Jump to content

Gatopsaro


Recommended Posts

exw ena gatopsaro guro sta 7ek. kai to exw paratirisei na pidaei exw apo to nero kai na mpainei sto filtro stin upodoxi tou thermostati parolo pou i stathmi tou nerou einai pio kato apo to telioma tou filtrou.an meneio ekei mesa den tha mou katharizei ton enudrio TI NA KANW??

pou mporei na ofeilete ayto

Link to comment
Share on other sites

exw ena gatopsaro guro sta 7ek. kai to exw paratirisei na pidaei exw apo to nero kai na mpainei sto filtro stin upodoxi tou thermostati parolo pou i stathmi tou nerou einai pio kato apo to telioma tou filtrou.an meneio ekei mesa den tha mou katharizei ton enudrio TI NA KANW??

pou mporei na ofeilete ayto

Για να καταλάβω...

Το πρόβλημά σου είναι ότι αν το ψάρι μπαίνει μέσα στην υποδοχή του θερμοστάτη, δεν θα σου καθαρίζει το ενυδρείο???

Αν ναι πάρε και δεύτερο γατόψαρο... Πόσα ποια γατόψαρα χωράνε μέσα στην υποδοχή του θερμοστάτη μέσα στο φίλτρο???

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω...

Το πρόβλημά σου είναι ότι αν το ψάρι μπαίνει μέσα στην υποδοχή του θερμοστάτη, δεν θα σου καθαρίζει το ενυδρείο???

Αν ναι πάρε και δεύτερο γατόψαρο... Πόσα ποια γατόψαρα χωράνε μέσα στην υποδοχή του θερμοστάτη μέσα στο φίλτρο???

το προβλημα μου ειναι οτι το ψαρι μπενει στο φιλτρο κ τι να το κανω ενα ψαρι στο φιλτρο??

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου ειναι οτι το ψαρι μπενει στο φιλτρο κ τι να το κανω ενα ψαρι στο φιλτρο??

δεν το βλεπω καν το ψαρι τι να κανω θελω βοηθεια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Τί είδος είναι?

Μπορείς να βάλεις φωτό? :D

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου ειναι οτι το ψαρι μπενει στο φιλτρο κ τι να το κανω ενα ψαρι στο φιλτρο??

Πάντως εκτός φίλτρου η δουλειά του δεν είναι να καθαρίζει όπως λες...

Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή!

Τα γατόψαρα, όπως και ΟΛΑ τα ψάρια έχουν συγκεκριμένες ανάγκες διαβίωσης. Στο αναφέρω αυτό γιατί το πρόβλημά σου δεν φάνηκε να είναι "γιατί το κάνει αυτό" αλλά το "πως θα μου καθαρίζει το ενυδρείο".

Σου προτείνω, όπως σου είπε και ο Husky πιο πάνω, να μας ποστάρεις μία φωτογραφία του ψαριού και μία του συνόλου του ενυδρείου. Επίσης καλό θα ήταν να μας έδινες και γενικές πληροφορίες για την ποιότητα νερού (μετρήσεις), τα υλικά του φίλτρου, την θερμοκρασία του ενυδρείου... Αλήθεια, ο θερμοστάτης που είναι? Θέλω να πω πως αφού μπαίνει ο γάτος εκεί μέσα θεωρώ πως δεν έχει θερμοστάτη στο ίδιο σημείο... σωστά? Αν ναι τότε που τον έχεις?

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, ο θερμοστάτης που είναι?

Τον εσπασε ο γατος στο καθαρισμα φαινεται! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...