Jump to content

Τρωνε τα χρυσοψαρα αρακα?


Recommended Posts

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ-ΚΑΠΟΥ(ΒΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΛΟΥΔΑ),ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ) ΤΕΤΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΟΜΑΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ-ΚΑΠΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,καλο ειναι να του δινεις.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ-ΚΑΠΟΥ(ΒΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΛΟΥΔΑ),ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ) ΤΕΤΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΟΜΑΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ-ΚΑΠΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Γραφε με μικρα

Link to comment
Share on other sites

ειναι καλο να τους δινεις μια φορα την βδομαδα καποιο λαχανικο βρασμενο ενοειται λιγο λαχανο-μαρουλι-αρακα και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις! με τον αρακα ομως προσοχη γιατι λειτουργει σαν καθαρτικο στα ψαρια. συνηθως ταιζουμε αρακα οταν ειναι δυσκοιλια τα ψαρια μας....γενικα καλο ειναι να τους αλλαζουμε και λιγο την τροφη οχι συνεχεια flakes και flakes.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Πως μπορω να ταίσω αρακα στα guppy μου ? γιατι εχω παρατιρησει δειγματα δυσκοιλιοτητας (διαφανες ινωδες κοπρανα που κεμοντε αρκετα)! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...