Jump to content

Jaguar Pair With Fry


mink

Recommended Posts

Ειναι λιγο προχειρες οι φωτο με το κινητο. Ελπιζω να βλεπονται. Θα βαλω κ αλλες αργοτερα απο

OLYMPUS. Η θυληκια ειναι η πιο ανοιχτοχρωμη κ το αρσενικο που ειναι πολυ πιο

ογκοδη , το κανει οτι θελει, ειναι λιγο σαλιαρης σ¨αυτην. Ομως ολα αλλαζουν οταν βαλω το χερια μου

μεσα Η αλλο ζωο , γινεται εξαλλος . Μ΄εχει ματωσει πολλες φορες.

Link to comment
Share on other sites

ερχετε το ψαρι και σε δαγκωνει????

για δωστο να το βαλω παρεα με το πιρανι μου να τον στροσει γιατι πολυ αερα πηρε μου φαινετε... :(:(

ps τις κιχλιδες τις πηρες απο το γνωστο μεγαλο petshop τις θεσσαλονικης που βρησκετε στην θερμη???

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου, απο εκει τις πηρα.Τις παρηγγειλα κ μου τις εφερε.Οσο για το PIRANIA που λες ,

αμα το ριξω μεσα , το βλεπω να φευγει ...σουβλακι. Οπως κ το αναποδο , αμα τις ριξω σ¨εσενα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ψαρια.

Ομορφες εικονες :(

Αν εχεις σκοπο να μας τροφοδοτεις με πολλες φωτο :( , ανοιξε ενα λογαριασμο πχ στο http://photobucket.com και ανεβαζε τις φωτογραφιες εκει. Μετα με ενα λινκ απο κει θα φαινεται η φωτο στο ποστ σου.

Ανεβαζοντας τες εκει, εχει δυνατοτητα να τις μικραινεις αυτοματα (την ωρα που ανεβαινουν) και σε 800Χ600 καταληλο μεγεθος για φορουμ

Καλο ειναι να φτιαξεις φακελους και υποφακελους στο λογαριασμο σου για σωστη αρχειοθετηση των θεματων σου, για ευκολη ευρεση τους αργοτερα. Και αυτο γιατι, απο τη στιγμη που τις ανεβασεις δεν πρεπει να τις μετακινεις μεσα σε αλλους φακελους γιατι χανεται το λινκ και δεν φαινονται πια στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω.... ολα αυτα π φαινοντε γυρω απο το ψαρι ειναι μικρα ψαρακια???? :(:(:(

Ωχ οντως τι ειναι αυτα :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τα ψαρακια που μολις αρχισαν να πετουν. Καθε 45 μερες αυτο γινεται.Ειναι σε ενα συνεχες

ζευγαρωμα με τεραστιες γεννες.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να ανεβασω κ κανα βιντεακι ρε παιδια? Δεν μου τα φορτωνει...

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως γυρω στα 100. Τα μεγαλυτερα κ πιο κυριαρχικα.Εχει τρομερες απωλειες, κανιβαλλισμος,

καποια ρουφαει το φιλτρο, αλλα τα τρωνε οι γονεις στο ταισμα κ αλλα πολλα...

Link to comment
Share on other sites

μιας και ειδα τα ψαρια σου ,να σου ζησουν κιολας δεστε ενα

ι με μια επιθετικη κιχλιδα σαν τις δικες σου
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να ανεβασω κ κανα βιντεακι ρε παιδια? Δεν μου τα φορτωνει...

βιντεο θα ανεβασεις μεσω youtube...

Link to comment
Share on other sites

Τι ψαρι ειναι αυτο στο video :(

για Jaguar μου μοιαζει...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι , αλλα αμα το εχεις σε ενα 60αρη κ το τρελενεις , τι θα κανει, δε θα σαλταρει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να ανεβασω κ κανα βιντεακι ρε παιδια? Δεν μου τα φορτωνει...
Λογαριασμο στο http://www.youtube.com οπου ανεβαζεις τα βιντεο σου και μετα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=19236 Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...