβωτιο κ συσκευασε τα μεχρι να στησεις το καινουριο ενυδρειο.

προσοχη μην καταστραφει η βιολογια του φιλτρου σου.

σκευτομαι 2 κουβαδες με νερο ενυδρειου και τα ψαρια μεσα... να αφησω το φιλτρο να λειτουργει εκει μεσα.... να στησω το ενυδρειο στο καινουριο σπιτι( να βαλω νερο, αντιχλωριο, ΡΗ 6.5, ) να αφησω μια μερα τα ψαρια σε κουβαδες και το φιλτρο να λειτουργει στους κουβαδες και την επομενη μερα που δε θα εχει πια κινδυνο απο χλωριο και θα εχει ζεσταθει να το βαλω κανονικα στο ενυδρειο και τα ψαρια μαζι. Πιστευω να παν ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

σκευτομαι 2 κουβαδες με νερο ενυδρειου και τα ψαρια μεσα... να αφησω το φιλτρο να λειτουργει εκει μεσα.... να στησω το ενυδρειο στο καινουριο σπιτι( να βαλω νερο, αντιχλωριο, ΡΗ 6.5, ) να αφησω μια μερα τα ψαρια σε κουβαδες και το φιλτρο να λειτουργει στους κουβαδες και την επομενη μερα που δε θα εχει πια κινδυνο απο χλωριο και θα εχει ζεσταθει να το βαλω κανονικα στο ενυδρειο και τα ψαρια μαζι. Πιστευω να παν ολα καλα.

κ τον θερμοστατη να βαλεις κ ο θεος βοηθος!

τι ψαρια εχεις?

Link to comment
Share on other sites

κ τον θερμοστατη να βαλεις κ ο θεος βοηθος!

τι ψαρια εχεις?

αυτα που φαινονται στο προφιλ μου! την πρωηγουμενη μετακομιση εχασα ενα δολλαριο απο την πρωτη στιγμη που το εβαλα στον κουβα... πιστευω οτι η διαδικασια μου εχει λογικη... αν εχω και κλειστα τα φωτα στο δωματιο.... εε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...