Jump to content

Ενυδρειο στο μαυρο του το χαλι


iki28

Recommended Posts

Είσαι άδικος απέναντι μας !!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=31511

Δεν γινετε να μας κατηγορήτε ετσι συλλήβδην για όλα και δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει σωστός και εποικοδομητικός διάλογος με αυτο το τρόπο .

Λυπάμαι !!!

Υ.Γ. Μήπως θα πρέπει να αλλάξετε φόρουμ και να δοκιμάσετε να γράψετε τα ίδια και κάπου αλλού ;

Δεν έχω πρόθεση να αδικήσω κανέναν και λυπάμαι αν αισθάνεσαι αδικημένος Σταμάτη.

Το λινκ που έβαλες, για τις ληγμένες τροφές, θα μπορούσα να το βάλω κι εγώ, για να υποστηρίξω τα επιχειρήματά μου,

μαζί με την περίφημη "μαύρη λίστα" του Αίολου, ένα θέμα που κλειδώθηκε 2 φορές, χωρίς λόγο κατά τη γνώμη μου.

Και αν δεν γίνεται σωστός και εποικοδομητικός διάλογος, είναι γιατί αντί να σταθείς στην ουσία των ερωτημάτων,

μας αντιμετωπίζεις σαν ανεπιθύμητους ενοχλητικούς που θέλουν να κάνουν ζημιά και απαντάς με ένα Υ.Γ.

που εγώ τουλάχιστον το εκλαμβάνω ως: "Να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού".

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Τα είπαν ο georgarask και bokostas. ;)

Ο "θεός" κατακεραύνωσε. :welcome:

Ο sta8hs εξέφρασε την ενδεδειγμένη γι΄ΑΥΤΟ το φόρουμ λύση. ;)

Άντε Καλή Χρονιά!

Tις ειρωνιες σου να πας εκει που σε κανανε senior member να τις πεις και οχι εδω Αλμπερτο.............Ηθελα να ηξερα αφου σας λογοκρινουμε και προστατευουμε τις εταιριες και τα μαγαζια,τοτε γιατι εξακολουθειτε και μπαινετε εδω μεσα;Στα αλλα φορουμ που ειστε γραμμενοι γιατι δεν ξεκινατε τετοια θεματα;Μηπως γιατι εκει θα σας στειλουν με τη μια;Το ξαναλεω.....αν εχετε προβλημα μην ξαναμπειτε εδω.................

Link to comment
Share on other sites

"Να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού".

Αφου ειμαστε παντου παμε .... παντου!! :welcome:

Αν ειναι παλι το ιδιο μοτιβο ... οποιος ΔΕ μπορει να απαντησει και να συνησφερει στο διαλογο καλο ειναι να μην απανταει καν! Στο μονο που βοηθαει ειναι να κλειδωθει το θεμα (παλι) και (παλι) να μεινουν αναπαντητα ερωτηματα!

Ευτυχως η δυστηχως προκυπτουν τα ιδια προβληματα και αυτος θα ειναι ενας κυκλος ...

Οποιος νοιωθει αδικημενος να εξηγησει με επιχειρηματα τις πραξεις του .... και σε οποιον θεωρουν γκρινιες ολα αυτα να πατησει νεες δημοσιευσεις και να δει κατι αλλο! Απλα τα πραγματα ...

Οχι να ΠΑΕΙ αλλου ... αλλα να ΚΟΙΤΑΕΙ αλλου!

Στην ουσια κανεις δεν απανταει ουσιαστικα .... κανεις δε μπορει να παραδεχτει οτι κανει λαθος ... και ειναι φυσικος ο εκνευρισμος ... αλλα τι να κανουμε ... that's life... συνηθηστε το!

Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω επιμενω να πατε σε αλλα φορουμ να ανοιξετε τετοια θεματα αν σας το επιτρεπουν.......

Link to comment
Share on other sites

Tις ειρωνιες σου να πας εκει που σε κανανε senior member να τις πεις και οχι εδω Αλμπερτο.............Ηθελα να ηξερα αφου σας λογοκρινουμε και προστατευουμε τις εταιριες και τα μαγαζια,τοτε γιατι εξακολουθειτε και μπαινετε εδω μεσα;Στα αλλα φορουμ που ειστε γραμμενοι γιατι δεν ξεκινατε τετοια θεματα;Μηπως γιατι εκει θα σας στειλουν με τη μια;Το ξαναλεω.....αν εχετε προβλημα μην ξαναμπειτε εδω.................

Αν εχεις προβλημα με ολα αυτα κοιτα κατι αλλο ... Δεν γινεται να συμφωνουμε σε ολα!

τι σχεση εχουν τα αλλα φορουμ?

Σε αυτα ολα εχεις απαντησεις?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(kleovoulos @ 29/12/2009, 20:32:55)

Πως προστατεύουμε τον αυριανό ανυποψίαστο πελάτη?

Ή πρέπει να λέμε μόνο τα καλά?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(kleovoulos @ 29/12/2009, 21:38:44)

Αν δεν μπορεί να γράψει κάποιος για την αρνητική του εμπειρία απο ένα συγκεκριμμένο κατάστημα,

δεν μπορεί να γράψει την αρνητική του εμπειρία απο ένα οποιοδήποτε ενυδρειακό προϊόν κλπ.

Και τι κάνουμε? να γράφουμε μόνο "τι ωραία,τι καλά"? η "θετική" διαφήμιση επιτρέπεται?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(theodor72 @ 30/12/2009, 01:38:34)

Και αν πάω εγώ αύριο στο ίδιο μαγαζί και αγοράσω το ίδιο χαλίκι;

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(georgarask @ 30/12/2009, 02:17:38)

Οταν γραφω οτι το sera nitrivec ειναι καλο ... εχει καμια διαφορα απο το να ελεγα οτι δεν ειναι καλο? Η Jbl δεν μπορει να καταφυγει για αθεμητο ανταγωνισμο?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(bokostas @ 30/12/2009, 02:39:55)

Ούτε η EHEIM για παράδειγμα, έχει βήμα εδώ, γιατί λοιπόν αφήνετε να σχολιάζουμε και να κρίνουμε τα προϊόντα της?

Αλλιως εισαι εκτος θεματος! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω επιμενω να πατε σε αλλα φορουμ να ανοιξετε τετοια θεματα αν σας το επιτρεπουν.......

Ειμαι σε ολα τα ενυδρειακα φορουμ ... ποτε δεν εχω δει αστερακια σε καταστηματα και εταιριες!! Αν το δω θα εχω τις ιδιες ενστασεις! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

σας λογοκρινουμε και προστατευουμε τις εταιριες και τα μαγαζια,

.......Το ξαναλεω.....αν εχετε προβλημα μην ξαναμπειτε εδω.................

Θεέ, σύ είπας.

Οι απαντήσεις σου είναι πάντα σαφείς.

Ο καθένας προσδιορίζει το επίπεδο του ελεύθερα.

Κι επειδή εμένα με πειράζει το υψόμετρο του δικού σου δεν ξανααπαντώ σ' αυτό το θέμα.

Αλβέρτος.

Link to comment
Share on other sites

Θεέ, σύ είπας.

Οι απαντήσεις σου είναι πάντα σαφείς.

Ο καθένας προσδιορίζει το επίπεδο του ελεύθερα.

Κι επειδή εμένα με πειράζει το υψόμετρο του δικού σου δεν ξανααπαντώ σ' αυτό το θέμα.

Αλβέρτος.

Επρεπε να εβαζες και τη φραση πριν τις τελιτσες.

Εγω δεν μιλησα για κανενος το επιπεδο........

Και τελος πολυ καλα θα κανεις,γιατι αν το γυρισουμε στο προσωπικο,θα παει πολυ μακρια η βαλιτσα............

Link to comment
Share on other sites

Tις ειρωνιες σου να πας εκει που σε κανανε senior member να τις πεις και οχι εδω Αλμπερτο.............Ηθελα να ηξερα αφου σας λογοκρινουμε και προστατευουμε τις εταιριες και τα μαγαζια,τοτε γιατι εξακολουθειτε και μπαινετε εδω μεσα;Στα αλλα φορουμ που ειστε γραμμενοι γιατι δεν ξεκινατε τετοια θεματα;Μηπως γιατι εκει θα σας στειλουν με τη μια;Το ξαναλεω.....αν εχετε προβλημα μην ξαναμπειτε εδω.................

Ναι.......Να φυγετε κυριοι και να πατε αλλου............... :welcome:

Έτσι γίνεται σωστός και εποικοδομητικός διάλογος, δηλαδή όποιος διαφωνεί να φύγει?

Αυτή είναι η αντίληψή σας περί διαλόγου?

Η άποψη του Δία, εκφράζει την γενικότερη πολιτική του φόρουμ?

Link to comment
Share on other sites

Εσκεμμενα εκτρεπετε τη συζητηση σε αυτη τη κατευθυνση!

Καποιος Χριστιανος θα απαντησει σε αυτα τα ερωτηματα?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(kleovoulos @ 29/12/2009, 20:32:55)

Πως προστατεύουμε τον αυριανό ανυποψίαστο πελάτη?

Ή πρέπει να λέμε μόνο τα καλά?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(kleovoulos @ 29/12/2009, 21:38:44)

Αν δεν μπορεί να γράψει κάποιος για την αρνητική του εμπειρία απο ένα συγκεκριμμένο κατάστημα,

δεν μπορεί να γράψει την αρνητική του εμπειρία απο ένα οποιοδήποτε ενυδρειακό προϊόν κλπ.

Και τι κάνουμε? να γράφουμε μόνο "τι ωραία,τι καλά"? η "θετική" διαφήμιση επιτρέπεται?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(theodor72 @ 30/12/2009, 01:38:34)

Και αν πάω εγώ αύριο στο ίδιο μαγαζί και αγοράσω το ίδιο χαλίκι;

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(georgarask @ 30/12/2009, 02:17:38)

Οταν γραφω οτι το sera nitrivec ειναι καλο ... εχει καμια διαφορα απο το να ελεγα οτι δεν ειναι καλο? Η Jbl δεν μπορει να καταφυγει για αθεμητο ανταγωνισμο?

ΠΑΡΑΘΕΣΗ(bokostas @ 30/12/2009, 02:39:55)

Ούτε η EHEIM για παράδειγμα, έχει βήμα εδώ, γιατί λοιπόν αφήνετε να σχολιάζουμε και να κρίνουμε τα προϊόντα της?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε Στάθη "να ειμαστε προσεκτικοι σε τι αγοραζουμε"?

Αφού ούτε η μάρκα του βαμένου χαλικιού αναφέρθηκε, ούτε το μαγαζί. Τι να προσέξουμε δηλαδή, τα πάντα?

Σοβαρά πιστεύεις ότι το θέμα αυτό, έτσι όπως λογοκρίθηκε, βοήθησε κάποιον?

Όσο για το κλείδωμα, τι ανησυχείς? Είναι το μόνο σίγουρο και προσφιλής τακτική σε θέματα που ενοχλούν.

Επιδη βαρεθηκα να ασχολουμε συνεχεια με τα ιδια...

Εχω να σου πω οτι περασαν φετος καμια 10ρια ενυδρεια απο τα χερια μου... ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ δεν εβαλα ΒΑΜΕΝΟ χαλικι... (μαυρο - κοκκινο - πορτοκαλι κτλ κτλ) ΦΑΙΝΕΤΑΙ οτι ειναι βαμενο τεχνιτα ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ για το ενυδρειο μου... δλδ εγω που βαζω φυσικη αμμο ειμαι χαζος!?

Προτηματε ΦΥΣΙΚΑ προιοντα, οχι βαμενα και τεχνιτα.... Αυτο ηταν το μηνημα που επρεπε να λαβεις....

καλες γιορτες

Link to comment
Share on other sites

Παντα να δημιουργειτε προβλημα...........βαλτοι εισαστε;

Προβλημα Δια εχεις ο ιδιος ... που δεν μπορεις να απαντησεις!!

Βαλτοι απο ποιον? Σοβαρεψου λιγακι! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε ολα τα ενυδρειακα φορουμ ... ποτε δεν εχω δει αστερακια σε καταστηματα και εταιριες!! Αν το δω θα εχω τις ιδιες ενστασεις! ;)

Γιωργο φιλικα και με ολο το σεβασμο μου εχει κανει εντυπωση κατι..

Σε αυτο το φορουμ ποσταρεις μονο για να κραξεις ή για να βαλεις λαδι στη φωτια..

Οι περισσοτερες απο τις δημοσιευσεις σου ειναι τετοιου τυπου...

Αν δεν σου αρεσει το ΑΖ απλα μην ξαναποσταρεις.Κανεις δε σε κραταει με το ζορι εδω μεσα :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ε θα το πω γιατί θα σκάσω ανοιχτή κουβέντα δεν θέλετε θα την έχετε. Απλά όσοι έχετε προβλήματα καλώ ταξίδι παντε ανοίξτε ένα φόρουμ παραπόνων να δω πόσο θα αντέξει ο κόλος σας.

Έχουν αφεθεί πολλές χολές κατά καιρούς και υπονοούμενα ότι τα παίρνουμαι ότι προστατεύουμε μαγαζιά και ότι άλλο μπορεί να φανταστή κανείς.

Και αν θέλετε να μάθετε την αλήθεια σας την λέω ΝΑΙ ΡΕ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ, με τα κουφά που διαβάζουμε κάθε βράδυ ρίχνω φάρμακο στο κεφάλι μου μην καραφλιάσω

Αυτά περί ελεύθερης αποψης

Αν πως ο Κώστας είναι πολλή καλό παιδί και κατάγεται από πολλή καλή οικογένεια, πιθανών ο Κώστας δεν θα πει τίποτα ή το πολύ θα πει ένα ευχαριστώ.

Αν όμως πω στον Κώστα ότι είναι Μ………….. π…………… και βρίσω και την οικογένεια του τότε να δω τον Κώστα πως θα αντιδράσει

Εγώ δεν είδα να γίνονται μηνύσεις για επαίνους αλλά για κατηγορία και δυσφήμιση είδα.

Αυτά περί τα θετικά και αρνητικά σχόλια, όλα επιτρέπονται αλλά δεν μας παίρνουν όλα, όποιος έχει μεγάλα μπαλάκια ας βγει με πανό έξω από το μαγαζί για να προστατεύει τους υποψήφιους αγοραστές.

Ή κάντε καταγγελία στην KEPKA

Και εμάς κάντε μας καταγγελία στον συνήγορο του πολίτη για φίμωση.

Και αν με πείτε ότι παρεκτράπηκα ή είμαι βρομόστομος να ξέρεται δεν είπα ακόμη τίποτα

Και αν θεωρείται ότι αδίκησα κάποιον, ή κάποιον παρερμήνευσα, ή κάποιος αισθάνεται ενοχλημένος..., χεστικα.

χρόνια τώρα φέρομαι σε αυτό το φόρουμ πάντα με κόσμιο τρόπο νομίζω πως μια φορά και εγώ πρέπει να εκτραπώ.

Έγινε επεξεργασία - Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

Προβλημα Δια εχεις ο ιδιος ... που δεν μπορεις να απαντησεις!!

Βαλτοι απο ποιον? Σοβαρεψου λιγακι! :welcome:

Το ποιος εχει προβλημα αγαπητε μου φαινεται............

Το αν ειμαι σοβαρος η οχι δεν θα απαντησω εγω,αλλα μπορουν να απαντησουν ολοι οσοι με εχουν γνωρισει προσωπικα,αλλα και αυτοι που εχουμε συζητησει θεματα ενυδρειακα εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Καθίστε λίγο να το σκεφτείτε , πως γίνετε να αφήνουμε να πείτε οτιδήποτε (μέσα στα πλαίσια της ευγένειας ) για τα καταστήματα που μας έχουν τιμήσει με τη παρουσία τους και με τα δώρα που μας έχουν προσφέρει εδώ μέσα , και δεν σας αφήνουμε για τα καταστήματα που μας αγνοούν (και καμιά φορά εσκεμμένα ) .

Δέν είναι παράλογο αυτό ;

Δεν σας κάνει εντύπωση γιατί συμβαίνει ;

Μα είναι αρχή της δημοκρατίας , όπου υπάρχει λόγος να μπορεί να υπάρχει και αντίλογος !!!

Πώς μπορώ να σας το δώσω να το καταλάβετε ;

Οσο για τα ερωτήματα που συγκέντρωσε ο georgarask

Πως προστατεύουμε τον αυριανό ανυποψίαστο πελάτη? Με τη γνώση που προσπαθούμε να του παρέχουμε .

Ή πρέπει να λέμε μόνο τα καλά? Εάν γνωρίζει κάποιος τα καλά δεν προστατεύετε ;

Είναι υποχρεωτικό να του απαριθμήσουμε και όλα τα κακά και είναι δυνατόν αυτό να γίνει σε όλα ; Δεν θα ξεχάσουμε κάποιο ; Θα έχουμε δηλαδή και ευθύνη γι αυτο που ξεχάσαμε ;

Αν δεν μπορεί να γράψει κάποιος για την αρνητική του εμπειρία απο ένα συγκεκριμμένο κατάστημα,

δεν μπορεί να γράψει την αρνητική του εμπειρία απο ένα οποιοδήποτε ενυδρειακό προϊόν κλπ.

Και τι κάνουμε? να γράφουμε μόνο "τι ωραία,τι καλά"? η "θετική" διαφήμιση επιτρέπεται?

Απαντήθηκε ποιο πάνω , την εμπειρία του μπορεί να τη γράψει το κατάστημα ΔΕΝ μπορει να το γράψει αν δεν εχει το χώρο του εδω και φυσικά μόνο στο χώρο του και οχι οπουδήποτε στο φόρουμ .

Και αν πάω εγώ αύριο στο ίδιο μαγαζί και αγοράσω το ίδιο χαλίκι; Στη συγκεκριμένη περίπτωση που δεν υπάρχει θέμα αμφισβήτησης (δεν είναι θερμοστάτης ή βιολογικό υλικό ή κατι αλλο ) μπορείς να αναφέρεις το όνομα απ το χαλίκι , τη μάρκα όχι το κατάστημα για να προστατεύσεις περισσότερους .

Αν δεν μπορεί να γράψει κάποιος για την αρνητική του εμπειρία απο ένα συγκεκριμμένο κατάστημα,

δεν μπορεί να γράψει την αρνητική του εμπειρία απο ένα οποιοδήποτε ενυδρειακό προϊόν κλπ.

Και τι κάνουμε? να γράφουμε μόνο "τι ωραία,τι καλά"? η "θετική" διαφήμιση επιτρέπεται?

Δεν είπαμε οτι δεν μπορεί , είπαμε κάτω απο όρους μπορεί να γράψει .

Οσο για τη θετική διαφήμιση .... υπάρχουν και εκεί όρια αν γίνετε εσκεμμένα .... το να γράψουμε όμως την εμπειρία μας με θετικά λόγια σαφώς και γίνετε και είναι ταυτόχρονα και μια ενημέρωση καλή .

Και αν πάω εγώ αύριο στο ίδιο μαγαζί και αγοράσω το ίδιο χαλίκι; Απαντήθηκε .

Οταν γραφω οτι το sera nitrivec ειναι καλο ... εχει καμια διαφορα απο το να ελεγα οτι δεν ειναι καλο? Η Jbl δεν μπορει να καταφυγει για αθεμητο ανταγωνισμο? Σαφώς και έχει διαφορά αν δεν το καταλαβαίνεις δεν φταίω εγώ .

Ούτε η EHEIM για παράδειγμα, έχει βήμα εδώ, γιατί λοιπόν αφήνετε να σχολιάζουμε και να κρίνουμε τα προϊόντα της? Εάν έχουν γραφτεί αρνητικά σχόλια και που χωράνε αμφισβήτηση , μας έχει ξεφύγει και καλό είναι να μας βοηθήσετε και εσείς ενημερώνοντας μας .

Νομίζω οτι ποιο κατανοητός δεν μπορώ να γίνω ας με συγχωρέσετε γι αυτό .

Link to comment
Share on other sites

Ε θα το πω γιατί θα σκάσω ανοιχτή κουβέντα δεν θέλετε θα την έχετε. Απλά όσοι έχετε προβλήματα καλώ ταξίδι παντε ανοίξτε ένα φόρουμ παραπόνων να δω πόσο θα αντέξει ο κόλος σας.

Έχουν αφεθεί πολλές χολές κατά καιρούς και υπονοούμενα ότι τα παίρνουμαι ότι προστατεύουμε μαγαζιά και ότι άλλο μπορεί να φανταστή κανείς.

Και αν θέλετε να μάθετε την αλήθεια σας την λέω ΝΑΙ ΡΕ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ, με τα κουφά που διαβάζουμε κάθε βράδυ ρίχνω φάρμακο στο κεφάλι μου μην καραφλιάσω

Αυτά περί ελεύθερης αποψης

Αν πως ο Κώστας είναι πολλή καλό παιδί και κατάγεται από πολλή καλή οικογένεια, πιθανών ο Κώστας δεν θα πει τίποτα ή το πολύ θα πει ένα ευχαριστώ.

Αν όμως πω στον Κώστα ότι είναι Μ………….. π…………… και βρίσω και την οικογένεια του τότε να δω τον Κώστα πως θα αντιδράσει

Εγώ δεν είδα να γίνονται μηνύσεις για επαίνους αλλά για κατηγορία και δυσφήμιση είδα.

Αυτά περί τα θετικά και αρνητικά σχόλια, όλα επιτρέπονται αλλά δεν μας παίρνουν όλα, όποιος έχει μεγάλα μπαλάκια ας βγει με πανό έξω από το μαγαζί για να προστατεύει τους υποψήφιους αγοραστές.

Ή κάντε καταγγελία στην KEPKA

Και εμάς κάντε μας καταγγελία στον συνήγορο του πολίτη για φίμωση.

Και αν με πείτε ότι παρεκτράπηκα ή είμαι βρομόστομος να ξέρεται δεν είπα ακόμη τίποτα

Και αν θεωρείται ότι αδίκησα κάποιον, ή κάποιον παρερμήνευσα, ή κάποιος αισθάνεται ενοχλημένος..., χεστικα.

χρόνια τώρα φέρομαι σε αυτό το φόρουμ πάντα με κόσμιο τρόπο νομίζω πως μια φορά και εγώ πρέπει να εκτραπώ.

:welcome:;)

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη ειμαστε φασιστες και φιμωνουμε τον κοσμο,αν δεν βγει καποιος πιο ψηλα απο μενα να χειριστει το θεμα,σας αναφερω οτι εγω θα κλειδωσω το θεμα γιατι σας βαρεθηκα.................

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο φιλικα και με ολο το σεβασμο μου εχει κανει εντυπωση κατι..

Σε αυτο το φορουμ ποσταρεις μονο για να κραξεις ή για να βαλεις λαδι στη φωτια..

Οι περισσοτερες απο τις δημοσιευσεις σου ειναι τετοιου τυπου...

Αν δεν σου αρεσει το ΑΖ απλα μην ξαναποσταρεις.Κανεις δε σε κραταει με το ζορι εδω μεσα :welcome:

ωρε φιλε ρωταω και υποτιμουν τη νοημοσυνη μου .... μη απαντωντας! Λαδι σε ποια φωτια? Ποιος την αναψε? Οι πυροσβεστες που ειναι?

Απο την αλλη αν δε σου αρεσουν τα ποστ μου μπορεις να τα αγνοεις! Ελπιζω να εχεις δει απο τα αλλα φορουμ τι χαρακτηρας ειμαι ... Αλλα για μενα ειναι απαραδεκτο να γινονται αδικιες ... εχω μια ευασθησια σε αυτο!

Μονο σε αυτο το φορουμ εχει λογοκρισια και ειναι κατι απαραδεκτο!

Προσωπικα δεν μου αρεσει η κυβερνηση ... αν παω στη βουλη και τους κανω ερωτησεις θα μου πουν να παω αλλου? η θα με εξορισουν! ΟΛΗ η αντιπολητευση θα ηταν στη Λερο!

Απλες ερωτησεις .......... γιατι μιλαμε για ασχετα θεματα?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι όση ώρα εγώ σας έγραφα την απάντηση εσείς το προχωρήσατε το θέμα σε άλλα επίπεδα !!!

Link to comment
Share on other sites

Μονο σε αυτο το φορουμ εχει λογοκρισια και ειναι κατι απαραδεκτο!

Εάν δεν μας πεις ποια δημοσίευση σου έχουμε λογοκρίνει πάρε τη κουβέντα πίσω !!! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο φιλικα και με ολο το σεβασμο μου εχει κανει εντυπωση κατι..

Σε αυτο το φορουμ ποσταρεις μονο για να κραξεις ή για να βαλεις λαδι στη φωτια..

Οι περισσοτερες απο τις δημοσιευσεις σου ειναι τετοιου τυπου...

Αν δεν σου αρεσει το ΑΖ απλα μην ξαναποσταρεις.Κανεις δε σε κραταει με το ζορι εδω μεσα :welcome:

Φίλε vag0s, εμένα πάλι μου κάνει εντύπωση που από όλη αυτήν τη συζήτηση και τα τόσα ουσιαστικά

ερωτήματα, μόνο αυτό σου έκανε εντύπωση. Κι όπως λέει και ο Δίας: "Βαλτός είσαι?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...