Jump to content

πετ σοπ


Recommended Posts

μηπος ειναι κανενας απο περιστερι?θελω να μου συστητε κανα καλο pet shop στην περιοχη που να μην δουλευουν ασχετοι και φαρμακοτρηφτες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα φιλαρακο .Λοιπον το καλητερο μαγαζι στην περιοχη σου ειναι Ο ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ.

Λενορμαν 246 Κολωνος. Τηλ. 210 515897

Τα παιδια το αγαπανε αυτο που κανουν και θα χαρουν να σε εξιπηρετησουνε.

Τιμες παρα πολλυ καλες και σωστη εξηπηρετηση. :hysterical::rockon::welcome::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Χάρη θα παρακαλέσω να μην χαρακτηρίζουμε γενικά τους ιδιοκτήτες των LFS.

Μπορεί να είχες κάποια άσχημη εμπειρία από κάποιο ή κάποια LFS αλλά δεν είναι και η γενική εικόνα της αγοράς αυτή. Υπάρχουν πολλά Αξιόλογα μαγαζία σε όλη την Αθήνα που οι άνθρωποι που δουλεύουν έχουν χρόνια στο χώρο με πολύ καλές γνώσεις και διάθεση να βοηθήσουν τους πελάτες τους. Κάποια από αυτά μάλιστα συμμετέχουν με δικές τους κατηγορίες στο Aquazone.

Όπως είπε και ο iki28 έαν από αυτά είναι και το Κατάστημα Καρχαρίας που συνεργάζεται και με το Aquazone. Διαθέτει μεγάλη ποικιλία ενυδρείων όπου μπορείς να βρείς πολλά είδη ψαριών που μπορεί να σε ενδιαφέρουν και τα παιδιά εκεί έχουν όρεξη και θέληση να σε βοηθήσουν. Η Σχετική κατηγορία του καταστήματος όπου μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις είναι ΕΔΩ.

Επίσης μπορείς πάντα να ενημερωθείς γία όλα τα καταστήματα που μπορεί να υπάρχουν στην περιοχή σου από τον Κατάλογο Ενυδρειακών Καταστημάτων που θα βρείς στο Aquazone.

Link to comment
Share on other sites

JDP προς θεου δεν τους εβαλα ολους σε ενα τσουβαλι.για το συγκεκριμενο που παω αναφερθικα.σαφος υπαρχουν και επαγκελματειες σωστοι

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιάννης (JDP) δεν αναφέρθηκε προσωπικά. Αυτό που θέλει να πει και αυτό που πρεσβεύουμε στο Aquazone είναι ότι για κάθε πράγμα που μιλάμε επώνυμα, θα πρέπει να υπάρχει και ο αντίλογος. Δεν είναι πρέπον να μιλάμε για έναν επαγγελματία χωρίς να μπορεί και εκείνος με την σειρά του να εκθέσει τα επιχειρήματα του.

Ασφαλώς και δεν βάζει κανένας όλα τα καταστήματα στο ίδιο τσουβάλι όπως και ασφαλώς υπάρχουν καλοί και κακοί επαγγελματίες, όπως εξάλλου υπάρχουν σε όλες τις δουλειές.

Χάρη, δεν θέλουμε να νομίσεις ότι δεν θεωρούμε την γνώμη σου λιγότερο σημαντική ή λιγότερο αξιόπιστη από αυτή του επαγγελματία. Απλώς είμαστε πιστοί στις αρχές μας, που λένε « για όλα πρέπει να υπάρχει αντίλογος και εποικοδομητική συζήτηση»

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα συμφωνησω για το συγκεκριμενο καταστημα...ειμαι κ γω απο περιστερι και δεν εχω μεχρι στιγμης βρει κατι αλλο που να εμπιστευομαι.το ψαχνω ομως για να εχω επιλογες...

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλό να έχουμε τέτοιες απόψεις για καταστήματα διότι δείχνει ότι το έργο και οι προσπάθειες που έχουν κάνει οι άνθρωποι σε αυτά τα μαγαζιά αναγνωρίζεται από τους χομπίστες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδία καλησπερα σε όλους, εγώ πάλι από προσωπική και μόνο εμπειρία, οφείλς το γεγονός ότι ασχολήθικα με το χόμπυ του ενυδρείου στο κατάστημα ΖΩΟΦΙΛΙΑ Βασ. Αλεξάνδρου 112, τηλ. 210 5719709 και πιο συγκεκριμένα στο Γιώργο που είναι εκεί. Το παιδί πραγματικά αγαπάει το χόμπύ και έχει παντοτε χρόνο να ασχοληθεί και να δώσει συμβούλές. Προσωπικά θα το προτεινα ανεπιφύλακτα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα αναφέρεται στον κατάλογο Ενυδρειακών Καταστημάτων και είναι στην διάθεση όλων των μελών.

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλοί περιστεριώτες δεν μαζευτήκαμε?

Δέν παμε για κανα καφεδάκι.....????

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙΙΙΙΙ ;):thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ο ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΔΗ ΨΑΡΙΩΝ Κ.Τ.Λ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ

ΣΤΗΝ ΖΩΟΦΙΛΙΑ ΟΜΩΣ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ).

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...