Jump to content

ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΨΑΡΙΩΝ


Recommended Posts

DSC00647.jpg

DSC07466.jpg

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ..

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ LINK ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΕΚΤΟ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με μικρά γράμματα,είναι σαν να φωνάζεις :bowdown:

Οι εικόνες σου δεν φαίνονται,σήκωσε νέες.

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με μικρά γράμματα,είναι σαν να φωνάζεις :bowdown:

Οι εικόνες σου δεν φαίνονται,σήκωσε νέες.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=315037

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ...

ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΩΡΑ...

post-3521-1264758832_thumb.jpg

post-3521-1264758867_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο είναι Ramirezi και μάλλον το Microgeophagus ενώ το δεύτερο είναι το Sewellia lineolata ή αλλιώς Gold Ring Butterfly Sucker.

Προσοχή στο 2ο γιατί μπορεί πολύ εύκολα να σου βγει από το ενυδρείο αν είναι χωρίς καπάκι! Περπατάει πάνω στο τζάμι και βγαίνει έξω!

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο είναι Ramirezi και μάλλον το Microgeophagus ενώ το δεύτερο είναι το Sewellia lineolata ή αλλιώς Gold Ring Butterfly Sucker.

Προσοχή στο 2ο γιατί μπορεί πολύ εύκολα να σου βγει από το ενυδρείο αν είναι χωρίς καπάκι! Περπατάει πάνω στο τζάμι και βγαίνει έξω!

Πολύ ενδιαφέρον, δεν το έχω ξανακούσει! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο είναι Ramirezi και μάλλον το Microgeophagus ενώ το δεύτερο είναι το Sewellia lineolata ή αλλιώς Gold Ring Butterfly Sucker.

Προσοχή στο 2ο γιατί μπορεί πολύ εύκολα να σου βγει από το ενυδρείο αν είναι χωρίς καπάκι! Περπατάει πάνω στο τζάμι και βγαίνει έξω!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΟ...

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ R.G...

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο είναι Ramirezi και μάλλον το Microgeophagus ενώ το δεύτερο είναι το Sewellia lineolata ή αλλιώς Gold Ring Butterfly Sucker.

Προσοχή στο 2ο γιατί μπορεί πολύ εύκολα να σου βγει από το ενυδρείο αν είναι χωρίς καπάκι! Περπατάει πάνω στο τζάμι και βγαίνει έξω!

Το πρώτο ειναι Microgeophagus Ramirezi και μάλιστα θυλικό.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ R.G...

Από που??? :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:rasp:

Θα σπαμάρω λίγο και θα πω συγχαρητήρια στα παιδιά του Reptile Greece για την υπέροχη δουλειά που κάνουνε! Τα δικά μου νέα και τους λόγους της εξαφάνισής μου θα τα ξέρετε από τον Κώστα :bowdown:

Προσωπικά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την σημασία που δείξατε στο δικό μου πρόβλημα με την Λόλα και είμαι σίγουρος πως πλέον και η Λόλα σας χιλιοευγνωμονεί :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:rasp:

Θα σπαμάρω λίγο και θα πω συγχαρητήρια στα παιδιά του Reptile Greece για την υπέροχη δουλειά που κάνουνε! Τα δικά μου νέα και τους λόγους της εξαφάνισής μου θα τα ξέρετε από τον Κώστα :bowdown:

Προσωπικά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την σημασία που δείξατε στο δικό μου πρόβλημα με την Λόλα και είμαι σίγουρος πως πλέον και η Λόλα σας χιλιοευγνωμονεί :bowdown:

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΔΟΥΝΑ ΚΑΙ ΛΑΒΕΙΝ....

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ Η ΓΝΩΣΗ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΜΑΣ ΟΛΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...