Jump to content

BLACK SPOTS BLOOD PARROT


Guest Lego

Recommended Posts

Μου φαίνεται ότι ο Ιούλιος δεν ήταν ο μήνας των παπαγάλων μου...

Πέρα από τον μεγάλο που τρωγόταν με τον σαλβίνι, (τους χώρισα και ησύχασαν/ησύχασα) έχω και δύο μικρούς, οι οποίοι εμφάνισαν μαύρες κηλίδες στη "μύτη" και στην ουρά.

Έκανα πρόσφατα αλλαγή νερού - ξέρετε τι μπορεί να φταίει; :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι ο Ιούλιος δεν ήταν ο μήνας των παπαγάλων μου...

Πέρα από τον μεγάλο που τρωγόταν με τον σαλβίνι, (τους χώρισα και ησύχασαν/ησύχασα) έχω και δύο μικρούς, οι οποίοι εμφάνισαν μαύρες κηλίδες στη "μύτη" και στην ουρά.

Έκανα πρόσφατα αλλαγή νερού - ξέρετε τι μπορεί να φταίει; :lmao:

30943[/snapback]

Αυτό μπορεί να έχει διάφορες αιτίες!

Μπορείς να ποστάρεις φωτό από το ψάρι?

Link to comment
Share on other sites

post-1649-1154026759_thumb.jpg

Ωχ! Μάλλον ήμουν βιαστική και ανυπόμονη. Αυτή τη φορά, ελπίζω να σταλεί μία φορά και σωστά! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι κάτι μαύρα στιγματάκια (ή κηλίδες) σαν το ψάρι σου να ακούμπησε σε πίσσα, τότε μην ανησυχείς, έρχονται και παρέρχονται και δεν έχουν την παραμικρή επίδραση στην υγεία των ψαριών σου. Δυστυχώς από την φωτογραφία είναι πρακτικά αδύνατον να καταλάβω αν μιλάμε για το ίδιο πράγμα, οπότε αν η περιγραφή που σου έκανα ταιριάζει, είσαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...

Παρολο που το ποστ ειναι πολυ παλιο για να μην ανοιξω καινουργιο με ιδιο θεμα, θα πω οτι και τα δικα μου parrot fish εμφανησαν μαυρες κυλιδες, σαν να τα επιασε καποιος και να τους εκανε με το μολυβι 7-8 μαυρες κουκιδες, ειναι φυσιολογικό ή να ανυσυχησω??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...