Jump to content

Νέο 3500 λίτρα


jojo

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τέτοιο συγκλονιστικό έργο μόνο ένας αρχιτέκτονας θα μπορούσε να το φανταστεί, να το σχεδιάσει και να το υλοποιήσει. Κι αν δεν είσαι... θα έπρεπε.

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εκπληκτικο... !! Μπράβο! :blush:

Αλήθεια, εκεί μέσα ταϊζεις τίποτα ή απλα ζούνε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πραγματικά πάντως θα έκανα εγκατάσταση φωτοβολταϊκών όχι μόνο γιατί σε 2-3 έτη θα είχε γίνει απόσβεση αλλά και για την ολοκλήρωση ενός αυτόνομου και σχεδόν αυτοδιατηρουμενου βιοτοπου!!

Link to comment
Share on other sites

http://kotrokois.blogspot.com/

13 χθεσινά υποβρύχια βιντεάκια !

Καλύτερα να τα ανεβάζεις στο youtube σε δικό σου channel ώστε να είναι καλύτερης ποιότητας και με μεγαλύτερη ανάλυση. Ετσι θα είναι και πιο εύκολο για εμάς τους κοινούς θνητούς να παρακολουθούμε αυτό το αριστούργημα.

Respect και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να τα ανεβάζεις στο youtube σε δικό σου channel ώστε να είναι καλύτερης ποιότητας και με μεγαλύτερη ανάλυση. Ετσι θα είναι και πιο εύκολο για εμάς τους κοινούς θνητούς να παρακολουθούμε αυτό το αριστούργημα.

Respect και πάλι...

+100 :blush: βαλτα σε youtube δεν παιζουν από εκει που τα έχεις με τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Α! τόσα λίγα... :thumbup: Καλά τι δουλειά κάνεις; Γιατί το κόστος το θεωρώ τεράστιο για τον κάθε μέσο Έλληνα... :)

Αχχχ αδιακριτη που εισαι :blush:

Ο καθενας οτι μπορει κανει, αλλοι δεν μπορουν να εχουν και να διατηρουν ουτε το δικο μας κοινο ενυδρειο.

Παντως αν ειχα αυτα τα μηνιαια εξοδα θα το σκεφτομουν και θα την εψαχνα για αυτονομο συστημα.

Σε 40-50 μηνες θα εκανα αποσβεση και μπορει αν το εφτιαχνα μεγαλυτερο, μιας και γινεται η "φασαρια," να καλυπτα και αλλες παροχες ρευματος (μαλλον θα ερχοταν στη συνολικη τιμη πιο οικονομικα).

Link to comment
Share on other sites

" Ο καθενας οτι μπορει κανει, αλλοι δεν μπορουν να εχουν και να διατηρουν ουτε το δικο μας κοινο ενυδρειο."

Πολύ σωστά! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν απάντησες: ταϊζεις τα ψάρια σου τίποτα, ή ζουνε απο μόνα τους; Πρέπει να υπάρχει μια μικρή δυσκολία σε αυτό το θέμα εκτός κι αν έχεις ζωντανά μαμουνοειδή μεσα (π.χ. λαρβες) ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Θα την κανω την ερωτηση... δε μπορω να κρατηθω αλλο!!!

προσπαθησα πολυ.....

Να σου πω.. μπαινεις και μεσα με μασκα και αναπνευστηρα??? :P

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Θα την κανω την ερωτηση... δε μπορω να κρατηθω αλλο!!!

προσπαθησα πολυ.....

Να σου πω.. μπαινεις και μεσα με μασκα και αναπνευστηρα??? :hysterical:

:P:ninja::blink:

Τελειο το ενυδρειο :blink::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

tsoum Τελικά δεν απάντησες: ταϊζεις τα ψάρια σου τίποτα, ή ζουνε απο μόνα τους;

εχω απαντησει 2 φορες στην ιδια ερωτηση ! μεχρι και μαρκα ανεφερα ! ναι ταιζω !

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιo ενυδρείo δεν σκεφτόμαστε καν.Το κάνουμε reef άντε και κανένα fish only!! :P

Link to comment
Share on other sites

:ninja: Σορρυ. Απο την ταχύτητα μου ξεφυγε. Δεν είναι και ευκολο να διαβάσεις τα πάντα σε θέμα 7 σελίδων. :P

Εξαιρετική δουλειά πάντως... :blink: Τι άλλο να πει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Mηηηηηηηηηηηηηηηηηπως θα ηταν ευκολο να εχω μια γενικη φωτο απο το ενυδρειο...ν α δω πως φαινετε μεσα στο σπιτι................plzzzzzzzzzzzzzzzzz................ :P:ninja::blink:

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική δουλειά, πολύ ωραίο ενυδρείο! Εύγε!!

Link to comment
Share on other sites

Mηηηηηηηηηηηηηηηηηπως θα ηταν ευκολο να εχω μια γενικη φωτο απο το ενυδρειο...ν α δω πως φαινετε μεσα στο σπιτι................plzzzzzzzzzzzzzzzzz................ :ninja::blink::blink:

Κι εγω θελω!!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Οτι και να πώ είναι πολύ λίγο! Πολλά συγχαρητήρια φίλε μου! :thumbup::thumbup::D:blink::bowdown::bowdown::bowdown::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Θα ήθελα να μάθω νεότερα γι'αυτό το αριστούργημα...

Upppppp !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φοβερό!!!!!

:ninja::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικο συνχαρητηρια :ninja::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...