Jump to content

απορια


Recommended Posts

εχω ενα ενυδρειο 60 λιτρων και εχω διαφορα ψαρακια μεσα και μερικες γαριδες οι οποιες καθονται στο ξυλο που εχω τις πιο πολλες φορες.πριν σηκωσα το ξυλο και απο κατω ηταν σαν στιβαγμενα μικρα μακαρονακια.κακα ειναι αυτα ?οι γαριδες τα κανουν κατω απο το ξυλο?ακουω γνωμες αν γνωριζει καποιος κατι .

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι απλα ειναι συσσωρευμενες ακαθαρσιες.. :)

Link to comment
Share on other sites

πειραζουν?τωρα βεβαια που σηκωσα το ξυλο εφυγαν πολλα σχεδον ολα και σημερα δεν υπαρχει τιποτα στην αμμο βεβαια εχω και 5 γατοψαρα μπορει να τα εξαφανισαν αυτα.αλλα ειχε μονο κοκκους εκει μαζεμενα μηπως τα μαζευουν οι γαριδες εκει?εχει συμβει σε κανεναν αλλον αυτο?πρωτη φορα το παρατηρησα τωρα.επισης πριν λιγο ειχα γεννητουρια παλι 10 μικρα γκαπυ.τα εβαλα στην γεννηστρα ενταξει εχω ηδη 5 ενος μηνα ελευθερα στο ενυφρειο μου ελπιζω και αυτα να τα μεγαλωσω σωστα.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι απλα ειναι συσσωρευμενες ακαθαρσιες.. :)

:D:closedeyes:

...σημερα δεν υπαρχει τιποτα στην αμμο βεβαια εχω και 5 γατοψαρα μπορει να τα εξαφανισαν αυτα....

Τα γατοψαρα τρωνε μονο τροφη.
Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια.να σας ρωτησω ειδα πριν την red cherry που εχω απο πανω μεχρι την ουρα εχει σαν μια γραμμα χωρις κοντινο εντονο χρωμα σαν ξεφλουδισμενο ειναι αρρωστη η μηπως αλλαζει δερμα και ειναι ετσι?εχει κανεις γαριδες να μου πει αν ξερει?

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια.να σας ρωτησω ειδα πριν την red cherry που εχω απο πανω μεχρι την ουρα εχει σαν μια γραμμα χωρις κοντινο εντονο χρωμα σαν ξεφλουδισμενο ειναι αρρωστη η μηπως αλλαζει δερμα και ειναι ετσι?εχει κανεις γαριδες να μου πει αν ξερει?

Ρωτα στην κατηγορια για τις γαριδες.

Βαζε σαφεις τιτλους στα θεματα σου.

Με τον τιτλο "απορια" δεν θα εχει πολυ ενδιαφερον παλι.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...