Jump to content

Ερωτηση για Holiday Food


Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Εφυγα για 5 μερες και πεταξα μια ταμπλετα holiday food στο ενυδρειο.Αυτη η ταμπλετα οταν επεστρεψα ηταν σχεδον ολοκληρη....Ερωτηση:Οταν θα φυγω για 2 βδομαδες αν πεταξω μια τετια θα ειναι ενταξει αντι να βαλω αυτοματη ταιστρα(δεν μπορω να βαλω ειναι περιεργo το καπακι του ενυδρειου μου)Απαντηστε μου συντομα παρακαλω. :):buttrock: Τα ψαρια ειναι γκαπακια***

Έγινε επεξεργασία - aNe
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα προιοντα, συνηθως δεν ειναι τροφη.ειναι ηλεκτρολυτες που θα βοηθουν τα ψαρακια σου να μεινουν σε φορμα για το διαστημα που θα λειπεις...οταν επιστρεψεις και δεις ακομη να υπαρχει καλο θα ειναι να το απομακρυνεις και να κανεις και μια αλλαγη νερου για φρεσκαρισμα.

προσωπικα,αν δεν εμπαινε αυτοματη ταιστρα,θα εδινα τα κλειδια του σπιτιου σε ενα φιλο.δεν θα εριχνα τετοιο προιον για περισσοτερο απο 5-6 μερες.....

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβασει οτι αυτες οι τροφες αν μεινουν για αρκετες μερες στο ενυδρειο ανεβαζουν αμμωνια και καλο ειναι να αποφευγωντε! Μαλιστα ειχα παρει και εγω μια την οποια την επεστρεψα στο καταστημα! Συμφωνω με την προταση του klaz : αυτοματη ταιστρα ή ακομα καλυτερα αν εχεις ανθρωπο εμπιστοσυνης να σου τα ταιζει εκεινος!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το δύσκολο μ΄αυτό το χόμπυ... Δεν μπορείς να τα πάρεις μαζί σου κι όταν φεύγεις... πανικός!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...