Jump to content

Grotech Vitamino M


Recommended Posts

Καλησπέρα φίλοι μου. Αγόρασα το παραπάνω προϊόν και μετά κατάλαβα ότι είναι για θαλασσινό ενυδρείο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο γλυκό? Γράφει πάνω 12 βιταμίνες και 20 αμινοξέα κι επίσης ότι είναι κατάλληλο για ψάρια και ασπόνδυλα. Πάντως δε γράφει ότι επηρεάζει κάποια παράμετρο και με τη λογική πιστεύω πως είναι κατάλληλο, αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας για να σιγουρευτώ. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

............και ας υποθεσουμε πως πολλα αμινοξεα και βιταμινες που περιεχει κανουν για γλυκο.τα υπολοιπα.....???πως μπορεις να εισαι σιγουρος..?

εγω δεν θα το χρησιμοποιουσα στη θεση σου.

εαν δεν το εχεις ανοιξει γιατι δεν το πας πισω να παρεις κατι για γλυκο...?

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

............και ας υποθεσουμε πως πολλα αμινοξεα και βιταμινες που περιεχει κανουν για γλυκο.τα υπολοιπα.....???πως μπορεις να εισαι σιγουρος..?

εγω δεν θα το χρησιμοποιουσα στη θεση σου.

εαν δεν το εχεις ανοιξει γιατι δεν το πας πισω να παρεις κατι για γλυκο...?

Ποια υπόλοιπα? Δε νομίζω πως περιέχει κάτι άλλο. Είκοσι αμινοξέα είναι αυτά που δομούν τις πρωτεϊνες σε όλους τους ζωντανούς οργανισμούς και προφανώς είναι αυτά που περιέχει το σκεύασμα αυτό... Επίσης οι βιταμίνες είναι ίδιες για όλα τα έμβια όντα.... Απλά για να είμαι σίγουρος ότι δεν περιέχει κάτι άλλο το οποίο δεν αναφέρει ρωτάω όποιον το γνωρίζει και το χρησιμοποιεί....

Ο λόγος που δεν το επιστρέφω είναι αφενός γιατί ήταν μέρος παραγγελίας από e-shop και αφετέρου γιατί το άνοιξα και το χρησιμοποίησα μια φορά σήμερα... Ξέρω ότι βιάστηκα, αλλά επειδή έκανα αρκετές ρουτίνες σήμερα στο ενυδρείο, ήθελα να ρίξω βιταμίνες για τυχόν στρες που δημιουργήθηκε στα ψάρια... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...