Jump to content

Μικροοργανισμοι!?


Recommended Posts

Εχει 2 - 3 βδομαδες που βλεπω στο πισω μερος του ενυδρειου μου κατι πολυ πολυ μικρα πλασματακια...

ειναι τοσο μικρα που δεν μπορω να τα βγαλω φωτο. εχουν λευκο χρωμα μεγεθος 1 περιπου χιλιοστο και το

σχημα τους ειναι σαν 3ενομενα κικλακια... καπως ετσι:

864ad332.jpg

γνωριζει κανεις τι μπορει να ειναι????

Ααααα... ξεχασα το ενυδρειο στο οποιο ειναι οι οργανισμοι αυτοι ειναι ΑΥΤΟ!

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, είναι μάλλον κωπήποδα της κατηγορία cyclops και αποτελούν τροφή για τους οργανισμούς σου.

Αν τα βίντεο θεωρηθεί οτι προσβάλλουν ας διαγραφούν, απλά είπα να κάνουμε και καμιά πλακίτσα να σπάσει η μονοτονία. :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πρεπει να ειναι... οντως βλεπω τις γαριδες κυριως τις ammano να εχουν κολησει στο τζαμι και να τα κινηγανε....

Δεν υπαρχει καποιος κυνδινος, ετσι???

Ps θεικα βιντεο :)

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Το σχέδιο ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! Επιδρομή από φαλλούς στο ενυδρείο του Στάθη :P:helpsmilie::helpsmilie:

IMG_1406_croped.jpg

Κωπήποδα είναι και δεν τρέχει κανένας κίνδυνος :) Τάιζε λίγο πιο μαζεμένα και με 1-2 τακτικότερες αλλαγές θα δεις πως θα μειωθούν :helpsmilie:

*edit* Τώρα είδα ότι γράφω στο θαλασσινό... ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε και εγώ που νόμιζα οτι έχεις θαλασσινό, σε λάθος κατηγορία το άνοιξες. :)

Κανένα πρόβλημα απολύτως οι άμανο μπορεί να στριμώξουν κανένα, υπάρχουν και στο δικό μου ενυδρείο όπως και άλλα οστρακωτά, πχ seed shrimp.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑχαχαχαχαχα.... :):P:helpsmilie:

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!

Νικο οι ammano τα εχουν περιλαβει....τρωνε ακαταπαυστα....Επισης αν βαλω μονομαχο μαζι με τα Κωπήποδα θα

αφανιστουν και οι γαριδες μου... :helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑχαχαχαχαχα.... :P:helpsmilie::helpsmilie:

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!

Νικο οι ammano τα εχουν περιλαβει....τρωνε ακαταπαυστα....Επισης αν βαλω μονομαχο μαζι με τα Κωπήποδα θα

αφανιστουν και οι γαριδες μου... :helpsmilie::helpsmilie:

Οι ammano??? Αφού είναι όσος είναι και ο μονομάχος!!! Τέλος πάντων... Κανένα θέμα... Αν δεν είναι φαλλοί :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...