Jump to content

τα φωτα σας!!!


Nasia

Recommended Posts

στο ενυδρειο μου εχω ενα Juwel 60αρι εχω την παλια σταθερη βαση που ειχε μεσα θερμοστατη και το φιλτρο της μανας του πλεον αυτο το κουτι μου ειναι παντελως αχρηστο μιας και εχω βαλει εξωτερικο φιλτρο και θερμοσταστη .... απλα στεκεται μεσα στο νερο αχρηστο ... πως μπορω να το αφαιρεσω???? να χρησιμοποιησω κοπιδι???? η κατι αλλο???? υπαρχει κανεις να με βοηθησει???? πλζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Έγινε επεξεργασία - Nasia
Link to comment
Share on other sites

μπορεις με το κοπιδι σιγα σιγα στα σημειο που ειναι κολημενο στο τζαμι με σιλικονη.μπορεις και με πετονια.αλλα παντα με προσοχη.θα εχεις περισοτερο χωρο χωρις αυτο.στη θεση σου ομως θα το ειχα για ωρα αναγκης.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις με το κοπιδι σιγα σιγα στα σημειο που ειναι κολημενο στο τζαμι με σιλικονη.μπορεις και με πετονια.αλλα παντα με προσοχη.θα εχεις περισοτερο χωρο χωρις αυτο.στη θεση σου ομως θα το ειχα για ωρα αναγκης.

ωρα αναγκης μωρε σε τι??? αφου δεν λειτουργουν ουτε το φιλτο ουτε ο θερμοστατης και να χαλασουν οι εξωτερικοι .... μακρια απο μας ... παλι εξωτερικους θα βαλω .... ασε που το ενυδρειο θα μεγαλωσει εστω και λιγο χωρις αυτο .... να ανασανει λιγο ρε παιδι μου!!!!

μπετονια ε???? χμμμ!!! καλη ιδεα!!!!! οτι θελει προσοχη θελει .... σε ευχαριστω πολυ πολυ δε το ειχα σκεφτει!!!

Link to comment
Share on other sites

Με πετονιά ψιλή ή με χορδή κιθάρας, αλλά πάντα φορώντας χοντρά γάντια εργασίας, αλλιώς θα κοπείς.

Link to comment
Share on other sites

ωρα αναγκης μωρε σε τι??? αφου δεν λειτουργουν ουτε το φιλτο ουτε ο θερμοστατης και να χαλασουν οι εξωτερικοι .... μακρια απο μας ... παλι εξωτερικους θα βαλω .... ασε που το ενυδρειο θα μεγαλωσει εστω και λιγο χωρις αυτο .... να ανασανει λιγο ρε παιδι μου!!!!

μπετονια ε???? χμμμ!!! καλη ιδεα!!!!! οτι θελει προσοχη θελει .... σε ευχαριστω πολυ πολυ δε το ειχα σκεφτει!!!

καλα ντε μην βαρας μια κουβεντα ειπα.και παλι σε συμβουλευω προσεκτικα και καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι αδειο το ενυδρειο γιατι?????

προφανος θα σε δυσκολεψει πολυ να το βγαλεις με γεματο το ενυδρειο νερο.καλυτερα να την κανεις την δουλεια οταν κανεις αλλαγη νερου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...