Jump to content

βοηθειαμε απροσμενη γεννα.


Recommended Posts

Αλλα το θεμα μας δεν ειναι αυτο. το θεμα μου ειναι να καταφερω να σωσω τα μικρα.

Το θεμα ειναι να σωθουν τα μικρα και να ζησουν καλα

συμφωνω απολυτα αυτο ειναι το φλεγον ζητημα για την ωρα ;)

Το "να ζησουν καλα" δεν ειναι "φλεγον θεμα". Αυτο γινεται σε βαθος χρονου και υπο καταλληλες προυποθεσεις.

Το "φλεγον" ειναι το "να σωθουν"

Και τα δυο ειναι σημαντικα.

Το ερωτημα ειναι αν "δεν προκειται να ζησουν καλα", αξιζει να ασχοληθουμε με το "φλεγον"?

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα ειναι αν "δεν προκειται να ζησουν καλα", αξιζει να ασχοληθουμε με το "φλεγον"?

αν λες οτι δεν αξιζει να ασχοληθουμε με το φλεγον θεμα τοτε να κανουμε και ευθανασια σε οσους μενουν τετραπληγικοι. και αυτοι δεν θα ζησουν καλα αλλα παρολα αυτα προσπαθουν οι γιατροι να τουσ κρατησουν στην ζωη. αυτο λες δηλαδη? δεν θα συμφωνισω φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

τα ψαρακια ζουν ολα και ειναι υγιεστατα. μερα με την μερα μεγαλωνουν και αρχιζουν να ξεχωριζουν χρωματα. το ενα εχει αρχισει να σκουρενει ενω τα αλλα 2 εχουν γινει γκρι ανοιχτο. ειναι πανεμορφα. με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω και καινουριες φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά θα περιμένουμε με ενδιαφέρον τις φωτογραφίες και θα θέλαμε να μας ενημερώνεις και με καινούργιες κάθε φορά για να δούμε και μεις τα ψάρια αυτά και την ανάπτυξη τους καθώς και πληροφορίες για την συμπεριφορά τους,

;)

Link to comment
Share on other sites

αν λες οτι δεν αξιζει να ασχοληθουμε με το φλεγον θεμα τοτε να κανουμε και ευθανασια σε οσους μενουν τετραπληγικοι. και αυτοι δεν θα ζησουν καλα αλλα παρολα αυτα προσπαθουν οι γιατροι να τουσ κρατησουν στην ζωη. αυτο λες δηλαδη? δεν θα συμφωνισω φιλε μου.

Οχι φιλε μου δεν λεω αυτο.

Να κανουν τα παντα να τους κρατησουν στη ζωη αλλα οχι μετα να τους πεταξουν στο δρομο.

Αυτο ειναι υποκριισα ή απλα περιεργεια "να δουμε τι θα γινει"

;)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους..... συγχέουμε πολλά χωρίς λόγο ;) άπλα πρέπει να καταλάβουμε όλοι οτι δεν υπάρχει φλέγον και λίγο πιο σημαντικό ζήτημα....αλλά οτι βρισκόμαστε μπροστά σε μια κατάσταση εκτάκτου ανάγκης την οποία πρέπει να συζητήσουμε και να την βελτιώσουμε παρολεσ τισ δυσκολίες επιβίωσης που τυχόν να συναντήσει ο φίλος μας στο μέλλον....περιμένουμε πολλές εξελίξεις στο θέμα :D:blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...