Jump to content

Δολοφονιες στο ενυδρειο.


Recommended Posts

Καλημερα. Στο 100λιτρο ενυδρειο εχθες ειχα 3 αγγελοψαρα, 2γλυφτες, 3 μονομαχους, 4 Red Throat Piranha και 2 σαλιγκαρια. Σημερα ειδα τους 2 μονομαχους και τα δυο σαλιγκαρια νεκρα. Μα γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε η σύνθεση σου είναι άκρος λανθασμένη και θα πρέπει να την αλλάξεις ριζικά. Αν όχι δυστυχώς θα δεις στο μέλλον και άλλους θανάτους.

Βασικά τίποτα από τα ψάρια που έχεις δεν θα έπρεπε να είναι μαζί με εξαίρεση ίσος τους πλακοστομους ή λανθασμένα γλύφτες όπως τους αποκαλείς.

Φαίνομε αυστηρός αλλά πρέπει να φτιάξης το ενυδρείο από το ΜΗΔΕΝ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως σου τα είπε ο Χρήστος είναι. :rasp:

Απλώς να προσθέσω ότι είναι πολύ εύκολο να βρουμε τον δολοφόνο :angry2:

Καλή συνέχεια φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι?? με ποια λογικη εβαλες πιρανχα με αλλα ψαρια....(οχι οτι αν δν ηταν αυτα η συνθεση σου θα ηταν καλη) μηπως μας δουλευεις???

γιατι σε αλλο θεμα λες οτι ταιζες το χρυσοψαρο σου κιμα και πατατακια.....

:angry2::rasp::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Στο 100λιτρο ενυδρειο εχθες ειχα 3 αγγελοψαρα, 2γλυφτες, 3 μονομαχους, 4 Red Throat Piranha και 2 σαλιγκαρια. Σημερα ειδα τους 2 μονομαχους και τα δυο σαλιγκαρια νεκρα. Μα γιατι?

Η απαντηση σου βρισκεται στην ταινια "Ιπταμενα Piranha".......... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Στο 100λιτρο ενυδρειο εχθες ειχα 3 αγγελοψαρα, 2γλυφτες, 3 μονομαχους, 4 Red Throat Piranha και 2 σαλιγκαρια. Σημερα ειδα τους 2 μονομαχους και τα δυο σαλιγκαρια νεκρα. Μα γιατι?

Αν μιλας σοβαρα αλλαξε τη συνθεση σου :rasp:

Αλλα και απο το αλλο ποστ σου με τα χρυσοψαρα που ειδΑ νομιζω οτι ηρθες εδω για να κανεις την πλακα σου παρα για να κανεις το hobby σου:bowdown:

Παντα φιλικα :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηρθα για να κανω την πλακα μου κυριος. Για το χρυσοψαρο λεω αληθεια, και οσο για τα ψαρια, απομονωσα τον μονομαχο και τον γλυφτη

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνεις κάτι με την σύνθεση των ψαριών σου, πολύ σύντομα θα γίνεις serial killer !! :rasp:

Τα ψάρια που έχεις δεν πάνε μαζί, αλλά τα περισσότερα από αυτά ούτε και μόνα τους στα 100 λίτρα που έχεις...

Διάλεξε ποιά ψάρια σου αρέσουν (αγγελοψαρα και πιρανχα αποκλέιωνται λόγο λίτρων), δες τις απαιτήσεις τους και το ξανασυζητάμε :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηρθα για να κανω την πλακα μου κυριος. Για το χρυσοψαρο λεω αληθεια, και οσο για τα ψαρια, απομονωσα τον μονομαχο και τον γλυφτη

ωραια φιλε μου...μπορεις τοτε σε παρακαλω να μου απαντησεις σε αυτο π σε ρωτησα???

με ποια λογικη εβαλες πιρανχα με αλλα ψαρια...??. :angry2::rasp::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Στο 100λιτρο ενυδρειο εχθες ειχα 3 αγγελοψαρα, 2γλυφτες, 3 μονομαχους, 4 Red Throat Piranha και 2 σαλιγκαρια. Σημερα ειδα τους 2 μονομαχους και τα δυο σαλιγκαρια νεκρα. Μα γιατι?

Θα τολμήσω και θα ζητήσω φωτογραφία του ενυδρείου σου! Προσωπικά δεν πιστεύω σε αυτό το ποστ!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειναι τα πιρανχα ακομα μικρα(2 εκατοστα) και δεν μου φαινοταν οτι θα κανουν ζημια. Φωτο θα βαλω το συντομοτερο δυνατον

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηρθα για να κανω την πλακα μου κυριος. Για το χρυσοψαρο λεω αληθεια, και οσο για τα ψαρια, απομονωσα τον μονομαχο και τον γλυφτη

Moνο αν μου δωσεις μια φωτογραφια θα σε πιστεψω κυριος!!!

.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Στο 100λιτρο ενυδρειο εχθες ειχα 3 αγγελοψαρα, 2γλυφτες, 3 μονομαχους, 4 Red Throat Piranha και 2 σαλιγκαρια. Σημερα ειδα τους 2 μονομαχους και τα δυο σαλιγκαρια νεκρα. Μα γιατι?

Κοιτα να τα ξεματιασεις,μηπως τα ματιασε κανενας....................

Link to comment
Share on other sites

Παλι ειρωνεια ετσι? Τι να πω. ( Μωλις εβαλα και 2 Silver shark για να αντικαταστησω τα χαμενα. Αυτα ειναι πολυ ηρεμα)

Link to comment
Share on other sites

Παλι ειρωνεια ετσι? Τι να πω. ( Μωλις εβαλα και 2 Silver shark για να αντικαταστησω τα χαμενα. Αυτα ειναι πολυ ηρεμα)

Να το προσεχεις το ματι φιλε μου,γιατι ειναι κακο πραγμα...................

Link to comment
Share on other sites

Θα τολμήσω και θα ζητήσω φωτογραφία του ενυδρείου σου! Προσωπικά δεν πιστεύω σε αυτό το ποστ!

Εγω θελω και φωτογραφια του Παναγιωτη.

Αν ειναι αληθεια το νικ του θα ηθελα να υπογραψω μια συμφωνια μαζι του :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Παλι ειρωνεια ετσι? Τι να πω. ( Μωλις εβαλα και 2 Silver shark για να αντικαταστησω τα χαμενα. Αυτα ειναι πολυ ηρεμα)

Μαζι να βαλεις και ocsar ταιριαζουν πολυ.. αλλα να ξερεις τα Οσκαρ πανε ζευγαρια.. 1 αρσενικο + 1 θυλικο...

:angry2::rasp::bowdown::o:rasp:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Το να βαλεις μια φωτο ειναι πολυ ευκολο....

Link to comment
Share on other sites

Θα επιστρεψω στην πραγματικοτιτα λπν γιατι ξεφυγα και εγω με τις ...... που ακουω....

η αληθεια ειναι οτι μεσα σε μια μερα μιας και γραφτηκες 8/9/2009 εχεις καταφερει να χαλασεις-διαστρευλωσεις

πανω απο 5 - 6 θεματα....

Link to comment
Share on other sites

Θα επιστρεψω στην πραγματικοτιτα λπν γιατι ξεφυγα και εγω με τις ...... που ακουω....

η αληθεια ειναι οτι μεσα σε μια μερα μιας και γραφτηκες 8/9/2009 εχεις καταφερει να χαλασεις-διαστρευλωσεις

πανω απο 5 - 6 θεματα....

πηγαίο ταλέντο! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω πως ο φιλος ελαβε προσοχης πολη μεγαλυτερης απο οτι του αξιζει!!!!!

κανεις δεν εχει το δικαιωμα να περιπαιζει ενα φορουμ που ολους μας εχει βοηθησει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...