Jump to content

Φιλτρο!!!


Recommended Posts

:hysterical::hysterical::hysterical::rasp: Παιδια οκ! δεν ηθελα να το κανω σκοπιμα απλα ηθελα να τα παραγγειλω γρηγορα γιατι βιαζομουν! Δεν προκειται να ξαναπω help help help!! :angry2::thumbup::thumbup:

υ.γ Τα παραγγειλα τωρα ποτε θα ερθουν?? Συντομα ή αργαααααααα?? help help help! :wacko::wacko::wacko: (πλακα το λεω το help!) :):P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια εσεις θα ξερετε σιγουρα! Λοιπον τα παρηγγειλα τα πραγματα (απο το petcumulus) και παω να δω τι κανει η παραγγελια(σε ποιο σταδιο βρισκεται) και μου λεει κατασταση : Τοποθετηση παραγγελιας! :) Πρεπει να κανω κατι εγω ή θα με ειδοποιησουν αυτοι για τα νεοτερα??

Link to comment
Share on other sites

Φίλε aquarium_9 θα σου ξαναπώ ότι σου είχα πεί στο θέμα αυτό πρίν το καθαρίσω. Καταλαβαίνω απόλυτα τον ενθουσιασμό σου και ειλικρινά τον χαίρομαι, αλλά πρέπει να έχεις υπομονή. Όταν θέτεις ένα ερώτημα δώσε λίγο χρόνο στους υπόλοιπους για να λάβεις σωστές και ολοκληρωμένες απαντήσεις. Επίσης, δεν χρειάζεται να δινεις δραματικό ύφος στις δημοσιεύσεις σου με help, please κλπ ειδικά όταν αυτό που σε απασχολεί δεν χρίζει άμεσης ενέργειας. Κάποια στιγμή μπορεί να χρειαστείς όντως κάτι που επείγει και να μην λάβεις την απαιτούμενη προσοχή εξαιτίας του δραματικού ύφους με το οποίο συνηθίζεις να γράφεις.

Τώρα για το ερώτημα σου, θα δείς την κατάσταση της παραγγελίας σου να αλλάζει όταν αυτή θα έχει αποσταλεί. Για οποιαδήποτε άλλη απορία μπορείς να επικοινωνήσεις με το κατάστημα παίρνοντας τηλέφωνο. Καλή συνέχεια.

:)

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

Τώρα για το ερώτημα σου, θα δείς την κατάσταση της παραγγελίας σου να αλλάζει όταν αυτή θα έχει αποσταλεί. Για οποιαδήποτε άλλη απορία μπορείς να επικοινωνήσεις με το κατάστημα παίρνοντας τηλέφωνο. Καλή συνέχεια.

:)

Δεν σε πολυ-καταλαβα! :P:angry2: Την εχω στειλει την παραγγελια αλλα μαλλον δεν την εχουν δει ακομα(ειναι και κυριακη και αυριο καθαρα Δευτερα οποτε να περιμενω τα πραγματα απο Πεμπτη και αν...) :thumbup::thumbup::hysterical: Θα παρω τηλεφωνο ομως αν δω και δεν γινεται δουλεια!

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

απο το συγκεκριμενο καταστημα εχουμε ψωνισει πολλα (αν οχι παρα πολλα ατομα) κ ενα απο τα καλα του ειναι η αψογη εξυπηρετηση κ η ταχυτατη παραδοση.

η παραγγελια σου θα ερθει κανονικοτατα,don't worry!

Link to comment
Share on other sites

απο το συγκεκριμενο καταστημα εχουμε ψωνισει πολλα (αν οχι παρα πολλα ατομα) κ ενα απο τα καλα του ειναι η αψογη εξυπηρετηση κ η ταχυτατη παραδοση.

η παραγγελια σου θα ερθει κανονικοτατα,don't worry!

Για ποιο καταστημα λες?? για το amazonios ή το petcumulus??? Στο amazonios πρεπει να παρεις τηλεφωνο να ενεργοποιησεις την παραγγελια αλλα εγω το ξεχασα και τωρα αυριο θα τους παρω!! :):P

Για το petcumulus μου εχουν στειλει mail και μου εχουν πει οτι θα επικοινωνησουν μαζι μου!!! Τωρα περιμενω!!! :angry2::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:P:angry2::thumbup::thumbup:

Δεν ξερω ποια ειναι η παραγγελια σου αλλα μαλλον απο τα πολλα help θα πρεπει να ειδοποιουμε ποτε φευγουμε ταξιδακια!!!

Ουτε Ξανθη δεν μπορουμε να παμε??? :)

Εχω σκοπο σκοπιμα να σου την αργησω την παραγγελια!!!

Τωρα φωναξε Help!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποια ειναι η παραγγελια σου αλλα μαλλον απο τα πολλα help θα πρεπει να ειδοποιουμε ποτε φευγουμε ταξιδακια!!!

Ουτε Ξανθη δεν μπορουμε να παμε??? :hysterical:

Εχω σκοπο σκοπιμα να σου την αργησω την παραγγελια!!!

Τωρα φωναξε Help!!!!

:hysterical::hysterical::rasp::wacko::wacko::wacko::thumbup::thumbup::thumbup: Κατι αλλο παντως...το site σας ειναι τελειο αλλα να φερεται και ζωντανα!(φυτα + ψαρια!)!!! :):P ..

υ.γ help help help help!!! :angry2::thumbup::thumbup:

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...