Jump to content

Preis Presal


Recommended Posts

εχει κανεις δοκιμασει αυτο το χημικο υλικο φιλτραρισματος για μειωση των ΝΟ3?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα το αντίστοιχο για θαλασσινό της ίδιας εταιρίας, αλλά είναι νωρίς ακόμη για να έχω αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα το αντίστοιχο για θαλασσινό της ίδιας εταιρίας, αλλά είναι νωρίς ακόμη για να έχω αποτελέσματα.

για πες μου δουλευει οπως αυτο για το γλυκο, δηλαδη εχει καποιο υλικο που το ενεργοποιει οταν αρχισει να χανει τη δυναμη του? σε ρωταω γιατι εχω παραγγειλει το υλικο και ηθελα να μαθω τον ακριβη τροπο λειτουργειας του!

Link to comment
Share on other sites

Στη θαλασσινή του έκδοση το τοποθετείς μέσα στο φίλτρο χωρίς να το ξεπλύνεις και το 1 κιλό αντιστοιχεί για 200 λίτρα. Μετά από 2-3 βδομάδες σύμφωνα με τις οδηγίες το επανεργοποιείς με το Aktivator.

Από εκεί και μετά, βάσει του φορτίου που έχεις, των μετρήσεων που θα κάνεις, θα χρειάζεται να το επανεργοποιείς κατά μέσω όρο κάθε 2 μήνες. Αυτά για το θαλασσινό, φαντάζομαι δεν θα διαφέρει και στη γλυκιά του έκδοση.

Δες και εδώ

http://www.waterinn.eu/index.php?option=co...&Itemid=110

Link to comment
Share on other sites

Στη θαλασσινή του έκδοση το τοποθετείς μέσα στο φίλτρο χωρίς να το ξεπλύνεις και το 1 κιλό αντιστοιχεί για 200 λίτρα. Μετά από 2-3 βδομάδες σύμφωνα με τις οδηγίες το επανεργοποιείς με το Aktivator.

Από εκεί και μετά, βάσει του φορτίου που έχεις, των μετρήσεων που θα κάνεις, θα χρειάζεται να το επανεργοποιείς κατά μέσω όρο κάθε 2 μήνες. Αυτά για το θαλασσινό, φαντάζομαι δεν θα διαφέρει και στη γλυκιά του έκδοση.

Δες και εδώ

http://www.waterinn.eu/index.php?option=co...&Itemid=110

οταν το ενεργοποιεις θελει για καθε 1 κιλο συσκευασιας ολο το aktivator? ρωταω επειδη εγω θα βαλω 4 λιτρα υλικου για να καλυψω τα λιτρα μου επομενως οταν επανεργοποιω το υλικο θα θελω 4 aktivator καθε φορα ?και κατι τελευταιο...το aktivator απλα το ανακατεβεις με το υλικο στο φιλτρο για επανεργοποιειση?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μ έπιασες αδιάβαστο γιατί ακόμη δεν αγόρασα το Aktivator ώστε να έχω πλήρη εικόνα, ούτε τις οδηγίες που λογικά θα βρίσκονται μέσα στη συσκευασία.

Κάνε ένα τηλεφώνημα στο κατάστημα που το πουλάει (από το link που σου έδωσα) και σίγουρα θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μ έπιασες αδιάβαστο γιατί ακόμη δεν αγόρασα το Aktivator ώστε να έχω πλήρη εικόνα, ούτε τις οδηγίες που λογικά θα βρίσκονται μέσα στη συσκευασία.

Κάνε ένα τηλεφώνημα στο κατάστημα που το πουλάει (από το link που σου έδωσα) και σίγουρα θα σου πουν.

οκ ευχαριστω, αλλα εαν μαθεις κατι εντωμεταξυ ενημερωσε με... :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...