Jump to content

Pangasius


Recommended Posts

Παιδια καλησπερα σας!Ο ξαδερφος μου εχει ενα pangasius αλλα εχει μεγαλο ενυδρειο (δεν ξερω ποσα λιτρα αλλα ειναι αρκετα μεγαλο για αυτο το ψαρι) ηθελε να σας ρωτησω τι αλλα ψαρια μπορει να βαλει με το pangasius??Ευχαριστω για το χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι πως δεν υπαρχει ενυδριο που να χωραει σε ενα σπιτι και να ειναι αρκετο για ενα Pangasius...

Και η πισινα που αναφερεται πολλες φορες εμενα μου φαινεται υπερβολικα μικρη...

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι πως δεν υπαρχει ενυδριο που να χωραει σε ενα σπιτι και να ειναι αρκετο για ενα Pangasius...

Και η πισινα που αναφερεται πολλες φορες εμενα μου φαινεται υπερβολικα μικρη...

αα οκ..αλλα τι ψαρια μπορουν να μπουν με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας!Ο ξαδερφος μου εχει ενα pangasius αλλα εχει μεγαλο ενυδρειο (δεν ξερω ποσα λιτρα αλλα ειναι αρκετα μεγαλο για αυτο το ψαρι) ηθελε να σας ρωτησω τι αλλα ψαρια μπορει να βαλει με το pangasius??Ευχαριστω για το χρονο σας!

μεγαλο???? Φιλε μου επιδη και εγω την ειχα πατησει με τετοιο ψαρι, σου λεω οτι το μονο "μερος" π θα μπορουσε να φιλοξενισει ενα τετοιο ψαρι ειναι η λίμνη του....πουθενα αλλου. αυτα τα ψαρια ΚΑΚΟΣ πωλούντε.

πες στον ξαδερφο σου να το δωσει οσο ειναι καιρος.

Link to comment
Share on other sites

Pangasius...Aλλα το θεμα δεν ειναι τι ψαρια μπαινουν σε ενα ενυδριο με Pangasius αλλα τι ψαρια μπαινουν σε ενυδριο χωρις Pangasius..(Δεν ξερω αν με πιανεις**)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορει να το δωσει γιατι δεν το δεχονται και δεν ξερει τι να κανει???εχετε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Καταγκελια Μηνυση...Να ζητησει τα λεφτα του πισω...Κατι τετοιο....

Πραγματικα μου την δινει αφανταστα οχι τοσο που οι πετσοπαδες τα πουλανε οσο που δεν τα απαγορευουν να εισερχονται σε αλλες χωρες..Και ακομα περισσοτερο που το ελληνικο κρατος τα επιτρεπει...

Εγω πιστευω πως πρεπει να κανουμε μια κινηση σαν μια απο τις μεγαλυτερες(δεν ξερω αν ειμαστε η μεγαλυτερη)ενυδριακες κοινοτητες...

Link to comment
Share on other sites

το δεχονται!

αλλα το θεμα ειναι οτι και να το δωσει πολυ καποιος θα το παρει με μικρο ενυδρειο :(

παντως εγω θα το εδινα..

μη σκεφτεαι για αλλα ψαρια!

Link to comment
Share on other sites

Καταγκελια Μηνυση...Να ζητησει τα λεφτα του πισω...Κατι τετοιο....

Πραγματικα μου την δινει αφανταστα οχι τοσο που οι πετσοπαδες τα πουλανε οσο που δεν τα απαγορευουν να εισερχονται σε αλλες χωρες..Και ακομα περισσοτερο που το ελληνικο κρατος τα επιτρεπει...

Εγω πιστευω πως πρεπει να κανουμε μια κινηση σαν μια απο τις μεγαλυτερες(δεν ξερω αν ειμαστε η μεγαλυτερη)ενυδριακες κοινοτητες...

:(:(:(:blush:

δικιο εχεις!!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην το εχει 2 μηνες και δεν το δεχονται για το λογο οτι ειναι απο αλλο ενυδρειο...τι αλλο μπορει να κανει?

Έγινε επεξεργασία - Nash
Link to comment
Share on other sites

τι αλλο μπορει να κανει παιδια??

Link to comment
Share on other sites

Ας το χαρισει ρε φιλε.... αν ειχες ενα μικρο και χαριτομενο αρκουδακι θα μας ρωτουσες τωρα αν θα ηταν καλυτερα να το βαλεις πχ στον κηπο ή στην ταρατσα σου... ΟΧΙ γιατι θα ηξερες οτι οπου και αν το βαλεις το αρκουδακι θα γινει ενας αρκουδαρος. ο οποιος δν μπορει να ζησει σε σπιτια αλλα μονο στο δασος οπου γενιθηκε.... Δεν ξερω αν με πιανεις...

Link to comment
Share on other sites

Ας το χαρισει ρε φιλε.... αν ειχες ενα μικρο και χαριτομενο αρκουδακι θα μας ρωτουσες τωρα αν θα ηταν καλυτερα να το βαλεις πχ στον κηπο ή στην ταρατσα σου... ΟΧΙ γιατι θα ηξερες οτι οπου και αν το βαλεις το αρκουδακι θα γινει ενας αρκουδαρος. ο οποιος δν μπορει να ζησει σε σπιτια αλλα μονο στο δασος οπου γενιθηκε.... Δεν ξερω αν με πιανεις...

:(:(

Ετσι ειναι :(

Link to comment
Share on other sites

φιλε 1ον ηρεμησε.και 2ον που να το χαρισει???αφου δεν ξερει καποιον που να εχει ενυδρειο και 2 ατομα μονο που ξερει οτι εχουν ενυδρειο εχουν θαλασσινου νερου οπως και εγω......(στον Σταθη παει αυτο)

Έγινε επεξεργασία - Nash
Link to comment
Share on other sites

φιλε 1ον ηρεμησε.και 2ον που να το χαρισει???αφου δεν ξερει καποιον που να εχει ενυδρειο και 2 ατομα μονο που ξερει οτι εχουν ενυδρειο εχουν θαλασσινου νερου οπως και εγω......(στον Σταθη παει αυτο)

Εγω μια χαρα ηρεμος ειμαι... δεν εχω προθεση να μαλωσω με κανενα...απλα σου εξηγω πως εχει η κατασταση.

Ας παει στο Petshop απο οπου το πηρε και ας του το χαρησει...

Link to comment
Share on other sites

pet city γλυφαδας!

δινεις ψαρια και εχεις 20% σε οτι παρεις!

εκει μπορει να το δωσει :(

αα ωραια θα του το πω χιλια ευχαριστω...παω να δω εδω στο site αν το λεει με τη διευθυνση...ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν μπορω να το βρω πουθενα μηπως ξερεις την διεθυνση?

Link to comment
Share on other sites

210-9640801 :blink:

αυτο ειναι το τηλεφωνο :(

αα ωραια σε ευχαριστω και παλι!!! :(:(:blush::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

μα καλα τι ψαρι ειναι αυτο? ενα ενυδρειο 2000 λιτρων δεν θα εφτανε? ρωταω απο περιεργεια γιατι μου κανει εντυπωση. :(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...