Jump to content

γεννααααα(παλι!!!)


stratoos

Recommended Posts

νομιζω πωσ αυτα τα σκαλαρια θελουν μια tv :) .εχω χασει τον λογαριασμο ποσες φορεσ εχουν κανει αβγα!!!!!

τα εχουν κανει πανω στην ανουμπια κ λεω να τα αφησω εκει.το φυλλο ειναι ψιλο κ ελπιζω τα coridorous να τα πειραξουν?!!!!!

post-16644-1260701060_thumb.jpg

post-16644-1260701068_thumb.jpg

post-16644-1260701077_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πωσ αυτα τα σκαλαρια θελουν μια tv :P .εχω χασει τον λογαριασμο ποσες φορεσ εχουν κανει αβγα!!!!!

τα εχουν κανει πανω στην ανουμπια κ λεω να τα αφησω εκει.το φυλλο ειναι ψιλο κ ελπιζω τα coridorous να τα πειραξουν?!!!!!

Να σου ζήσουν φίλε μου!

Νομίζω πως μιλάς για corydoras.To καλύτερο είναι να μείνουν μόνα τους τα σκαλάρια.Σήκωσε καλύτερες φώτο αν μπορείς να δούμε όλο το ενυδρείο. :)

Πολλές πληροφορίες θα βρείς εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...=13671&st=0

Link to comment
Share on other sites

:) ουπσ ναι αυτο εννοω.θα προσπαθησω να τα βγαλω αλλα χλωμο το κοβω.κ τωρα δεν μπορω να κανω κ την μετακομισει που ξεκινισα χτες.πακετο :P
Link to comment
Share on other sites

:) ουπσ ναι αυτο εννοω.θα προσπαθησω να τα βγαλω αλλα χλωμο το κοβω.κ τωρα δεν μπορω να κανω κ την μετακομισει που ξεκινισα χτες.πακετο :helpsmilie:

Αφού ξεκίνησαν θα ακολουθήσουν πολλές γέννες,μην σε αγχώνει!Διάβασε στο λινκ που έδωσα πρίν και γενικότερα στις ''κιχλίδεσ Αμερικής'',θα βρείς σημαντικές πληροφορίεσ στα ερωτήματα σου :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...