Jump to content

χαλαζιακη ασπρη αμμος


Recommended Posts

μαγκες καλημερα.πηγα σημερα στον ερμη στο περιστερη οπως πολλοι απο εδω μου προτεινατε αλλα δυστηχως ειχε μονο μπεζ ασε που μου ειπανε κιολας οτι δεν ειχαν φερει ποτε ασπρη ;) εχετε να προτιενεται καποιον αλλον και αν ειναι ευκολο και τιμουλα...

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καλημερα.πηγα σημερα στον ερμη στο περιστερη οπως πολλοι απο εδω μου προτεινατε αλλα δυστηχως ειχε μονο μπεζ ασε που μου ειπανε κιολας οτι δεν ειχαν φερει ποτε ασπρη :D εχετε να προτιενεται καποιον αλλον και αν ειναι ευκολο και τιμουλα...

Toυ ερμη η αμμος ειναι μπεζ ;) .

Σε ποια περιοχη εισαι μηπως ξερουμε κανα καταστημα κοντα σε σενα για να παρεις αμμο .

Link to comment
Share on other sites

Toυ ερμη η αμμος ειναι μπεζ ;) .

Σε ποια περιοχη εισαι μηπως ξερουμε κανα καταστημα κοντα σε σενα για να παρεις αμμο .

αγιους αναργυρους αλλα δεν ειναι θεμα η αποσταση
Link to comment
Share on other sites

αγιους αναργυρους αλλα δεν ειναι θεμα η αποσταση

πάρε ένα τηλέφωνο και σε αυτόν τον Ερμή που είναι στο κορωπί, ώστε να μην τρέχεις άδικα. μεχρι τις 4 απαντάνε.

Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα τηλέφωνο και σε αυτόν τον Ερμή που είναι στο κορωπί, ώστε να μην τρέχεις άδικα. μεχρι τις 4 απαντάνε.

τον πηρα.....ειναι σε ελειψη......και δεν ηξερε η κοπελα ποτε θα φερουν

Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα τηλέφωνο και σε αυτόν τον Ερμή που είναι στο κορωπί, ώστε να μην τρέχεις άδικα. μεχρι τις 4 απαντάνε.

Και σε αυτον τον Ερμη να παρει η αμμος ΔΕΝ ειναι λευκη .

Μπεζ ειναι .

Λευκη (κατασπρη ) αμμο θα βρει σε καταστηματα με ενυδρειακα ειδη .

Link to comment
Share on other sites

Και σε αυτον τον Ερμη να παρει η αμμος ΔΕΝ ειναι λευκη .

Μπεζ ειναι .

Λευκη (κατασπρη ) αμμο θα βρει σε καταστηματα με ενυδρειακα ειδη .

απο οτι καταλαβαινω θα πρεπει να παω στην σιγουρη λυση της carat decoline ε????για 100λτ ενυδρειο ποση θα χρειαστω???

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβαινω θα πρεπει να παω στην σιγουρη λυση της carat decoline ε????για 100λτ ενυδρειο ποση θα χρειαστω???

10-15 κιλα

Υπαρχει και αλλη μια αμμο που ειχε αναφερει ο Σπυρος Delta66 αλλα δεν γνωριζω που και ποιος την εχει ;)

Link to comment
Share on other sites

10-15 κιλα

Υπαρχει και αλλη μια αμμο που ειχε αναφερει ο Σπυρος Delta66 αλλα δεν γνωριζω που και ποιος την εχει ;)

οκ thanks...θα περιμενω λιγο ακομα μηπως καποιος φιλος εχει κατι αλλο να προτεινει αλλιως σκαω το 30ρικο και ηρεμω
Link to comment
Share on other sites

10-15 κιλα

Υπαρχει και αλλη μια αμμο που ειχε αναφερει ο Σπυρος Delta66 αλλα δεν γνωριζω που και ποιος την εχει ;)

aquatica

Την ειχα παρει απο ζωοφιλια παγκρατιου, αλλα δεν ειναι αποκλειστικοτητα αν δεν εχει τωρα, θα εχει αλλου.

Link to comment
Share on other sites

aquatica

Την ειχα παρει απο ζωοφιλια παγκρατιου, αλλα δεν ειναι αποκλειστικοτητα αν δεν εχει τωρα, θα εχει αλλου.

Είναι πιο oικονομική από την carat6??

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος ειναι ποιο οικονομικη ;)

Link to comment
Share on other sites

Αλλα δεν ειναι για μπλουμ στο ενυδρειο απο τη σακουλα.

Θελει το πλυσιμο της.

Εγω ειχα παρει μπεζ αμμο πουδρα,

Πιο πολυ τελικα ομως μενω ευχαριστημενος απο το αμμοχαλικο και οχι την αμμο.

Εχω παρει δυο φορες αμμοχαλικο (aquatica ξανθοκιτρινο 0.5-0.8mm 23 ευρω το 20κιλο πριν 3 χρονια απο ζωοφιλια παγκρατιου και RWS ξανθοκιτρινο 0.8-1.2mm 6.40 ευρω το πεντοκιλο πριν ενα χρονο απο waterinn)

Ηθελαν ελαχιστο υποτυπωδες ξεπλυμα και μενει καθαρα στο ενυδρεια μου χωρις σκουπες κλπ παρα μονο με καλη κυκλοφορια νερου.

Το σημαντικο ειναι οτι (αν δε τα ανακαταψεις με αλλο υλικο αλλου διαμετρηματος), δεν κανουν αναεροβιες περιοχες.

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...