Jump to content

Gia Sas


Recommended Posts

τα guppy είναι μικρόσωμα ψάρια και γενανε πολύ εύκολα πάρα πολλά μικρά τι φύλο είναι τα ψάρια

Link to comment
Share on other sites

YPARXEI KAPOIOS POY MPOREI NA ME BOITHISI GIATI MOU FENETE O GIOS MOU MEGALONI POIO EYKOLA APO OTI ENA GAMBI

Γραφε μικρα ελληνικα............. http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=26062

Link to comment
Share on other sites

εχω 4 θυληκα κ 3 αρσενικα κ ενα μικρο γλιφτι επισησ εχω την εντυπωσει πως 2 απο τα θυληκα ειναι εγκυος

Link to comment
Share on other sites

σε τι ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

ενα 20λιτρο πολιγωνω εχω μεσα θερμοστατη στουσ 24c φιτρο βοτσαλακι ψιλο ενα πλαστικο φυτο πρασινο που απλονι τα φυλλα τουσ στο πισω μερος του ενυδρυου κ ενα βαρελακι μισο σπασμενο...ο γιοκας μου καθετε κ το χαζευει με τισ ωρες...

Link to comment
Share on other sites

σε τόσα λίγα λίτρα το πολύ ένα μονομάχο και αυτός θέλει τουλάχιστον 25 λίτρα τα guppy θέλουν αρκετά παραπάνω λίτρα από το δικό σου ενυδρείο για τι το ενυδρείο που έχεις θα γεμίσει με μόνο μίση γέννα από guppy

Link to comment
Share on other sites

και ο γλείφτης θέλει πολλά λίτρα οπωσδήποτε να βγει καθώς και τα guppy

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρ8ες φιλε//..εγω 8α σου προτεινα τουλαχιστον 60 λιτρα για guppy με αλη8ινα φυτα..δν ειναι και κανενα τεραστιο ενυδρειο και με μια καλη προσπα8ια και υπομονη ο γιοκας σου 8α κοιταει εκπληκτος..αν λεω κατι λα8ος διορ8ωστε με

Link to comment
Share on other sites

ποσα λιτρα προτεινης δηλαδη?
ένα 40 λίτρο ενυδρείο θα είναι ότι πρέπει για τα guppy αλλά για τον γλείφτη δεν νομίζω να χωράει στο ενυδρείο πάντων πίσω στο πετ σοπ
Link to comment
Share on other sites

οχι βεβαια ...μπορεις να βαλεις μονομαχο αλλα με αλλη διακοσμηση(2-3 αλη8ινα φυτακια) με ενα φιλτρακι και ενα 8ερμοστατη..8α μπορουσες να βαλεις σαλιγκαρακια ή γαριδες αλλα οι γαριδες θελουν εμπειρια καλη και για αυτο δεν 8α στις προτεινα

Link to comment
Share on other sites

ο γλυφτεις ειναι στο μεγεθος των γκαπι...ποσο κοστιζι ενα 40-60λιτρα ενιδρυο ξερουμε?κ ο εξοπλισμοσ?τι πρεπει να βαλω κ ποια οι τιμι τουσ?

Link to comment
Share on other sites

δν 8α σου ερ8ει ακριβα αρκει να το ψαξεις η καλυτερη λυση ειναι το 60λιτρο..υπολογιζε 150 ευρω ολα μαζι ..3ερω και μαγαζι αν 8ες να σου προτεινω στειλε μου π.μ ..cool..οσο για τα guppy δν 3ερω ν σου πω ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...